Генпрокуратура України часів Зе!

Тема у розділі 'Політика і політики', створена користувачем Gyppsy, 4 вер 2019.

  1. В паніці, напередодні оприлюднення звіту Беллінгкет, Банкова повідомила, що:
    1. Спецоперація по вагнерівцям була
    2. Спецоперація була перенесена «невстановленими особами»
    3. Зеленський і Єрмак ні в чому не винуваті

    Другий президент України, який став державним зрадником
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Міську-поц, а що сталося з першим президентом України, який став державним зрадником?
     
  3. Вагнергейт має перерости для Зеленського у вагнерГЕТЬ

    Поки чекаємо виходу фільму від Bellingcat, влада вирішила порадувати нас власною виставою під назвою "брифінг ТСК". Нагадаю, що це ТСК-обманка, створена "слугами" для того, щоб зривати реальне розслідування справи, а не дати нормальній ТСК з представленням опозицій дізнатися правду.

    Але навіть в такому форматі ТСК уже не може заперечувати очевидне — спецоперація була і була зірвана, як і був витік інформації, що дозволив дізнатись про спецоперацію Росії і Білорусі, готувалася вона з 2018 року і проходила так, як ми говорили ще рік тому.

    От тільки Зеленський і Єрмак ніяк до зриву не причетні, звичайно. Зеленський ні сном, ні духом, що відбувається в країні. Тільки якщо це не якась піарна тема в уявленні коміків з 95 кварталу. Та і про дзвінок Лукашенку він не говорив, це його так підставила опозиція. А Андрій Єрмак виявляється взагалі офіс-менеджер і не має відповідних повноважень. Шкода, що у всіх інших ситуаціях він про це забуває.

    Очевидно, що влада забрехалась і загнана в глухий кут. Нам потрібно дотискати і зробити все, щоб правду стало відомо, а винні були покарані.

    Чисто по-людськи, рекомендую Зеленському зараз більш активно зайнятися реформуванням тюрем. Йому там скоро сидіти доведеться.
     
  4. Ахмєтов вирішив остаточно побити горшки з Зермаком - сьогодні, скотиняка Ляшко подав заяву про злочин у формі державної зради проти Зеленського особисто. Цікаво, цікаво. Гадюка пристроїлася до жаби і починає рухатися
     
  5. Керівник Головного Управління Розвідки Міністерства Оборони, який керував спецоперацію по затриманю вагнерівців на токшоу Савіка Шустера «Свобода Слова» заявив:

    «Мені повідомили, що Зеленський уповноважив Єрмака передати вказівку президента, перенести спецоперацію, що і спричинило її провал»

    А це значить, друзі, що Зеленських брехав нам з вами, Єрмак брехав нам з вами, Мар’яна Безугла брехала нам з вами, Подоляк брехав нам з вами! І в принципі ми здогадувались про це, але тепер це підтверджено керівником ГУР МОУ та куратором спецоперації по затриманю вагнерівців!

    Тепер правоохороні органи просто забов‘язані почати розслідування!
     
  6. Я сьогодні ото геть випав з політичних новин.
    А скажіть будь-ласка, а як там наше рішуче НАБУ вже відкрило провадження за очевидного корупційного злочину що полягає у використанні начальником степлерів ресурсів державних структур у власних інтересах?
    А що там антикорупційний сут, якій мав рішуче садити в тюрму корупційонерів?
    А реформоване НАЗК що?
    Тю... Та в нас навіть реформована прокуратура, Рябошапка реформував.

    Що вони на то все кажуть?
    А антикорупціонери що кажуть? Партія Голос, Самопоміч, Сергій Притула, Оксана Сироїд?

    А олігархічні телеканали мабуть рясніють новинами про це, мабуть рвуть владу як тузік тряпку, враховуючи те що Зеленський тяжко бореться з олігархами? Мстять Зеленському олігархи і їх телеканали?

    Хіба нє?
    Mason Lemberg
     
  7. Вагнергейт. Хроніки брехні

    Стадія ЗАПЕРЕЧЕННЯ

    ♦️ 31 липня 2020 (2 дні після зриву операції) — Аваков називає операцію провокацією і заявляє, що її, ймовірно організувала Росія. Офіційна заява МЗС.

    ♦️ 19 серпня 2020 — Єрмак в коментарі LB запевняє, що спецоперація не українська, а всі, хто поширює протилежне — учасники російської дезінформаційної кампанії.

    ♦️ 19 серпня 2020 — СБУ у своїй заяві офіційно відхрещується від спецоперації й називає її російським фейком.

