Гаварітє са мной па русскі-2

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Karmeluk, 3 лис 2012.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:


    View: https://www.facebook.com/100064373775656/posts/383887230433733/


    Якось Микола Лукаш, який знав 22 мови і перекладав з 18-ти, у горбачовський «пєрєстроєчний» час стояв у київському гастрономі в черзі за маслом і, побачивши двох дівчат, які пробиралися до прилавка поза чергою, запитав увічливо: «Куди ж ви, красуні, так поспішаєте?» — «А ми нє панімаєм вашева язика», — зухвало відказали фіфи. «То я вам перекладу, — спокійно мовив Микола. — Куда прьотєсь, бляді?»

    Роман Іваничук (з книги «Благослови, душе моя, Господа…», Львів, «Просвіта», 1993. Стор. 175): «Микола Лукаш, як і всі геніальні люди, був оригінальний, якщо не дивак. Компанійський за натурою, він для компаній ніколи не мав часу, тому за столом ніколи не чекав чаркування: випивав келих горілки і зникав — зачинявся у своїй маленькій квартирі, й ніхто ніколи не міг до нього достукатися. Якось він мені поскаржився, що в нього бувають небезпечні провали в пам’яті: ось за цілі два місяці ніяк не міг творчо засвоїти каталонську мову (!)… Ранками шукав людей біля кіосків: набирав пачку іншомовних газет, тут же пожадливо їх проглядав, а хрещатицька публіка, яка з бідою володіє лише однією мовою, насміхалася з «маніака» й дехто глузливо запитував його, чи він знає китайську, на що Микола спокійно відповідав: «Доволі слабо…» Якось стояв він у черзі за маслом і, побачивши двох дівчат, які пробиралися до прилавка поза чергою, запитав увічливо: «Куди ж ви, красуні, так поспішаєте?» — «А ми нє панімаєм вашева язика», — зухвало відказали фіфи. «То я вам перекладу, — спокійно мовив Микола. — Куда прьотєсь, бляді?»

    Михайло Маслій
     
  2. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Шось тіпа сповіді


    View: https://www.facebook.com/100002175016616/posts/5214092425339873/


    Я - причина цієї війни. Так-так, саме через мене вона стала можливою. Я постійно про це думаю. Зараз спробую пояснити

     
  4. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    • Тупо Тупо x 1
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ostap Drozdov

    Колєжанка вернулася з Польщі та й розказує.
    Запросили її у звичайну польську школу викладати для дітей біженців. Її висновки такі.

    1. Тотальна більшість дітей – росмовні. Між собою і з батьками - рос.
    2. Гнітючо слабке знання англійської. Навіть старшокласники англійську знають на рівні польських молодших класів.
    3. Польська мова за 4 місяці перебування в Польщі – нуль. Узагалі ніяк. Абсолютна мовна дискваліфікація і нездатність навіть елементарний побутовий рівень.
    4. Демонстративна ігнорація польської дійсності. Адаптація під неї дорівнює нулю. Жодного бажання. Асимілятивна гнучкість - відсутня.
    5. Музика в телефоні – суцільна раша. На випускний дали завдання підготувати пісню. Наші діти хотіли «Я салдат» у виконанні групи Пятніца. Для них це укрмузика.
    6. Українське Міносвіти вдалося до шахрайства: попросило Польщу внести до переліку іноземних мов російську – і наші діти з-поміж англійської, німецької та іспанської вибирають російську як буцімто іноземну. З цього предмету – рекордно високі бали. Лише з цього.
    7. Колєжанці соромно пояснювати польським колегам усі тонкощі. Спочатку пояснювала й навіть захищала, а потім побачила марність цього. Приїхала минулого тижня додому. Не поїде більше, хоча кличуть.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  6. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Спасибо за информацию.:good:Вот он, настоящий русский характер. Даже когда русский не обут и не одет, он не будет прогибаться под поляка. Отличное подтверждение факта "украинцы это русские, живущие на о(у)краине".:yahoo::dance3::hi:
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    Sharfshtein, це признак того що москаль винищив українців на східній частині та завіз свою орду. Їм лекше це було зробити на сході ближче до оркостану. Захід, нашої держави вистояв та не впав у важкі часи. Тому москаль так боїться бандерівців.
    Так само планово, закривали підприємства на заході, щоб людей вигнати з домівок.
    Але в мене для тебе погані новини, нашого цвіту тепер по цілому світу і разом переможемо кацапню.
     
