Футбол (2)

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем kjk, 27 кві 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    воно б нічого не дало, на мою думку.
    Чому? Бо це не серйозно.
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    а чому ви гадаєте, що це має бути серйозно?
    Я за п'ять років дещо зрозумів і можу сказати, що Бог все ж цікавий і неординарний. Якщо підходити до спілкування з ним сугубо догматами, то це не так зацікавить Його, як наприклад, гра на бажання, закладення обіцянки, дія на Його славу.
    Я потрохи все спробував і неодноразово отримував бажане.
    Але, якщо нікому не потрібна була перемога України, то чого мені зайвий раз напружуватися самому і Його?
    Українці грали трохи краще, але занадто фолили, та не вистачило маленького: допомоги Бога, аби забити одного гола.
    .
     
  3. Good man

    Good man Обычный человек

    Вот и виноватый.
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    ⚽️ Рада схвалила персональні санкції проти екскапітана збірної України Тимощука

    Ексфутболіст збірної України опинився у списку 56 спортсменів (55 - російських), відносно яких застосували обмежувальні заходи.

    Термін дії санкції проти нього та інших спортсменів зі списку складає десять років. У ньому вказано 18 пунктів з обмежувальними заходами проти ексфутболіста, серед яких - блокування активів та обмеження торгівельних операцій, зупинення виконання економічних та фінансових зобов'язань, а також позбавлення державних нагород та інших форм відзначення, що стосується саме Тимощука.

    З початком повномасштабного вторгнення Росії в Україну Тимощук не висловлював позиції щодо воєнних дій РФ та продовжує працювати у тренерському штабі російського "Зеніта".

    У березні 2022 року проти Тимощука запровадила санкції Українська асоціація футболу. Головний футбольний орган країни позбавив його тренерської ліцензії, а також виключив з реєстру гравців команди, позбавив усіх титулів, здобутих в Україні та заборонив займатися футбольною діяльністю.

    Підтримати| Telegram| Facebook | Twitter
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Хе... попав, як московський патріархат.:)))
     
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Ні- ні. Це не виражає Його славу. Це є Ваші забаганки. Богу не потрібні подібні маніпуляції. Він ж не є на службі у просящого.
     
  7. Good man

    Good man Обычный человек

    Наш Коммунарец сейчас скажет, что его нужно понять и простить.
     
  8. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  11. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Непогано проходить контрольний матч Німеччина - Україна, зараз перерва.
     
а де твій аватар? :)