Фотомандри Україною - 2022

Тема у розділі 'Фото', створена користувачем Коммунарец, 21 бер 2022.

  1. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Хтось може сказати, що не тий час, аби мандрувати... Але кожний з нас зара може стати мандрівником, або змушено, як переселенець, або добровільно, чи зобов'язаний...
    Краще б так, як до лютого 2022 року, у своє задоволення, чи провести останні дні передантихристового часу, у божественному єднанні з природою і світом.
    Звісно, вже не можна буде все фотографувати, як колись, бо це небезпечно для інших і себе, але треба буде читати між фото і уявляти недопоказане.
    А показати цікаве завжди щось знайдеться)
     
  2. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Отже, нещодавно склав свого похідного рюкзака і пішов військомату.
    Прийшлося йти майже 4км до траси, бо по селах не їздять автобуси. Без речей то б у задоволення, але рюкзак, набитий м'ясом півнів, яйцями, огірками та іншими продуктами все ж має вагу.
    Але дістався напрочуд легко, і ото, поки там військові не можуть налаштувати нормальний запис і облік мобілізаційних, гуляю по місту.
    Пару днів безладу - і війна може закінчиться))


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  3. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Обід за розкладом)
    Давно я в суші не ходив! Чомбийні?

    [​IMG]

    Самотньо.... Спитав, чи гейшу можна до столу, аби розвіяла мою журбу за приємним спілкуванням? Сказали, що ні, але пропозицію передадуть самураям)
    Добре, що дозволити пиво вживати, хоча полірування по сухому - марна трата усього(
    [​IMG]
    Добрий хостінг знайшов для світлин. Бо старий здох під санкціями і на добре.
    Короче кажучи, моя спроба прорватися до ВУС зазнала невдачі. Мабуть, не моя ця війна, а та, що попереду. А вона не за горами.
     
    Останнє редагування: 22 бер 2022
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  4. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку. Вирішив провідати звірів)
    [​IMG]

    [​IMG]

    За цей час недалеко від зоопарку вже збудували гарну шляхову розв'язку на виїзді з міста.
    [​IMG]
    В суботу багато людей приїхали розважити своїх дітей екзотичними тваринками і обідом на свіжому повітрі.
    Через пару годин вже не було місця припаркуватися.
    [​IMG]
     
  5. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -2

    Ціна входу
    [​IMG]

    Мапа зоопарку
    [​IMG]

    Стражи парку
    [​IMG]
     
  6. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -3

    Пташки

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  7. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -4

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  8. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -5
    Хижаки
    Всі були ситі і спали... Леви, пантери, сервали, рисі тощо
    [​IMG]
    Один тигр чогось бродив по клітці туди-сюди
    [​IMG]

    [​IMG]

    Ще динозаври у динопарку гундосиди і мотали головами
    [​IMG]

    [​IMG]

    Загалом хочеться сказати... Бідні тварини... Я не знаю, як вони витримують дитячий крик. Такий галас і верещання, ніби там їх ріжуть і вбивають кровожерливі звірі(

    [​IMG]

    Так захотілося тиші, що вирішив сходити потім до урочища Сосонки, де фашисти розстріляли 17500 рівненських євреїв 6 листопада 1941 року.
     
    Останнє редагування: 5 чер 2022
  9. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -6

    Лошадки)
    [​IMG]

    [​IMG]


    [​IMG]
     
    Останнє редагування: 6 чер 2022
  10. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -7
    Рогаті з копитами

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  11. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    25 років вже не був у рівненському зоопарку -8
    Ні те ні се...

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  12. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Сосонки. 4 роки потому...

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]

    Чисто. Тихо...
     
  13. Good man

    Good man Обычный человек

    Как-то ты оригинально сделал:
    Животные, животные и потом евреи.
     
  14. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спецпохід "Westbury"

    Лежу ото я зараз десь під небом, та й думку гадаю... чого мене понесло знову кудись? Хоча... я вирішив однозначно... не відразу, але чітко.
    Йду на схід.
    Дарма стільки собі навигадував, аби тільки потетеревеніти?
    Нащо було стільки часу, з 2017 року себе мурижити на кшалт прищеплення до Великої справи, щоб тільки чекати, коли рак свисне?
    Ні!
    Йду в спецпохід "Westbury", тобто: "Західна лють", аби навести порядок на сході України. Зброю вогнепальну наврядчи дадуть, але нащо вона мені, якщо моя зброя більш могутніша за людську.
    Отже, сьогодні подолав пішки 21+3 км, а потім за 40 км дістався місця, де й спостерігаю ковша над собою, трішки комарів підгодовую)

    [​IMG]

    Заліз невідомо куди, що мало кому і закортить туди вночі лізти(.
     
  15. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спецпохід "Westbury"-2


    Чом би й не сумістити примне з корисним?

    А то ще гроші треба витрачати, яких бракує, разом і скинути зайву набрану за пару років вагу не завадило б)

    Життя людини нічого не варте, якщо люди не має важливого призначення, яке треба йому виконати. Тому, продивившися своє минуле життя, маю надію, що моє життя під надійною охороною, хоча не варто і даремно її підставляти під загрозу.


    [​IMG]

    [​IMG]
     
  16. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спецпохід "Westbury"-3

    Файно оброблені поля, блакитне небо, білосніжні хмаринки

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]
     
  17. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спецпохід "Westbury"-4

    Сьогодні вночі покинув Шепетівку, до якої дістався зі Славути пішки. Натер пару водянок, і тепер маю обмежувати своє пересування, та вже йде на краще. На війні, як на війні. Не без втрат...

    [​IMG]

    [​IMG]
    Знімати на камеру не дуже зручно, бо їздить військова техніка і гуляють бійці, тому краще не привертати до себе увагу.
    Але подяка за безкоштовну доочищену питну воду у місті та за безкоштовну зарядку гаджетів на з/в.
    Зложився план подальших дій.
    І свої плани-мрії здійснити), і надії, що може хтось на мене має(, бо мандрувати видається ніби так, наче збігаю з дому. То, як давно сказано, що у своїй хаті у своїх пророків не вірять(.
    Короче кажучи, не все гаразд у нашій клуні з вірою. Тобто, вірять, але ніякої підтримки, крім атрибутики і двуручництва.
     
    Останнє редагування: 16 чер 2022
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ровер то є сила!

    View: https://youtu.be/Zk0tzupn6RI
     
  19. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Та у мене колись був ровер (купив за 270 грн) на початку 2000, але поїхав на заробітки і його продали за 100. Мені дісталися 50 грн((
    І таке відбувалося з іншими моїми речами... ( З того часу купляю те, що можна впхнути в кишеню/рюкзак і піти мандрувати)
     
    • Інформативно Інформативно x 1
  20. Коммунарец

    Коммунарец Well-Known Member

    Спецпохід "Westbury"-5

    Вчора з обіду гуляв по Кам'янець-Подільському. Ну, як гуляв ... Шкандибав. Який настрій, такі і враження(
    Однозначно сказати, що місто сподобалося, то ні, як і да.
    А та фортеця знаменита, як Красная площадь, по телевізору велика, а на око маленька.
    Фото потім покажу, бо зжирає багато енергії, бо я вже сьогодні майже в 30 км від міста, в поході.
    Вчора випробовував спальний мішок з біг-бега, який запозичив ще на початку походу на блок-посту.
    Нічого так, вміщуюся добре, комари не дістають, кліщі теж.
    А якщо ще один приєднати бег, то буде двокімнатна квартира.) Одна - спальня, інша - гостьова)
     
а де твій аватар? :)