Гібридна війна проти України почалась у 16-17 столітті?

Тема у розділі 'Історія', створена користувачем Kozak z Dibrovi, 18 вер 2016.

 1. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  [​IMG]

  Гібридна війна проти України почалась у 16-17 столітті чи раніше?
  Чому українська держава 15-17 століть стала об'єктом ворожих зазіхань?
  Як магнати та шляхта служили ненависникам української держави та ворогам православного світогляду?

  Дискусія довкола двох частин фільму "Берестечко. Битва за Україну".
  Відповідь авторів фільму історику Юрію Мицику на його реакцію на виклад фільму (адреси статей Ю. Мицика у матеріалі, що нижче)...

  ЧИТАЙТЕ -
  Знущання над історією України тривалістю у триста років — Последние новости Украины и мира vremya.eu

  Фільм "Берестечко. Битва за Україну"

  частина 1 -
  View: https://www.youtube.com/watch?v=T11hwiZfPD8

  частина 2 -
  View: https://www.youtube.com/watch?v=1DVUkzSWYJM
   
  Останнє редагування: 18 вер 2016
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  По-моєму, ви намагаєтесь під виглядом патріотизму кинути провокацію.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 3. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Схоже, пане Мих, ви поділяєте позицію Юрія Мицика, та відстоюєте існуючий стан викладу української історії, який ще у 19 столітті Тарас Шевченко назвав імперською лудою?
  Чи це не так?
  Цікава позиція авторів фільму по даному питанню висловлена у телепередачі "Власна думка" на каналі "Сфера ТВ" (08.03.2016 року).

   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  По чому схоже? Я про історію хоть щось казав?
   
 5. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Пане Мих, дивує ваш вислів "... під виглядом патріотизму кинути провокацію".
  Напевне така позиція вимагає пояснень.
  Можливо ви вважаєте, що жадібні магнати і зрадлива шляхта (покатоличена та омосковщина) непричетні до Руїни, до розпинання нашої країни, до втрати Україною державності?!

  Тоді почитайте Тараса Шевченка, "Інтродукцію" з "Гайдамаків", там саме про деградовану шляхту та пихатих магнатів періоду Руїни -
  Introdukcija
   
  Останнє редагування: 19 вер 2016
 6. hrim

  hrim Well-Known Member

  Козак мав би знати. Козачку ж, підкажу - гібридна війна проти України розпочалася 2,5 роки тому.
   
 7. manur

  manur Well-Known Member

  І що тепер? Ну, ЩО??????
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 8. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  А тепер, manur і hrim, розуміння того, що нинішні проблеми України виникли не сьогодні!

  Будь яка гібридна війна направлена на одне – за рахунок зовнішнього ідеологічного тиску на нестійкий елемент у середині країни (шляхом його підкупу, зманювання швидким багатством, задоволенням егоїстичних амбіцій, наданням всіляких регалій та звань) підготувати внутрішніх світоглядних зрадників. Ціль - використати такий елемент як колабораціоністів, сепаратистів, дезінтеграторів (як п'яту колону), з метою руйнування держави взагалі.

  Для України 16-17 століття така зовнішня атака (гібридна війна Речі Посполитої та її покровителів з Європи та Ватикану, а надалі Московії) за підтримки зрадливої шляхти та магнатів (Потоцьких, Вишневецьких, Сангушків, Радивилів і подібних), закінчилась довготривалою втратою державності.

  Нинішній етап гібридної війни для України – лиш продовження того, що відбувалось у пізньому середньовіччі. Саме тому важливо зрозуміти, чому зі сходу в Україну привносяться ідеї «русского мира» та культу «дворянства» (масонського змісту), а з заходу нам настирно підкидають ідеї поновлення «шляхетства» і «орденства» (єзуїтства, закритих лож, повернення до вжитку орденських гербів, масонства), що мають давню окультну, чорно-магічну та антиукраїнську основу?

