Формуємо загальні правила для "Мафії"

Тема у розділі 'Мафія', створена користувачем nirvanka, 1 лис 2010.

  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Мафія цікава гра, але, в той же час, це всього лиш гра. І у всіх є реальне життя, яке набагато важливіше. Тож ніхто не буде сидіти на форумі щосекундно. І це треба враховувати. І хто сказав, що правила незмінні? правила встановлюються людьми і ними ж змінюються. все робиться для зручності і цікавості.

    А якщо вже ти прямо так жити цією грою хочеш, то тоді навпаки все має бути наближено до реальності. День вдень, а ніч вночі. А позбавляти мафів і рольовиків ночі - позбавляти їх сенсу гри.
     
  2. Masini

    Masini Well-Known Member

    Сашка, мне доказывать ничего не надо, я знаю как оно должно быть. Я высказала свое мнение и абсолютно ничего не навязываю. А вы делайте что хотите. Ваш форум, ваша игра, ваши правила.
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. ovod

    ovod Well-Known Member

    повністю згідний, деколи тре ще обговорити результати повішання чи стратегію....
     
  4. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Не зрозуміла... шо за прикол??? Або надайте можливість всім бути в статусі невидимки, або нікому...
     
  5. ovod

    ovod Well-Known Member

    зараз вже видно...
    похоже він так швидко відписував, що форум не помічав, що він був....
     
  6. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    В Еребуса нема такої можливості.
    І взагалі - якщо щось написати і зразу вийти, то форум так зразу і не змінить колір квадратика.
     
  7. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    Та невже?
    ................
     
  8. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Це є лише в супер-модераторів і адміністратора. Якщо адмін надасть комусь таку можливість - то вже адміна тре питати.
     
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Нірванко, у віпів ця функція є, хоча, Персі, я не помітив щоб Еребус нею користувався.
     
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А, точно, є.
     
  11. Masini

    Masini Well-Known Member


    Представь. Я комиссар, проверяю игрока А - он мирный. Затем проверяю игрока Б - он маф. Расставляю плюсы да минусы согласно приоритету. Никто не понимает абчем я, а потом бабах, меня убивают, ведущий вскрывает меня и после вскрытия оказывается, что я - ком. Товарищи перечитывают дни и вуаля - есть проверенный мирный и проверенный маф.

    Вывод: никаких карм!
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Персі

    Персі La mafia è immortale!

    А, ну так. Тоді дійсно не треба
     
  13. hunter

    hunter мандрівник

    - в результатах ночі ведучий НЕ має права вказувати чия жертва від кого була!

    ---------- Додано в 23:34 ---------- Попередній допис був написаний в 23:28 ----------

    а і ше одне
    трішки треба поміняти - в час тривалості гри - заборонена карма - після оголошення кінця гри ведучим - це можна робити)))
     
  14. Masini

    Masini Well-Known Member

    Ну, на самом деле это на усмотрение ведущего :pardon:
     
  15. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    По перше:
    1.То я вирішую,тим пач в цій грі ми без маньяка.
    2.І так зрозуміло,шо мафи не вбили б мафа;)
    Якшо так хочеш,то не буду.
     
  16. hunter

    hunter мандрівник

    тут то ясно, але в інших іграх може бути таке що ведучий просто помилиться... бувають негативні наслідки...
     
  17. Kost

    Kost Мале вампірисько:)

    Можливо ти й правий...
     
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Як бачимо по цій грі, де Рибка не змогла грати, а це все таки впливає на хід гри, коли не грає рольовик чи маф, треба зробити початок гри інакше.
    Пропоную не закінчувати нульовий день, навіть якщо і по плану вже має починатись наступний, якщо в темі гри не відпишуться всі гравці. Якщо протягом нульового дня всі не відписуються, то ведучий має зв'язатись з гравцем і вияснити чи той буде грати. Якщо ні, то знайти заміну.
     
  19. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Ага, якби так грали, то нульовий день був би до сьогодні!

    А я пропоную ввести правило (тобто вписати в основні правила), що ведучий не повідомляє гравцям приватно результати їхніх ходів!
     
  20. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Або якщо буде це робити, то має повідомити про це в темі на початку гри.
    Та ні, чому? Ведучий відсилає в ПП роль і прохання відписати в темі. Людина отримує роль, відписується - знач буде грати. Всяке ж в житті буває, плани міняються, нет не постійний. Мало важно, коли не грає простий мирний. А от для мафів чи міста може дати відчутну перевагу.
     
а де твій аватар? :)