  8. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Як бачиш - не всіх. І я живий тому приклад :)))
    Відкрию тобі велику таємницю - я народився за 22 км від кордону з кацапами в кацапському середовищі. А значну частину свого життя провів ще ближче до них - за 800 метрів до кордону (і за 4 км до їхнього найближчого селища). І найстрашніша таємниця - я наполовину кацап (по лінії батька). Ну як - страшно? :)))
    Але отакі люди як я - це найстрашніше, що може кацапу трапитися в його житті. Бо в будь-який момент він може отримати ножа в спину, не здогадуючись від кого, оскільки відрізнити такий контингент від середньостатистичного кацапа неможливо на мовному рівні.
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    У вас бардак в голове. Кто кого боится? Вы без западного оружия не можете. Все официальные лица Украины это прямым текстом говорят. ЗСУ - западные силы Украины.
     
  10. GOlessia

    GOlessia Member

  11. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    Коли заселяли росіян на наші українські землі їм сказали " ничего не беріть там всьо есть" их привозили в будинки звідки вивезли українців,євреїв ,татарів.... І зробили руський язик модним! Але наше ДНК сильніше за всі операції і спецоперації!Ми сильні і ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!
    Дивилась фільм про кримських татар і обливалась слізьми згадуючи розповідь моїх діда та бабубусі ! Коли до них увірвались вночі і наказали негайно збиратись з пьятьма діточками ! Погрузили всіх в товарний вагон , як худобу і вивезли в Сибір ! По дорозі вмирали дітки від холоду і голоду ! То , ці тварі просто відбирали ці маленькі мертві тільця і викидали на сніг . Закривали вагон і везли далі !!! Так моя бабуся втратила по дорозі двох діточок і навіть не знала де їх могила . А в Сибіру посилили їх в барак і якщо помирала мати , то дітей просто розстрілювали , щоб не годувати . Розповідала бабця , коли чергова жінка померла ( а в неї залишилось троє маленьких дітей ) , то жінки розібрали цих діточок поміж себе , щоб врятувати їм життя ! Так в моєї бабусі зьявилась ще одна донечка - моя МАМА ! ( а де її братик і сестричка не знає й досі ) .
    Не розумію , чому весь світ терпить цю мерзоту , жахливих і підлих , які гордо називають себе « я рускій « ?????
     
  12. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як в Одесі не хотіли слухати державну мову

    Аронець Live

    Відео


    Злочин і покарання. Або одноденний експрес-курс вивчення державної мови
     
  13. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Говорите со мной по-русски.:hi:
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Спасибо за признание, что вы плоть от плоти русские и ничем от них не отличаетесь.:good:
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    :)

    Харків. Центр міста. Супермаркет. Стою на касі. Пані-касирка розраховує мене, і бачить що більше нікого немає. Кричить:
    - Підходьте на вільну касу! Не створюйте чергу!
    Проте ніхто не йшов. Охоронець усміхається:
    - Да ані тєбя нє панімают!

    (с)
     
  16. Rabinovich

    Rabinovich Well-Known Member

    Люди світу діляться на гетеро сексуалів, бісексуалів, гомосексуалів
    і на росіян, вони піда@аси
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    Попробуйте сказать это вслух в Израиле.:haha::haha::haha:Форумный смельчак.:))):)))
     
  18. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Цілком можливо. Знаючи своїх "родствєннічков" з Харкова- не здивуюся. Патамушта мовай сит нє будєш і на хлєб єйо ні намажеш. Ані да мозга кастєй русскіє
     
  19. Sharfshtein

    Sharfshtein За мир во всём мире

    о_ОБыть такого не может, вы же утверждаете, будто украинцы сильны, Украина сильна, а тут почти у каждого родственники или знакомые за Россию.:haha: Сами себе врут и ещё верят в это.:facepalm:
     
  20. tek2010

    tek2010 Well-Known Member

    Україні, головне позбутися Московита. Мова наш інструмент.

    Привіт, Солдате! Ти мене не знаєш,
    Я просто дівчина, живу собі як всі,
    В моєму місті тихо, не стріляють.
    Але війна торкнулася душі!

    Чому пишу тобі? Бо серце просить,
    Бо я так звикла і вірші, що на душі,
    Я викладаю на листі!
    В моїй країні сльози, біль і розпач,
    І так нестримно пишуться листи.

    Ти зараз там на сході України,
    Душею б’єшся на передовій,
    Там дуже страшно,постріли лунають,
    Та не здаєшся ти, ідеш вперед!

    Ідеш у бій і остраху не маєш!
    Ти борешся за волю України,
    За незалежність та її життя,
    І за майбутнє кожної людини,
    а серед них живу і я!

    Ти тільки повернись благаю, чуєш,
    Ти не лети далеко в небеса,
    Бо тут на цій землі тебе чекають
    Батьки, родина… Вся сім`я.

    І вся країна молиться за тебе,
    Щоб швидше повертався ти живий,
    І я також щодня молюся небу,
    Аби в моїй країні настав мир…

    Я сподіваюсь ці рядки почуєш,
    А може прочитаєш у листі,
    Я дякую тобі за те, що захищаєш,
    Мою країну… Дякую тобі!..
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)