  І якщо ідея «русского мира» уже прорвала відкритою війною, то ідеї поновлення «шляхества» та «орденства» лишень плекаються та зріють. Проте і їх час має колись настати у вигляді сепаратизму та колабораціонізму. Тому хочеться спитати, невже біда 16-20 століть ще не навчила українців аналізувати минуле?

  [​IMG]
  Бій Максима Кривоноса з магнатом, шляхтичем та зрадником православ'я Яремою Вишневецьким
   
  Останнє редагування: 20 вер 2016
 9. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  @Kozak z Dibrovi, ну, наприклад, не аналізуємо ми минуле.
  І що тепер? Ну, ЩО?????? (с)
   
 10. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  А ви, ІгорМ, спитайте у переселенців з Донбасу, що стається далі?

  Це на їх очах у газетах і журналах регіону у останні 8-10 років йшла активна пропаганда «русского мира». Це вони були байдужі до появи усіляких «русских дворянских обществ», які обливали брудом усе українське та прищеплювали байдужість до своєї країни, це вони тихо звикали до засилля московських інформаційних каналів. Результат такої поведінки вповні очевидний!

  Щось подібне, але у формі м'якого інтегрування, відбувається і на заході України, особливо у Львові. Марячи Великою Польщею та Угорщиною (а тепер і Великою Хорватією) частина західних ідеологів намагається повторити те, що сталось у 16-17 столітті – ідеологічно вплинути на Прикарпатський регіон і непомітно протиставити його Україні (через контрольовану п’яту колону та байдужість місцевої еліти та населення).

  Початок процесу ідеологічної експансії на Прикарпатті - це поступова героїзація у останні роки «шляхти» та «орденства», відбілювання єзуїтства (як ідеології), створення усіляких «шляхетських товариств» (подібно до часів 16-17 століть), розбудова численних орденських місій і поширення їх впливів, концентрація зусиль українців на оманливих для них цілях (їх ховають за об'єктивним процесом євроінтеграції).


  Схоже події 16-17 століть, коли шляхта різних регіонів (у тому числі прикарпатська) повстала проти України, і воювала проти неї, бажаючи отримати особисті преференції, нічого не навчили? Бо як пояснити активізацію цього процесу при повній байдужості українського Львова?

  І ви, ІгорМ, вважаєте, що усе нормально?
   
 11. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  По-перше, я не знаю ні одного переселенця з Донбасу
  По-друге, при чому тут донбасці до 16-17 століття?


  @Kozak z Dibrovi, харе гнати хвилю.
  Ви особисто що пропонуєте?
   
  Останнє редагування: 20 вер 2016
 12. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Особисто вам, ІгорМ, пропоную подивитись фільм "Берестечко. Битва за Україну" (він у першому дописі, бо відчувається, що ви його не дивились), а тоді, можна і подискусувати про гібридну війну та роль у ній зрадників, на яких і тримається будь-яка гібридна війна...

  "Зраджують тільки свої".
  Анатоль Франц.
   
 13. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  То тіпа ви мені кажете, що я маю робити?
  А нахер ви не хочете піти? ;)
   
 14. hrim

  hrim Well-Known Member

  В козачка завдання - розмити привязку фрази "гібридна війна" до Росії.
   
  • Погоджуюся Погоджуюся x 1
 15. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Швидкість подачі відповідей вказує на то, що фільм ви так і не дивились…

  І як у сталінські часи – не дивились, не читали, але одностайно тему засуджуємо!

  А суть поданої теми у тому, що гібридна війна – це не винахід 21 століття. Уся історія Землі – гібридні війни з опорою на зрадників та байдужих, які з’являються у наслідок духовної деградації еліти. Це сталось і в Україні 16-17 століть, особливо серед керівної старшини на Прикарпатті (надалі магнатів та шляхти), та у північно-східному регіоні України та на Подніпров’ї (тоді ж і у часи Гетьманщини).

