Педро. Ви втратили відчуття реальності. Це мабуть від частих змін часових поясів і частин світу. Вовка згадав не я. Відповідно із ним Вас теж не порівнював. Ну а свиньми варто назвати всіх нациків, не залежно від другого кольору у червоному прапорі. Будь то білий чи чорний. Щодо терпцю українського народу, то спішу нагадати, що український народ за Конституцією це громадяни України ВСІХ нвціональностей. Я - украінський народ, Дред - украінський народ, Артобстрєл - украінський народ... А Ви неукраїнський. Тому не варто давати украінському народу поради "космического масштаба и космической же глупости". Ми якось без австралійців розберемося. Доречі Ви так і не признались, чому будучи громадянином Австралії, де дозволене подвійне громадянство, Ви не прийняли громадянство України, за яку так душа болить... Як у замполіта за стан ОВТ.
Ви щось, Василю, заговорюєтесь. Так, Дред українець, Ромко українець, я українець (не має значення чи живу в Англії чи в Папуа Новій Гвінеї). Артьабстрєл, Гатрексіс, Бірук українці? Дайте спокій, Василю. Ще раз повторюю - ви недурна людина і розумієте... Щодо питання чи ви українець - вам відповідати. Щодо громадянства... Подам заяву на наступний день після того як повстане українська держава. Поки що такої нема. І не передбачується за нашої памяті.
Не крутіть сонцем, якщо Ви українець. Ви почали розписуватись не за українців, а за український народ. Я змушений був Вам нагадати, що Ви не являєтесь представником українського народу, тому не Вам судити тих, хто Вам, австралійцю, чомусь не не подобаються. І не варто силувати себе із громадянством України. Баба з воза...
ну вцелом исторически достоверная такая картинка на тот момент была ... и да - забыли, картинка поди 60-х годов в лучшем случае ...
Ну то викиньте свій паспорт. В Україні за даними перепису проживало на той час 82 тисячі осіб без громадянства. Оці люди достойні поваги. Вони не сприйняли, як Ви любите називати "ото плюгаве утворення на території Украіни" і не мають його громадянства. А як патріоти своєї землі, живут на ній. Але ж Ви не такий. Вам був бридкий СССР, але Ви чесно йому служили, Вам бридка Україна, але Ви не спішите позбутися громадянства цієї Держави... Націоналізм у всій красі.
О, Ромку, їхня "держава" нікуди і не поділась. Держава Василя, Гатрексіса, Артьабстрєла, Чєрнобільца. І ані укрАінци. Правда за винятком Василя ніхто двох слів українською не стулить. Але хто сі з тим рахує? Мали гарних керівників. Патріот Щербицький, Кучма. Призидент-естет з золотим виходком. Всі вони "український народ"! Най ґо шляк трафит, Ромку! Ще ніколи так не сміявся...
о! родная речь полилась справжнього гражданина, любезный вы то куда со своими заключениями о "украинском народе" ?
«Від імені Австралійського Уряду та австралійського народу я приєднуюся до української спільноти в Австралії, аби вшанувати пам’ять мільйонів людей в Україні та інших спільнотах колишнього Радянського Союзу, котрі постраждали або загинули через цю нелюдську політику, – написав Ебботт. – Ця трагедія залишається у відчуттях і пам’яті української спільноти Австралії». «Українська спільнота в Австралії має цілковите право пам’ятати ці події, навіть тоді як її члени зосереджені на майбутньому та забезпеченні свого життя тут, де не траплялося такої несправедливості», – додав прем’єр-міністр Австралії . Як повідомлялось, нещодавно сенатор штату Іллінойс Майк Квіглі у Конгресі США нагадав про наближення 80-х роковин рукотворного Голодомору 1932-1933 років і закликав вшанувати 80-річчя геноциду в Україні, який організувало комуністичне правління Йосипа Сталіна для викорінення української культури, освіти і соціальних інститутів. Нагадаємо, у червні в США вийшла друком художня книжка відомого американського історика українського походження Олександра Мотиля «Солодкий сніг» («Sweet Snow») про Голодомор в Україні 1932—1933 років. Цього року відзначають 80-і роковини Голодомору-геноциду 1932—1933 років в Україні. Громадський комітет із вшанування пам’яті жертв Голодомору, створений у 2010 року, вже розпочав підготовку до проведення пам’ятних заходів 23 листопада.
– Це одна з найбільших катастроф в українській та світовій історії. Пам’ять про Голодомор є гарантією, що такі трагедії більше не повторяться. Якщо б у 1930-ті світ більше був поінформований про геноцид українців – можливо, ми б уникнули тих жахіть, які принесла нам Друга світова війна, зокрема Голокосту. Аплодисменти від Росії – Ставлення сьогоднішньої влади в Україні до Голодомору було продемонстровано ще весною 2010 р. Тоді Президент Віктор Янукович під час одного з перших своїх міжнародних виступів – на Парламентській асамбеї ради Європи – відмовився від концепції відстоювання Голодомору як геноциду. На що отримав аплодисменти від російської делегації. Ця позиція визначє державну політику в цьому питанні і до сьогодні. В.Вятрович
Якщо хтось з нас не блефує, то даю. Джерело: Науково - практичний коментар КПК України(коментований кодекс) в ред.60р. зі змінами та доповненнями, станом на 13 січня 2010р. Бюлетень законодавства і юридичної практики України, №4-5, 1995р.стор..37-38 ; Адреса редакції 252047,Київ-47, вул.П.Нестерова, 4, каб.406. Телефони(044) 441-82-87, 441-83-78.факс (044)224-72-54 Головний редактор: В.С.Ковальський Засновники:Юридична інформаційна компанія і редакція журналу "Право України". Реєстраційне свідоцтво № 723 серія КВ, видане 20 червня 1994р. Автори коментаря: Міхеєнко М.М., член-кор. Академії правових наук, професор,завідувач кафедри правосуддя юрфаку Національного університету ім.Тараса Шевченка, Шибіко В.П. кандидат юрнаук, доцент кафедри правосуддя юрфаку НУ ім.Шевченка, Дубинський А.Я. заслужений діяч науки і техніки України, доктор юридичних наук, професор кафедри кримінального процесу Української академії внутрішніх справ.. (що в Вашому розумінні є повним витягом?) Отже Вам, я члену партії "трохи пізніше ніж з 1905 року", вдруге надаю Витяг з зазначеного коментара КПК України до частини другої статті 15: Є таке поняття в юриспруденції, як коментар до статті. Це вже було. Знову прогуляли заняття з мови? А різочок?
А чому Ви використовуєте коментар 1995-го року, а не більш пізній? Наприклад Науково-практичний коментар до Кримінально-процесуального кодексу України 2007-го року. Він ближчий хронологічно до 2010 року. Читаємо, що написано у ньому: І жодного слова про винятки.
Вам важко зрозуміти, що визнання чи ні голодомору геноцидом нічого не змінить? Голод був. Голод штучний. Жертви були. Величезні жертви. Закон України є.