Гірськолижні курорти Карпат

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем KabMiner, 22 лис 2006.

  1. Іфа

    Іфа New Member

    Була в п"ятницю на Тростяні. Був відкритий центр і захід. Снігу недуже багато,по всіх трасах майже де-не-де лід...Вцілому сподобалось.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А як черги та ціни?
     
  3. Іфа

    Іфа New Member

    Черга була тільки на канатній дорозі зранку,на бугілях зовсім не було.
    Ціни на вихідних абонемент на день 120грн,будні 80грн. Можна купити карточку на 4 спуски за 40 грн. Вкінці можна здати карточки і за кожну відадуть в касі по 10грн.
    От зараз збираюсь,понеділок,їду знову на Тростян. Прогноз каже,що більше снігу не буде!:sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Тіріон

    Тіріон Active Member

    Був там на вихідні. Хата коштує 30-40 грн, бугель - 5 грн, чай - з грн, шашлик - 30 грн. Бугель піднімає досить швидко, хвилин 5. Кілька разів зупинявся, за 5-10 хв лагодили. Черга утворювалась лише коли ремонтували бугель.
    Бобік завезе від вокзалу в Славську за 100 грн., своїм авто заїхати не реально.
    Щодо самої траси - не для новачків (хіба що ви готові багато падати) та власних лиж, багато горбів, льоду, кущів та стесаного снігу до землі. Є кілька варіантів спуску, від цікавих до дуже цікавих :).
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Нічого собі!! Цікаво чи можливо з Варшави на Грабовець переїхати.. Ми колись так і робили - доїжджали бобіком до Варшавки, піднімались на бугелі - і через ліс на вершину Грабовця (ну майже на вершину). Я там навчилась повертати завдяки тим горбам :) Але тоді бугелі по 20 хв піднімали.. І бувало, що стояли пів години.. А колись і підпора впала.. Напевно полагодили..
     
  6. Tony

    Tony Well-Known Member

    Вот пару днів як приїхав з Буковеля (зараз там вроді вже все топиться). Я взагалі майже завжди туда їжжу - 250 км машиною за 3-4 год спокійно. Проживання від 70-150 грн залежно від відстані і умов. Якшо хочете окремий котедж то в районі 500-1000-.... Кататись можна їхати на самий Буковель (bukovel.com - там вся інформація з фотками і відео онлайн тому розказувати не буду) або в сусідніх селах де є підйомники і теж досить непогані схили - Ворохта, Яблуниця. Якшо снігу мало то можна поїхати на Драгобрат. Але якшо їххати в ті края то мінімум на 3 дня.
    Тому всім рекомендую. Якшо шось цікавить - то питайтесь
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. polonyna

    polonyna New Member

    Була вперше на Буковелі в минулу суботу, 14 лютого. Просто супер! Я навіть не очікувала , що в нас є такого рівня гірськолижний курорт. Чесно визнаю, що набагато більше мені сподобалося у нас на Буковелі, чим торік на деяких гірськолижних курортах... в Онтаріо:good:. Єдино що трохи застановляє, це низька убезпеченість трас. Що маю на увазі? Не завжди на небезпечних місцях( урвище, стрімкий схилі т.д.) поставлені захисні сітки. Якщо десь не справишся з керуванням, то можна запросто злетіти зі схилу або чи вилетіти....на якусь смереку ( і то я не жартую). Просто їдеш - і весь час пам"ятаєш, що маєш бути в стовідсотковій увазі. (Ну і ще щоб якийсь чайник випадково не збив - теж вважати требао_О).
    А в загальному все було просто суперово.Яка це чудова місцина у нас в Карпатах тепер є. Справжня КРАЇНА БУКОВЕЛЬ! Я хочу ще туди поїхати не раз!!!!!
     
