Футбол (2)

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем kjk, 27 кві 2011.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Москаль мусить спонсорувати українця, який грає за німців.
     
    • Тупо Тупо x 1
  2. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Якби я був яким Антоном Геращенком, написав би у Фейзбуці шоб його не брали більше у збірну. І так з нього толку нуль.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чого? Він не так зле грає. Німці б його не брали.
     
    • Тупо Тупо x 1
  4. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Ще невідомо скільки він пограє в тих німців (чи в запасних просидить). В іспанців недовго пограв.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. Nesi

    Nesi New Member

  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Перед матчем Динамо - Наполі сказав: Динамо програє. Так і сталося.

    Футбол геть зійшов на пси. Останні років 10 ситуації одна і та ж. При владі данєцкіє, значить судді грають на стороні Шахтаря. А як не данєцкіє - судді на стороні Динамо. Кому потрібен такий футбол? Тому й програли, думали просимулюють на пенальті, як у чемпіонаті, а дудки, натомість за симуляцію отримали і жовті і червоні. Це те, чого навчила їх ФФУ - посимулювати, а судді дадуть пенальті.
     
    • Тупо Тупо x 1
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Швейк прозріває на 25-му році.)
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Воротар збірної Узбекистану для гравців не старше 16 років Язурбек Умрзаков забив гол у ворота збірної КНДР ударом зі свого штрафного майданчика.



    View: https://youtu.be/90bkLu_bmfw
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
  9. OrelG

    OrelG New Member

  10. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Карпати програли Сталі. Дома на файному стадіоні.
     
    • Тупо Тупо x 1
  11. Pavilion

    Pavilion миється в бані

    Та чому ж ви так сваритесь на Женю, недавно бачив по футбол24 що він після так би мовити"слабенької гри" за збірну поклав досить непоганий гол за Шальке тим самим нагадавши що він ще огого)
     
  12. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Дуже розчаровують " Карпати ", рятує " Шахтар ", у єврокубкових матчах він все одно свій і останній матч із бельгійським " Гентом " був видовищним та результативним.
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

  14. ViktorUKR

    ViktorUKR Member

    А на днях наша національна збірна по футболу ледь-ледь віграла у збірної Фінляндії по хокею 1-2. Це звичайно жарт, але як так можна грати, як грали наші?
     
  15. manur

    manur Well-Known Member

    Хто в них там зараз тренер? Андруша Шевченко? Той, в якого, крім "ееееееееее", лиш кілька інших слів у словниковому запасі?

    Крім того, чи хтось коли бачив нормальних тренерів в списку бабИ Наташі (ну Королевської))))))))
     
  16. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Як на мене, непоганий стиль гри збірної був при Маркевичі, коли потрібно, всі колективно захищалися, коли потрібно - переходили в атаку, Маркевич любить працювати із такими командами, які ставлять високі цілі і такої цілі досягати, не прижився у збірній, більшість тренерів там - ветирани київського Динамо, на даний час це одні із найкращих спеціалістів, хоч і кумівства там не відкидаю.
     
  17. ViktorUKR

    ViktorUKR Member

    Мені сподобалась робота, як тренера, Сергія Реброва. Непоганий росте спеціаліст.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. VovaIvanov

    VovaIvanov миється в бані

    А мені більше подобається Реала Мадрид, Криштиану Роналду взагалі красень. Футбол дивлюся разом зі своїми друзями, вони теж вболівають за цю команду. Так останній раз я взагалі кожному купив нову форму реала, як тут - Футбольная форма Реала Мадрид: купить форму, атрибутику ФК Реал Мадрид 2016-17, мужики були в шоці)
     
  19. micel

    micel Active Member

  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Так, Динамо на взлеті. Така нічия... Є надія на краще.
     
а де твій аватар? :)