Годинники

Тема у розділі 'Електроніка', створена користувачем Fon, 31 сер 2013.

  1. catdeluxe

    catdeluxe New Member

    Можу скинути фото і навіть можемо зустрітись і ви огляните якщо вас зацікавив годинник)
     
  2. catdeluxe

    catdeluxe New Member

    а якщо вас цікавить просто вигляд, наберіть в гуглі rodania 25030, відкрийте зображення, в мене чорний.
     
  3. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    щоб продати годинник треба виставити його фото інакше його ніхто не купить . - дружня порада :)
     
  4. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Часы Rodania 25030.49
    Код товара 3982
    [​IMG]
    12 162 грн.

    ага, якраз..
    я ше троха додам і куплю си дверку від мерцедеса....
     
    • Смішно Смішно x 2
  5. Oleg Pritula

    Oleg Pritula Member

    Зараз в моді смарт ))

    А також може комусь корисне буде посилання що нижче написав )

    Нещодавно вибирав подарунок братові і потрапив на прикольний купон сайт - Супердом. Тут привернула крута знижка на самгунговскіе смарт-годинник. Ціна в порівнянні з іншими була смішна, тим більше зі знижкою. Вирішив замовити. Чесно, дуже задоволений вибором подарунка, брат в захваті теж. Годинки південно-корейської збірки. Дизайн спортивний, дуже зручні і стильні. Гумовий ремінець не тре, а дисплей має спеціальне захисне покриття. Дуже круто що ці годинники і до андроїду можна підкинути, причому не тільки до оригінальних Самсунг, а будь-яких. Брат уже 3 тижні носить, працюють чітко, функціоналом без збоїв. Дуже вигідна і корисна покупка.:) Тепер всім раджу купувати гаджети по акціях, а то з нинішніми цінами особливо не розгуляєшся.
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. luca

    luca миється в бані

    А які моделі найкращі в категорії ціна/можливості? Бо серед відомих мені це apple watch, кілька якихось на android wear і щось там у samsung-a. Але всі вони дорогі. Ходжу поки просто зі смарт-браслетом мі бенд від Сяомі, але не вистачає чогось із показом години. Хто які носить?
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Stefano

    Stefano Active Member

    У мене були свого часу Мото 360 першого покоління. Єдине чим вони подобались в процесі експлуатації це своїм шикарним дизайном, але старий процесор був настільки тугим, що вимушщений був їх продати левде-ледве. Думаю ще кілька років android wear потрібно для того, щоб вирости. Як заміну придбав Alcatel Watch SM-02. Гляньте в мережы огляди на них. Для мене найголовныше, що батарейка живу куда довше, а виглядають вони не менш стильно, якщо не ще краще. Брав тут у нас, до речі. Поки ними набагато быльше задоволений.
     
    • Тупо Тупо x 1
  8. egorkaado

    egorkaado миється в бані

    Якщо цікавлять саме годинник Casio ось тут нормальний вибір і магазин перевірений мною, але я тут правда інші брав механічні, але ти подивися може вибереш прийнятні. Мужские часы Casio. Купить мужские часы Casio в Украине, Харькове, Днепропетровске, Одессе, цены, фото - интернет-магазин Vector D. Можеш зв'язатися з менеджерами вони все пояснювати може і знижку зроблять.
     
    Останнє редагування: 26 сер 2016
  9. Igronavt

    Igronavt New Member

  10. Igronavt

    Igronavt New Member

  11. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Розумний годинник не має відношення до годинників :)
     
  12. Karll

    Karll миється в бані

    Та шо ви всі заладили з цими смарт годинниками. Годинник треба шоб час дивитись, а не гратись. Спочатку смарт телефони, тепер смарт годинники, а далі то що? Мені класика подобається, уже подумував придбати годинник відомого бренду, дуже подобаються годинники Радо. Оригінал звичайно вряд куплю, а от копію цілком можна
     
    • Зе бест! Зе бест! x 1
  13. Karll

    Karll миється в бані

    Знайшов гарний як на мене магазин копій наручних годинників СвиссВотч. Відгуки наче нормальні, злишається діло за малим - оформити покупку. Радо, які так подобаються доречі теж знайшов. Мені цікаво, чи є люди які носять репліки (які ціенаправлено купляли копії, а не отримали їх помилково). За репліки пишуть багато хорошого, як тут, а чи насправді на практиці все так і є?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    :suicide: довели народ, купують підробки ланоса0, свотч у світі годинників то , як ланос у світі авто. Коли вже на навіть із зарплати не накопити на свотч то краще купити касіо, або ходити без годинника . Правило існує годинника має кошутвати + - 1 місячна зарплатня для найманого працівника. Для україни це від 3200 грн від 1 січня до ... . На касіо має вистачити ! А касіо то дуже добрий годинник ! в мене такий вже 10 років був потім він мені набрид і я його віддав іншій людині , яка його досі носить , а купив я його в далекому 200Х році , а вже ? 2017 . Скільки батарейок було замінено за цей час ? ніхто не вгадає ! :crazy: заміна батарейки була 1 раз , все просто серія 10 year battery :cools: :hi: і сауну бачив і басейн регулрний і запотівати вже почав і т.д. і т.п. а працює і працює і вже пісял просушки на батареї та феном не потіє .
     
  15. Havigo

    Havigo New Member

  16. NatalkaAvlen

    NatalkaAvlen Member

    Мені чоловік дарував репліку Ulysse Nardin, репліка й справді гарна. Потім, коли вже подарував, сказав що дуже довго вагався, та його переконала стаття, на яку він натрапив в інтернеті http://h.ua/story/436318/. Довго думав, чи купувати за ці ж гроші репліку, чи якийсь дешевий оригінла, врешті купив репліку. Я не шкодую)
     
    Останнє редагування: 7 лип 2017
  17. pashkan

    pashkan Member

  18. maxime

    maxime New Member

    Підтримую на рахунок касіо. Дуж класна якість за нормальною ціною. Я довго шукав і купив собі касіо. Вибирав між ними і Роял Лондон. Це англія, але в них також механізм японський. Взяв за 5 тисяч з копійками. Можа і під костюм вдягти і на рибалку брати.
     
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Casio краще за Royal London бо касіо знають у всьому світі а Роял лондон то якийсь китайський недобренд який я перший раз чую і у світі про нього ніхто нічого не знає. casio seiko orient swatch - серед них є нормальні бюджетні годинники, а той хлам що зараз почали продавати типу роял лондон то жесть про такі бренди ніхто ніколи не чув.
     
  20. Jarisx

    Jarisx New Member

    Раджу переглянути щось з годинників Skmei у них є як класичні так і спортивні моделі. Користуюся годинником від skmei уже 7 місяців. Якістю і ціною повністю задоволений. Також запримітив собі годинники Naviforce
     
а де твій аватар? :)