    ♦️ 20 серпня 2020 — Ту ж тезу повторює і Володимир Зеленський: «Маячня. Я про це читав. Сумно, що деякі засоби масової інформації передрукували «Комсомольську правду» (здається, російську), зробили з цього сенсацію в Україні. Я не знаю ні про який «злив» якоїсь там операції. Навіщо ви ставите таке провокаційне питання? Навіщо зараз ви президенту України кажете, що операція планувалася?». Радіо “Свобода”.

    Стадія ГНІВ

    ♦️ 2 березня 2021 — Офіс президента робить спробу скинути провал операції на попередників: «Так може ваші ж і злили, Петро Олексійович. Тому що, якщо операція почалася у 2018 році, могли злити з офісу президента його тодішнього. Міг він сам злити, хто завгодно міг злити. І потім уся ця операція була під контролем російських спецслужб» — каже Арестович в інтерв'ю Politeka.

    Стадія КОМПРОМІС

    ♦️ 17 березня 2021 — Тепер уже Арестович нав’язує думку, що обговорювати секретну операцію не можна, це кримінал.

    ♦️ 10 квітня 2021 — Арестович в в інтерв'ю Радіо Свобода: «Я не знаю, чи була, чи ні. Моя версія така, що, безумовно, стежили за «вагнерівцями». Навіть, може, були якісь плани з захоплення Але це захоплення турецького літака через Білорусь в Україні – це на голову не надягається», взагалі ніхто так не планує, не проводять операцію».

    Стадія ВИЗНАННЯ

    ♦️ 24 червня 2021. — Раптом, білі хмари розійшлися, небо впало на землю, а Зеленський визнав, що операція точно була і що він говорив про неї з Лукашенко. Інтерв'ю Наталі Мосейчук на 1+1.

    ♦️ 15 листопада 2021 — офіційний звіт ТСК спростовує слова Зеленського, намагаючись потушити людський гнів. А потім ТСК зробить висновок, що витоку інформації з української сторони не було.

    Учора вийшло розслідування Bellingcat. Воно спростовує майже все, що в якомусь кокаїновому угарі наговорили в ОПУ: участь іноземних спеслужб — брехня. Російська дезінформаційна кампанія — брехня. Україна непричетна до спецоперації — теж брехня.

    Зеленський та Єрмак чудово знали про операцію — оце вже точно правда. Зеленський та Єрмак свідомо відклали затримання «вагнерівців» — і це правда. Зеленський та Єрмак знали, що якщо відкласти операцію, її успішність під великою загрозою — і це правда. Єрмак, звичайний завгосп Офісу президента, мав доступ до секретних операцій і міг щось радити ГУР Міноборони — правда.

    У будь-якому випадку, те, що Єрмак впливав на зрив операції — пряма відповідальність Зеленського. Президент робив усе свідомо. Знав про кожен етап проведення операції. У нього був вибір. І свій вибір він зробив. Він обрав державну зраду. Тепер питання в іншому: він піде сам чи його винесуть?!

    І процес винесення запущено. Справа про держзраду Зеленського відкрита нашими зусиллями. Довелося по дорозі сходити кілька разів у суд, змусити ДБР та прокуратуру працювати. Але це дрібниці. Ми тебе дістанемо, Зеленський.
     
  8. IMG_20211130_061317_739.jpg
    Оскільки Андрій Єрмак до ДБР йшов рік то можна припустити, що його маршрут пролягав через Москву. Причому, йшов "віце-президент" пішки.
     
  9. Sergey Fursa
    Генеральный прокурор написала, что посмотрела телевизор, ей не понравилось как говорят на телеканалах Ахметова про президента и поэтому она активизировала 200 криминальных дел против Ахметова.

    Серьезно, вот прямо так и написала. Адвокаты Ахметова уже все заскринили и теперь легко выиграют любой суд в Европе.

    Но ключевой вопрос в другом.

    Правильно ли понимать, что пока на канале Коломойского хорошо говорят про президента, дело о разворовывание 5.5 млрд долларов из Приватбанка никто активизировать не будет, а скорее даже будут деактивировать?

    Такая же логика у прокуратуры?

    Это глупая американская Фемида в повязке на глазах, а украинская внимательно смотрит телевизор. И не дай Бог не услышит там бурные овации…

    И что прекрасно, так это искренность.
     
  10. Зе!"правда"
    Пішов 11й день від заяви Зеленського (під час прес-марафону 26 листопада) про державний переворот.
    І ось ми звідусіль чуємо новини:

    - про те, що СБУшніки наловили десятки переворотівців. А Баканов самолічно вибиває їм зуби на допитах.
    Допомагає Татаров, ізмєну жгьоть кальоним желєзом. В катівні навідується Зеленський, щоб дізнатися про зв'язки заколотників з Медведчуком, Порошенком і Ахметовим.

