Футбол (2)

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем kjk, 27 кві 2011.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    мда... в МЮ було тільки 3 удари по воротах, а в барси аж 16 (12)!!! :wacko: а я думав буде протистояння якесь...
    шкода що не бачив... на природі телевізора немає... але слідкував онлайн :)
     
  2. Кохана

    Кохана LuBimaya

    А що, вчорашньо матчу ніхто не дивився?
    Але французи красавці!!!!!
    За 10 хвилин три таких красивих гола зафігарили....
     
  3. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Щось перевелися любителі футболу на ЛФ. Навіть я вчора дивився. І одержав задоволення. Я болільник французів з часу коли там грав Платіні, Тігана і інші. Після досить тривалої кризи здається французський футбол відроджується...
    Щодо українського футболу, то така категорія ще не існує. Вчору кілька разів показали обличчя (морди більше сюди б підходило) керівників того футболу - Суркіс, Ахметов і Блохін. Поки такі "українці" будуть керувати "українським" футболом, останній буде існувати як сюрреалістична категорія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Только французов все меньше и меньше. Как вы справедливр ранее заметили:

     
    • Подобається Подобається x 1
  5. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Я с детства болею за "Зенит", чемпионом СССР он впервые стал в 1984 году, в составе были практически все питерские ребята. Сейчас как и везде. Хорошо, что еще на достаточно высоком уровне играют. Только раньше за честь города, а сейчас за очень большие бабки...
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    виходить вчора на заміну білий, а мій чоловік каже: він, напевно, не француз))
     
    • Подобається Подобається x 4
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Бачите, незважаючи на те чи вони білі чи чорні чи зелені, вони французи (щодо зауваження Тім я свій допис робив щодо клубних команд) і розмовляють французською.
    Хто з "української" команди крім Тимощука може собі дозволити розкіш розмовляти українською? Я вже не кажу про випадки відвертого глузування над українською з боку Мілевського, Вороніна, Алієва і нших.
    Так що, як бачите, французська збірна є в сотні разів більш французська ніж "українська" збірна українська.
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. hunter

    hunter мандрівник

    два слова - повний провал!!! :sad:
     
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    В том что они говорят по французски, ничего не значит. Часть молодых игроков арабов и негров возвращаются в свои страны, бывшие колонии Франции. Вот из за чего скандал во Франции. Вы можете считать Сабо, Лобановского, Базилевича, Кучеревского, Блохина, Заварова, Беланова и многих других не украинцами, но именно они составили славу украинского футбола
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Господи, та хай говорять хоч молдавською! Аби грали нормально... а не бігали взад вперед один за одним...
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А не думаєте, що команда плавить Блохіна?

    86 хв. 1-1

    94 хв. 1-4

    Таке придумати важко.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. kjk

    kjk Дуже важлива персона

    в збірній...
    виграючи у Франції 1-0..
    та ще й не якогось Газзаєва а самого Блохіна
    малоймовірно
     
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Не думаю. Просто французам свезло. Они играли в такую же бестолковый футбол, как и наши. И тут второй гол, отбей его Пятов и матч скатился бы к 1-1. но Пятов проспал и наши побежали вперед, ничего они не сотворили, но назад возращаться не стали. Вот французы и растерзали уставшую защиту, тем более что защита в этом матче смотрелась слабо, без Ракицкого и и Чигринского. вообще французы подтвердили, что они не зря отдали 4 очка белорусам.

    А как вам проигрыши прибалтов самодеятельным командам
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Fordredi

    Fordredi New Member

    Зенит сделал рывок и тут же угас , стабильно - признак мастерства,а не единовременные движения)))
     
  15. oklviv

    oklviv Member

    Подивився 1-й тайм. Наші грали в дир-дир біля своїх воріт. Крім Тимощука і Девіча. Перший удар в сторону французів на 41-й хв. Пішов спати на щастя. Це футбол майбутніх чемпіонів Європи?
     
  16. hunter

    hunter мандрівник

    ніколи!
    ....
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    не кажи ніколи.....
     
  18. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
  19. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Начался ЧЕ молодежный, ждем победы от наших. Щас швейцары обыгрывают данцев, среди швейцаров одни арийцы:4. Джака Г., 10. Шачири, 7. Эмегара, 11. Мехмеди. Гол забил Шачири
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    А в наших група важка попалась: з чехами сьогодні грають, а ще є англійці, іспанці
     
а де твій аватар? :)