    • Подобається Подобається x 6
  8. nnn

    nnn New Member

    В цю неділю Буковель взагалі був ідеальним. Певно найкращим за весь сезон. *****
     
    Останнє редагування модератором: 18 кві 2009
    • Подобається Подобається x 2
  9. polonyna

    polonyna New Member

    Чудове відео. З погодою вам поталанило - заздрю по-доброму. .. А в мене син у минулу суботу був на Драгобраті.Заночував у Ворохті - і в неділю зразу на Буковель кататися. Але він, на жаль , фотокамеру не бере із собою в гори. Каже, що часу на знимки не має.:sad:
    фото - це моє хобі
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Може хтось збирається за тиждень на лижі? На день, два, три.. Шукаю компанію..
     
  11. Tony

    Tony Well-Known Member

    Нірванко а ви куди хочете їхати? на скільки? Машиною, автобусом, поїздом?
     
  12. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Були в середу на Орявчику-накатались до "не хочу", людей було досить мало, снігу досить багато, була там вперше, але гірка хороша, жаль правда що одноманітна, 10 підйомів-70 грн, проте мені все одно більше подобається на Захарі Беркуті, хоч і кріселка трохи довго туди їде.
     
  13. Chortenia

    Chortenia Маленьке файне вредне

    Були ми в середу-четвер в Буковелі. Ляпота, я вам скажу, правда доволі холодно. Була перший раз і дуже приємно вражена і рівнем трас, і їх кількістю. І взагалі рівень супер. Вийшло нам доволі дешево, бо купляли абонементи по акційних цінах (вийшло 5 грн спуск).
    Так що раджу усім туди, щоправда, якщо квитки не за акційними цінами і їсти там, то виходить дуже дорого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Так щоб в 1000 грн вкластись зі всім. Поїду чим-небудь і куди-небудь, тільки б було з ким і був би ще сніг :)
     
  15. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Був в неділю на Орявчику :good: Погода - супер, гірка непогана, шкода тільки що наїздитися досхочу не вдалося - їхали з малечею, тож півдня катався а другу половину носив малечу по горі на каркошах, поки наша мамуся згадувала призабуті навики слалому...
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. mavka

    mavka Well-Known Member

    :good:
    заздрю.
    чи там так само гарно, як на Тростяні ? чи є такі мальовничі вузькі доріжки - траси між ялинками ? чи є такі ж краєвиди з-під пухнастих ялинок ? :good:


    (ось, теж їздилась-мо на лещатах, але нічого особливого, хіба гора вночі добре освітлена й можна повихилятися трохи на схилах, потім забігти в номер, попити кави, й назад на гору. )

    [​IMG]

    й знову на деревах висіла колекція майтечок, стаників та коралів - в нас такого, впевнена , ще нема. (минулого року постила, вам вже не цікаво буде.)
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Там гарно, але зовсім інакше ніж на Тростяні. Тростян - екстрім у чистому вигляді, особливо тоді, коли горби на Центрі льодяніють... На Буковелі навіть найчорніша траса з тими горбами по рівню екстріму не зрівняється ;)
     
  18. polonyna

    polonyna New Member

    Буковельська весна - були такі змагання на минулі вихідні на Буковелі.
    я там не була. Але..
    Але не витримаю, щоб не похвалитися : мій син привіз медаль за перше місце в слаломі в своїй категорії на сновборді . Ми всі щасливі вже пару днів.
    Неймовірно, але це факт!!! Тому й емоції позитивні мене переповнюють , що.. аж сюди на форум їх вихлюпнула. ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  19. tyrustka

    tyrustka New Member

    нейшли недавно не погний котедж!!!відпочинок з компанією там супер!трішки далеко від Львова (Розташування у гірському селі Вишків на межі Івано-Франківської та Закарпатської областей)2 поверха банька...басейн...кухонька...і чудовий карпатський чай...кого цікавить залишаю номер людини яка бронює котедж(80507194340)!!!А доречі поряд прокат лиж і невеличка горка:))):good:
     
  20. S_Fighter

    S_Fighter Well-Known Member

    Арьол аднака! :good:
     
а де твій аватар? :)