    - заодно, що не день, то брифінг правоохоронців про те, як наловлені пачками псевдо-активісти розказують у відділках про зароблені 1000 гривень за участь у акціях.
    А ті, хто їм видавав ці іудині тисячі вже дають покази, з яких ясно, що ці гроші з кривавих шоколадних канхвєт.

    Плюс в телеграм каналах сотні зйомок скритими камерами, як видають студентам гроші, щоб вони десь під Банковою показували священним вікнам середній палець.

    - А сам Зеленський, усміхнений і переможний - щодня дає брифінги (по типу того, як він з Аваковим давав на Антоненка два роки тому) - де наперед оголошує, по скільки рочків суд присудить зрадникам і запроданцям.

    А ми всі плачемо від радості і кричимо:
    - о, Найвеличніший, ти сама правда та істина. Будь нашим президентом довічно.
     
  11. ГЕНЕРАЛЬНА ПРОКУРАТУРА ПОКРИВАЄ ЗЛОЧИНИ ДБР?

    Нещодавно я вам повідомляв про те, що мною було виявлено ознаки кримінальних правопорушень з боку посадових осіб ДБР та вищих посадових осіб Командування Сухопутних військ (службове підроблення, штучне створення доказів обвинувачення, завідомо неправдиві свідчення).

    З цього приводу, на ім'я Генерального прокурора Ірина Венедіктова, мною було подано дві заяви про злочин.

    Відповідно до ст.214 КПК України прокурор невідкладно, але не пізніше 24 годин після подання заяви зобов’язаний внести відповідні відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань, розпочати розслідування та через 24 години з моменту внесення таких відомостей надати заявнику витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань.

    Такий порядок дій підтверджений судовими рішеннями і Верховного Суду України.

    Замість цього Генеральна прокуратура направила мої заяви про злочин тим на дії кого я скаржився і не як заяву про злочин, а як звичайне звернення громадянина для розгляду!

    Вже пройшло більше місяця, а заяви про злочин так ніким і не внесені у ЄРДР.

    Це повний коллапс державної правоохоронної системи!

    Прокуратура, яка була створена, зокрема, для того щоб здійснювати нагляд за додержанням законів органами, що провадять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, сама нахабно порушує Закони!

    Ось за таку "роботу", пані Генеральний прокурор, Ви хочете підвищити своїм прокурорам зарплатню у два рази?

    Що стосується мене, то я терпіти Ваше нахабство не стану і тому я звернувся до Суду якій і має надати оцінку Вашій бездіяльності щодо моїх заяв про злочин.

    Судове засідання призначене у Печерському суді на 09:00 16 грудня. Чекаю Ваших представників у залі Суду, пані Венедіктова.

    Честь маю!
    FB_IMG_1638971402774.jpg
     
  12. IMG_20211209_104507_844.jpg
    От що Байден животворящий робить. Саме перед розмовою Зеленського з президентом США офіс Венедиктової отримав вказівку зробити таку заяву. Щоб зайвих питань не було. А вони точно будуть. Причому з формулюванням: у вас проблемі на кордоні, а ваш Препиздент корчить із себе недодиктатора
     
  13. Тобто помічниця Зе,що була на зустрічі щодо вагнерівців без допуску до держтаємниці - дружина замміністра МВС,який є громадянином РФ зі статтею в минулому?
    Років 4 тому ціла клоака журнашлюх зараз бились би від ковульсій в екстазі.Тільки не зараз, у них шашлик став поперек горла.
     
    • Смішно Смішно x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :)))

    "Тане мнєсо їдєт пси" (стрик Роман)
     
  15. Чим далі дивлюся на цю сімейку Гогілашвілі, тим цікавіше! Виявляється, під час захоплення Криму російськими загарбниками, на маму Марії Левченко була оформлена квартира в Судаку! А київська квартира, в якій прописана Марія Левченко, була подарована їй у 2012 році жінкою на призвіще Жиліна (!!!) (не буду нічого стверджувати, може просто співпадіння, а може й ні). На той час Левченко вже була в офіційному шлюбі з Гогілашвілі! Найдивніше, на самого Гогілашвілі в Україні нічого крім автомобілів не зареєстровано. До речі дуже вірна позиція, якщо не збіраєшься затримуватися в країні, й готовий швидко тікати в разі чого.


    View: https://www.facebook.com/100000826720329/posts/4603481853022660/
     
а де твій аватар? :)