Гель-лак... За і проти...

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем Grafinya, 31 січ 2016.

  1. Grafinya

    Grafinya Member

    Дівчаточка, поділіться своїми враженнями від гель-лаку. Давно про це думаю, але ще не вирішила до кінця)))) Може порадите хорошого майстра... Ціни... Все-все розказуйте)))) Фото своїх нігтиків також завантажуйте))))
     
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    А що стримує?
     
  3. ElenkaV

    ElenkaV Member

    Не бачу взагали аргументів проти. Ловгий час носила нарощенні нігті. В результатіт - пластина стала дуже тонкою, послабленою, нігті обламувалися. короче кажучи, жаливий стан. ось уже 2й рік ношу гель-лак. Нігті ростуть нормально, вид цілий місяць гарний, нігтики мої гарні, натуральні. Теперь в жодному разі не повернуся до нарощених.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Вашому майстру руці треба було пообламувати, короче.
     
  5. Grafinya

    Grafinya Member

    Стримує, що часто потрібно ходити на корекцію, також маю вдома трохи господарки і руки часто в роботі.... Чи це не нашкодить... Адже, шкода буде, якщо манікюр не витримає((( але дуже хочу))))
     
  6. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Що для Вас часто?
     
  7. Вольха

    Вольха Верховная Ведьма

    работы грамотного мастера и на хороших материалах хватает на 21-26 дней - но я на очень короткий ноготь прошу делать. подружка делает на длинные - у нее коррекция раз в 14 дней.
    и господарку і роботу рукамі ніхто не відмінює;)
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 2
    • Подобається Подобається x 1
  8. Olenall

    Olenall миється в бані

    Все треба спробувати самій. Хочете спробуйте!
    Дуже приємно дивитися на свої руки в такому вигляді
    Але ж пом'ятати не своє, обережно. Корекція - час та гроші, але задоволення не буває дешевим.
    Та після того як прийде час відпочити від краси, готуйтесь до того, що ваші нігті будуть деякий час зіпсовані.
    А взалі великі нігті це ще й травми, особливо біля діточок.
     
  9. Aseronie

    Aseronie миється в бані

    В мене після нього нігті ламкі стали, я проти
     
  10. AlinaRoy

    AlinaRoy Member

    Мені подобається, дуже зружно і гарно виглядає. Зараз не роблю, але збираюся)
     
  11. Toyvo

    Toyvo Well-Known Member

    У мене нігті швидко ростуть, треба корекцію кожні два тижні робити. Самі по собі нігті ламкі й тоненькі. Була проти, бо у салоні робила коли, то на тиждень вистачало. А потім до мене на роботу прийшла дівчинка, що сама собі робить. Показала, навчила і я вже вдруге теж сама роблю собі. Купила лампу, матеріали і вперед))) Багато залежить від самої лампи, можна купити недорогу, але вона гарно сушить. Матеріали використовуємо тільки Kodi, вони дорожчі, але якісні.
     
  12. LalaN

    LalaN миється в бані

    я за, хотя бы потому, что не нужно постоянно за ними следить. единственное но - ногти ужасные после него.
     
  13. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Спочатку була проти.Але це так,як із сушами згодом привикаєш і відірватись не можеш.Мені дуже подобається робити гель лак.Зробив собі раз на місяць і маєш чистий спокій,буває що ходжу з гель лаком і до 2х місяців.Коли ніготь відростає домальовую золотом,дуже ефектно виглядає,навіть краще ніж на початку.Нігті швидко ростуть,після кожного зняття даю їм передишку 3-7днів і малюю зміцнюючим лаком.Головне самій теж доглядати за нігтями.Розумію,що майстер зробить чистку,намалює,але краще і зручніше,коли нігті доглянуті,тоді і роботи менеше.Але головне так це знайти хорошого майстра
     
  14. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Не будуть.
    Якщо наростити вільний край до трьох см відразу, без звички - сто процентів. Але то треба бути дурою, щоб таке робити.
    То не після "нього", все залежить від роботи та використаних матеріалів.
    Дивіться вище. )
     
  15. Helenna

    Helenna New Member

    А я обожнюю гель-лак: коли нігті в порядку якось і з настроєм краще + він значно довше тримається, ніж звичайний лак.
    Нігті зіпсовані так, будуть, але якщо у той же день після зняття робити новий манікюр, то усе гаразд)
     
  16. Helenna

    Helenna New Member

    Знайшла ваш форум випадково, шукала про догляд за нігтями))
    Мені для навчання треба скласти соціологічне опитування - я обрала близьку тему - догляд за нігтями рук і ніг, якщо вам буде не важко - пройдіть, будь ласка, опитування за лінком:

    А як ти доглядаєш за нігтями?

    Якщо будуть цікавити результати, то я з вами неодмінно ними поділюся!) мені треба набрати 150 відповідей, а з друзями поки вийшло лише 40 :sad: буду надзвичайно вдячна!
     
  17. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Дивне питання.
     
  18. Myhaslav

    Myhaslav Member

    Я теж в інтернеті гель-лаки для дружини замовляю. Не так давно вона почала використовувати їх, і чомусь манікюр довго не тримався. Але як тільки я їй купив лампу для полімеризації то, все налагодилося! Стало виходити красиве та міцне покритя. Каже, що 30 секунд – і готово, якщо використовувати ці лаки для нігтів Color в Львові https://zakupka.com/uk/lviv/k/laki-dlya-nogtey-color/!
     
а де твій аватар? :)