Геморой

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем mevreni, 4 бер 2015.

  1. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Во, во! Нє, щоби лікареві дати заробити, а то самі, панімаш, хочуть вилікуватися! А він, бідака, 6 років коптив в медшколі, мама-тато бики продавали, аби було чим заліки, екзамени, дипломну заплатити. А коли ж ті гроші відбити, як так всі зачнуть самі лікуватися?
    Нєпарядак! :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  2. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Ну, по-перше, не варто косити всіх під одне. А по-друге, навіть з таким успіхом, вже працюючи лікарем досвіду в нього більше ніж в львівського форуму і у всіх випадки різні і лікування зовсім різне. Деколи треба подивитися і помацати шо там в сраці робиться. Давайте ще фото аналів сюди виставляти почнем...

    Згідно вашої логіки то ви на форумі будете питатися як собі апендицит вирізати тощо...
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  3. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Ті, хто хочуть питати лікарів, на форумі не питають. То по-третє. А ті, що питають, то знають, чого вони питають. Люди і сама давно перестала вірити лікарям. По-перше, сама маю посвідчення медсестри запасу. Був такий час, що в інституті нас два роки готували на медсестер запасу і майже всю медицину ми перештудіювали нехило. А до того я сама цікавлюся серйозно і медикаментозними, і натуральними способами лікування різних хвороб останніх 15 років і маю знання не гірше, ніж якийсь там студент-випускник, чи навіть той, що вже з 5 років пропрацював. А найбільше вірю в профілактичні засоби. А теперішня медицина - то бізнес. Кожний теперішній лікар тепер зацікавлений, щоби пацієнт зустрічався з ним найчастіше. І тому і навіть, якщо і знають простий лік хвороби, то стараються витягнути з бідного слабого побільше грошей. Чесних лікарів майже не залишилося. А ще їм на мізки давить фармакологія. Хотіла тут виставити плакат, який говорить що фармакологія не створює засоби щоби вилікувати невиліковні хвороби, а створює пацієнтів. А особливо, дивлячись на ціни на ліки в Україні. Або які ціни на медичні послуги. Людина тягнеться часом з останнього, а вони все одно її на той світ спровадять.
    І ще. Якщо ви іншої думки, то то ваша проблема. Не мусите читати, чи коментувати. Всі, свято віруючі в сучасну медицину, мають можливість нею успішно користуватися.

    Якби вернути час назад, то би питалася, чи шукала інформацію в Інтернеті, чи було варто той апендицит вирізати, бо можна було уникнути вирізання. Їм би тільки різати. Та ще, якби успішно. А то через рік на місці шва вилізла грижа пупкова. І тепер - мучся! То виходить, що одне "лічать", а друге - калічать горе-"лікарі".
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  4. Shaggy

    Shaggy Haters gonna hate

    Та невже? З дзеркалом в сраку заглядають і дивляться на стан? Чи як?
    Ви якісь бздури пишете, ваша недовіра і думка це лише ваша думка. Як би лікарі не хотіли "доїти" ваші гаманці вони таки шось і вилікують. Тут вже питання не в якості лікування чи знаннях, а фінансове. Воно не стосується цієї теми.

    Якось сам розберуся що мені робити. Це не лікарня де свою думку говорить лише лікар, а форум. Тут кожен може написати все, що забажає.

    Про апендицит це був лише приклад... Ви ні сарказму, ні гумору не розумієте взагалі. "Болить живіт, що робити?" - "випийте фестал"... Через день вмер від розриву апендициту... Знаєм таких...
     
    • Тупо Тупо x 1
  5. консультант

    консультант Дуже важлива персона

    Останнє редагування: 20 лис 2015
    • Смішно Смішно x 2
  6. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Весною найбільші ті що завезені з зарубіжжя));)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  7. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Братия мои во Христе, нет более эффективного средства , чем пиявки. :)
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    там гордість не позволяє, там жахливо... лікування - то вам не еротічєскій масаж.(то не спам, то к слову про лікування геморою)
     
  9. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Це нормальний спосіб. В "Бабушці" написано, самому авторитетному американському науковому виданні. Берете п'ять бурульок і засовуєте в задницю! Пацієнтка ізраїльського стоматолога дає гарантію!
     
  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Дивний ви народ. Я розумію - "Бабушка", ізраїль, тьотя Соня і т.д.... Але ж людина випробувала на собі і допомогло, то чого підколювати?
     
  11. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    ого чого так жорстоко:facepalm:
     
  12. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Не знаю. В "Бабушці" уточніть.
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Я думали Ви пробували,о_О вище ви писали що це нормальеий спосіб.:blush:
     
  14. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ні, Оля пробувала. Ви ото як чую дзвін, та не знаю де він.
     
  15. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    звідки тоді в вас така впевненість що це нормальний спосіб?
     
  16. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    :facepalm:
     
    • Смішно Смішно x 1
  17. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Вірю Олі.
     
  18. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    тільки всього:)
     
  19. Оля

    Оля Старожилка форуму

    Харош Олі кості мити. Краще спробуйте. ;) Рецепт дієвий.
    Веселко, не знаю, що там пише Дзеко, бо він в мене в ігнорі і буде, синок, доти, поки навчиться нормально співіснувати хоча би у віртуальному просторі, але якщо Ви ще не зрозуміли, то він з Вас пришпилюється. ;)
     
  20. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    То як розуміти, клеїться??:)))
     
а де твій аватар? :)