  Нині умови розшарування українського суспільства стимульовані ідеологами московщини. Але вони активізовані не тільки на сході та півдні України, а і на Прикарпатті, головно силами «старих знайомих» - орденських, шляхтянських та масонських адептів. Сприяє цьому і «русский мир», напряму пропонуючи таємним західним центрам умови поділу України ( Раздел Украины: уже скоро? ).

  Як не дивно, така позиція знаходить відгук серед частини прикарпатців, які готові війти у Євросоюз приєднавши частину України до Польщі і Угорщини, та ставши поляками і угорцями. Так, кажуть, швидше будемо у Європі. Чим не зрадливі Вишневецькі та Потоцькі?!

  І про фільм «Берестечко. Битва за Україну».

  Фільм показав давні корені проблеми зради в Україні, відкрив імена псевдогероїв - таємних єзуїтів та масонів. Саме через це він надзвичайно добре сприйнятий у середовищі воїнів АТО (про це говорили самі воїни), бо показує корені війни на сході та виводить з тіні імена істинних героїв України – Богуна, Нечая, Сірка, Морозенка та інших.

  Фільм засуджується адептами «русского мира» та просталінськими істориками, які киплять від ненависті від згадки про те, що у 15-17 століттях існувала якась українська держава (про це стаття «Знущання над історією України тривалістю у триста років» - Знущання над історією України тривалістю у триста років — Последние новости Украины и мира vremya.eu ).

  Панове, спробуйте себе пересилити, і приєднатися до українців, які подивились фільм!

  [​IMG]
  Козацький редут під Семидубами, свідок війни Яна ІІ Казимира та магнатів проти України
   
  Останнє редагування: 21 вер 2016
 16. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Та і так зрозуміло, що кацапи розв"зали цю гібридну війну щоб не відпустити Україну з-під свого впливу.
  Для чого ви тото всьо тут розводите?
   
 17. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  Бо на Прикарпатті готується подібний до 16-17 століття сценарій.
  Відділення частини українських земель, але у інший ніж на сході спосіб.
  Нав'язані ігри зі "шляхтянством" та "орденством", на фоні появи на Прикарпатті численних "місій" (суто ідеологічних, та по суті антиукраїнських), абсолютно не забавки. Це ідеологічна зброя сповільненої дії направлена на український світогляд ( Єзуїти в Україні ).

  Йде умисне розмивання українського фундаменту з однією ціллю - розчленування України шляхом добровільного відділення її частин на заході!
  Невже ви цього не помічаєте?
  До того ж, про це відкрито говорять певні сили у Польщі, Угорщині, Румунії та у орденських центрах Європи.
  Невже про це нічого не знаєте?
  Чим ви тоді кращі від українців на сході, які добровільно пустили "русскую" біду у хату!
  Скиньте "шляхтянську" луду та уважніше погляньте навколо!


  Тему гібридності війни піднімаю лишень з однією метою - українці повинні триматися свого українського світогляду, а не шукати щастя у "шляхтянстві" та "орденстві", які як іржа роз'їдають українську душу, а найбільше душу прикарпатців! ( Коломия ВЕБ Портал | Товариство української шляхти )
  Бо український світогляд - наш міцний щит та запорука нашої української єдністі!

  Чи вибайдужі до усього цього?
  Тоді не пишіть дописів намарно...
   
  Останнє редагування: 21 вер 2016
 18. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  Хто і де шукає щастя у "шляхтянстві" та "орденстві", які як іржа роз'їдають українську душу, а найбільше душу
  прикарпатців?
  Або надавайте толкові приклади, або не звіздіть хєрні, бо тут більшість народу з нормальним світоглядом ;)
   
 19. Kozak z Dibrovi

  Kozak z Dibrovi Козак з Діброви

  "Істина не потрібна тобі"
  Вантал, 26 (давня китайська філософська школа)
   
  Останнє редагування: 21 вер 2016
 20. ІгорМ

  ІгорМ Маленький українець

  @Kozak z Dibrovi, шо ви мнетисі як тота... незаймана? :)
  Які ваші пропозиції?
   
а де твій аватар? :)