Голодомор

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем zet, 24 лис 2006.

  1. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    за армян не знаю, а холокост тяжело заперечить, нашивки со звездой давида, гетто где только евреи ... я так понял аналогий с тризубами и гетто - нет? а собственно кто заперечуе факт голодомора? по моему никто, никто не отрицает голод, никто не отрицает вину за него советской власти, так в чем заперечення?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    • Подобається Подобається x 1
  3. taksist

    taksist Well-Known Member

    я вам вдруге нагадую що ви дали слово за мною по всьому форуму не бігати і не коментувати мене.
    потрудіться триматися даного слова або наперед попереджати що ви - людина, яка не вміє триматися даної обіцянки.
     
  4. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

     
  5. Полковник

    Полковник миється в бані

    Разве?
    Просто поразительно!!!
     
    • Подобається Подобається x 3
  6. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Ну для вас Полковнику, це не повинно було б бути таємницею.;)
     
  7. taksist

    taksist Well-Known Member

    було б дуже мудро дати цим демонстрантам міліціянтів у супровід та легалізувати їхній протест щоб вони зняли маски.
    незалежно від того це справжні ультраправі чи опереточні.
    але так повелося у нас що мудро думати можуть лише одиниці і тому ми і крутимо чужим свиням хвости що не хочемо дивитися на перспективу.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ага... :mocking: Класно би дивились група міліціянтів на фоні абревіатури А.С.А.В.
    А мудро було би, якби міліціянти таких не супроводжували, а конвоювали.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. taksist

    taksist Well-Known Member

    якщо ви скажете що я тупий бо ви не можете осягнути мудрість мною сказаного то маєте мою згоду.

    америка дозволяє нацистам щорічно збиратися на свій з'їзд, маршувати зі свастикою та зігувати під білим будинком, держава америка голосувала проти постанови оон що засуджувала героїзацію нацизму.
    для мене очевидна мудрість америки.
    якщо не можеш щось певне знищити то варто з ним навчитися співиснувати.

    отже якби все залежало від мене то
    1. комуністів після дерадянизації варто дозволити
    2. нацистів треба дозволити
    3. ультраправих треба дозволити
    4. ультралівих треба дозволити
    5. всім вищепереліченим треба створити умови вільної демонстрації своїх поглядів.

    це мудро.
     
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Провокація Ваших однодумців,Василю.
    Хто б сумнівався?
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Моїх?
    Ви сповна розуму?
    Де я і де Ваш "бандерштадт", де я і де Ваша "одна раса, одна нація"...
    Це Ваші, Романе. Націоналісти.
     
  12. iso

    iso Well-Known Member

    А про чорні дошки щось чули? Чи блокаду України в 32-33? Чим не гетто? Євреїв морили непосильною працею, газовими камерами. Українців голодом, сибіром, розстрілами. До речі. Ми говоримо про геноцид євреїв за національним признаком. А в німців мотивація була інша, не тому, що єврей, а тому, що єврей становив загрозу для німецької держави і нації. Та й вбивали не тільки євреїв. Циган також. Неповносправних... Це значить, що геноциду євреїв не було?
    Аналогічно, український селянини становив загрозу для влади. В памяті селянські повстання 20-х. Та й активний супротив колективізації.
    Євреїв мітили жовтими зірками. Селян мітили відсутністю паспорта. Як єврей не мав право покидати гетто без особливого дозволу – те і з селянами. Не мали право покидати своє село.
    Рація. Крім українців гинули від голоду і інші національності. Але ж крім євреїв також. І одне і друге було геноцидом, злочином проти людяності. І тільки тупий... совок може це оспорювати. А щодо рядянської науки про голодомор, яку озвучує тут артобстрєл, ті нещасні колоски, сушені фрукти чи зварена квасоля, розкидана розтоптана по підлозі – теж на благо індустріалізації?
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не націоналісти.
    Націоналісти зараз на Майданах.
    І не ховаються.
    Ховаються ті,хто підтримує підерасню.
     
    • Подобається Подобається x 6
  14. Fedir Vygovskiy

    Fedir Vygovskiy Well-Known Member

    А Казахстан це зерновий район був станом на 1932-33 роки, прошу пана?



    За "пАкращення" у 32-33рр. ще мають відповісти 136 сталінських услужників вже місцевих і районних ланок. Є їхні прізвища, посади, адреси. У прибалтів цей процес пішов. Тоді не маски, а косметичну операцію на обличчі комусь доведеться робити з метою уникнення правосуддя.:)))


    Нащадки оцих, "антифаштсти"[​IMG]



    Органи слуху тАварищей розпізнають з локаційної відстані, тільки пісню про день пАбеды со слідами алкоголю на одязі і рвотних мас .:)))

    -

    Номер під назвою "колективна відповідальність" не пройде. Вже названі організатори геноциду саме в Україні, а не в Антарктиді, Гренландії, Північному полюсі.
     
    Останнє редагування: 24 лис 2013
    • Подобається Подобається x 2
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, цього кацапський нацик не помічає. Хоч вже пора. Міг би трохи пізнати цивілізації, адже ж більш як 15 років сидить на шиї американських платників податків..
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Fedir Vygovskiy

    Fedir Vygovskiy Well-Known Member

     
  17. iso

    iso Well-Known Member

    А як з геями?:)
     
  18. yasam

    yasam Well-Known Member

    У каво чєво балит
     
  19. Чернобылец

    Чернобылец Well-Known Member

    Это был животноводческий район. Причины те же, действия большевиков Жили казахи за счет домашних животных исключительно.
    Отобрали также как у крестьян зерно, а другого у них не было.

    ---------- Додано в 09:07 ---------- Попередній допис був написаний в 09:01 ----------

    Я интернационалист. Мне важно, что человек из себя представляет вне зависимости от национальности. Вы же нацик, отсюда и расизм, что неизбежно для нацика. Верный последователь теории неравности рас Гитлера и Бандеры. Как вас еще в Англии терпят?

    И вы все время путаетесь. По вашей же терминологии Голодомор коснулся исключительно ненавистных вам креолокацапов.

    А вы же, самый настоящий украинец, вас не коснулось. А если коснулось, то вы креолокацап.
    Вот и выбирайте, кто вы.

    Как вам живется на деньги английских налоплательщиков при непонимании демократических ценностей современного мира?
     
  20. Fedir Vygovskiy

    Fedir Vygovskiy Well-Known Member

    То за прикладом України нехай громадськість Казахстану ставить питання про порушення/відкриття кримінальної справи по факту й скеровує її до суду. Чого досі цього не зроблено? Зрозуміло, що при Назарбаєві це проблема, але треба діяти.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)