Гаваріте са мной па русскі

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Deus igrok, 23 сер 2010.

Статус теми:
Закрита.
  1. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    "Зрозумiло" - лише те, що законно. Бо ви за своїм бажанням тулмачите ст. 10 Конституцiї -

    Побачте хоч зараз "вiльний розвиток, використання і захист російської". Шоб цього не було - треба пройти через референдум. Нумо - органiзовуйте його!
    ТАКож - звернiть увагу на те, що застосування мов визначається законом. А законом як раз i визначенi регuональнi мови. :)

    ТАК спитайте у народа.
    Де референдум? ;)
    Ви - як я бачу - виборець "свободи"? Ось хай вони iнiцiюють референдум по мовi та НАТО.
    А народ скаже - як зав'яже. :)
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не, не, Дальневосточник. так не канает.
    Имеем уже Письмо трех к НАТО и Декларацию Бухарестского саммита...
    НАТО вітає євроатлантичні прагнення щодо членства в НАТО України та Грузії. Сьогодні ми дійшли згоди, що ці . держави стануть членами НАТО.
     
  3. Kycaka

    Kycaka миється в бані

    Русский язык вошел в тройку самых распространенных в мире языков, оттеснив испанский на четвертое место.

    http://www.ridus.ru/news/50221/
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ці москалі Вам поразказують... :)))
     
  5. iso

    iso Well-Known Member

    Українська, нема заперечень (Див. визначення Дальнєвосточніка).
    Як і КПУ та ПР.
    Али чи продержавна? Батьківщина вже себе показала. Держава їм пофіг. Свобода в основному фігнею займається, але раз є попит… А Кличко?-дасться знати
    А щодо харківських угод-яким чином? І якою ціною викупити ті угоди
    Друге речення протирічить першому
    Перший варіант нереальний. Другий – ох і важка задача
    Не будьте наївними. Не гній у парламенті перекидають (Я маю на увазі - в прямому значенні)
    Увы…
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Елементарно, Ватсон. І цим вже займаються.
    Крок перший, - засудити Йульку за газові угоди.
    2. Дочекатись рішення міжнародного суду, щодо незаконності угод підписаних за участі Йульки.
    3. По результатах рішення міжнародного суду подати в міжнародний суд на розрив незаконних газових угод із Росгазом.
    4. В якості поступки Росії на прохання її купляти саме російський газ, денонсувати Харківські угоди.
    5. З почестями випустити Йульку і ізолювати її на острові Зміїний із усіма вигодами... :)))
    Остання частина останнього пункту - жарт.
     
  7. forester

    forester Well-Known Member

    http://baltija.eu/news/read/26068
     
  8. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

    Ну почему? Я в Луганске не слышу о "союзовосстановителях". Они дают себя знать на выборах - получают свои ноль целых хрен десятых и снова исчезают. Рассуждения о их влиянии на востоке я слышу исключительно от западенцев. Специально посмотрел на сайте ЦВК - "Руський болк" получил 63 тыс. голосов - а партия Ляшка - 220 тыс. У нас даже, гм, нетрадиционно-ориентированных в разы больше союзовосстановителей... :)
     
  9. iso

    iso Well-Known Member

    Елементарно? Згадаєм за рік-два, як доживем ...
    Дякую, що попередили:) А то я вже обуритися хотів за Юлю Володимирівну:ireful1:
    Дочитайте ст.149 і наступну:mocking:
    Читайте себе уважно. "я слышу исключительно от львовян" і наступна: "По крайней мере на луганщине апологеты подобных союзов набирают голосов меньше" Тобто і на Луганщині є апологети. значить не лише від львівян. (Про чисельне співвідношення даних у Вас нема?:) )
     
  10. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Тобто в тому, що Йулька винна у Вас особисто сумнівів нема? Це вже добре... ;)
    Справа в тім, що іншого шляху розірвати кабальні газови умови у України НЕМАЄ. І жодна влада не в стані буде цього зробити без визнання Йульки винною. Нічого страшного, он Паша, вийшов на волю чесною людиною. І про бабках. І Йулька, відсидить своє, і теж вийде на свободу зовсім іншо. людиною... :)))
     
  11. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    А ти такий глупенький, що сам відповіді на це запитання не знаєш ? :)
    Я ж тебе запитував, хто заважає Україні стати членом НАТО, а ти мені про народи та референдуми щось почав.
    Конкретно в "тебе". Конкретно "хто". Досить конкретне запитання.
     
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Шановний, Ви що, через рядок читаєте?
    Сказано ж, був Лист трьох до НАТО, і була відповідна Декларація (2008). Так що народ України до цього дійства не має жодного відношення... Чекаємо на рішення самої НАТИ... Разом із Грузією. Їх жеж, грузинів, я сподіваюсь, Ви не будете звинувачувати в гальмуванні альянсного питання?
     
  13. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Вже визнали. Що тепер заважає ?
     
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Хто визнав? Міжнародний суд? Тільки найвищий міжнародний суд в останній інстанції, після всіх процедур, аби не було дірок для Росгазу, зможе дати право на розірвання газових угод. Така селявуха...
    Інакше пересуди, триразові штрафи, плата за недобір тощо...
     
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    2020 рік, покращувальники остаточно захопили владу

    - засудити тимошенко за газові угоди
    - ...
    - профіт!!!
     
  16. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    охоспади, так Вам нужно, чтобы Юлю осудил и ещё международный суд? Тогда беда - там не держат Киреевых... :)
    а Вы знаете другим странам удается добиться пересмотра соглашений и без запихивания в тюрьму своих проигравших выборы премьеров ;)
     
  17. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Именно международнымю Ибо газовые контракты между Украиной и Россией ЗАКОННЫ, пока незаконность их не признает международный суд.
    Объем их потребления мизерный, по сравненю с нашим, да и цена ниже. И сама Россия пошла на уступки. А наш, монопольный рынок, как мы наблюдаем уже годы, отдавать не хотят... Только в судовом порядке...
     
  18. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Поганому юристу і яйки заважають.
     
  19. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ага... От тыльки випустимо Йульку, як газ знову буде по 50-ть... Але вчора... :)))
     
  20. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний


    А что до ответа - я знаю. Но хочу, чтобы национально-озабоченные получили ответ именно от народа Украины - а не от меня. Чтобы не скавчали потом.
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)