Football

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем скорпион, 23 січ 2009.

  1. Я не писав про ненависть, але в мене викликає сильну антипатію керівництво Шахтаря та його заяви. Окрім того викликає антипатію симулювання Срни (капітана!) на полі. При цьому в Єврокубках я вболіваю за Шахтар.
     
  2. В останньому турі, якщо Карпати переможуть Шахтар, Дніпро викине Шахтар з Ліги Чемпіонів! Давайте влаштуємо донеччанам гарячий прийом!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Так вроді дауннецк засцав у Львові грати, переносять гру?!
     
  4. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Может и такое, а вообще львовяне вам не стыдно за Карпаты, жалкое зрелище, да и фаны вы не какие, как бы не играл Шахтер, но стадион в Донецке был полон, еще и на терриконе сидели
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  5. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Самое забавное что на матчи Шахтера во Львове больше народа, чем на матчи Карпат. Шахтер великий клуб, жаль что история его заканчивается
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  6. manur

    manur Well-Known Member

    Якби за Карпатами стояв олігарх рівня Ахметова, а за Шахтарем - якийсь бідний мільйонерчик, то було б навпаки.
    Цілком все закономірно.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так вроде хозяин Карпат тоже не бедный человек, а Шахтер для всего Донбасса был всем
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    але глупий.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Смішно Смішно x 1
  9. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Да глупый, столько футболистов и тренеров разогнал
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Власне, що Карпати ще десь з 80-х то політичний проект, то бізнес. Причому, бездарний. От тому у Львові люблять та поважають окремо взятих тренерів та гравців, але не футбольний клуб Карпати.
     
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Та чому?
    назва Карпати щемить, як би там не було. Єдине, що зле сьогодні - Димінський. Так, дає гроші, але не видно жодної ідеї в його діях. От утримує команду. Останні роки взагалі смішно. У мене таке відчуття, що Димінський хоче сплавити Карпати у першу лігу, але йому якось не щастить в тому плані. Димінський не хоче, щоб команда грала добре. То було видно як команда заграла, потрапивши в лігу Європи, після чого Димінський вигнав тренера, і порозганяв ведучих футболістів. Для чого? Щоб менше платити.
    Не буде у Львові футболу поки Карпати не візьме нормальний бізнесмен, бажано львівянин...
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Плюсую.
    Кілька років тому навіть тішився чутками про ймовірний продаж Коломойському чи Ахмєтову. Думаю, для ФУТБОЛУ, обидва кандидати кращі ніж Димінський.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Потрібна людина, яка блюбила Карпати, мала кошти і була б добрим менеджером. Димінський має тільки гроші - все.
    А на Карпатах можна добре заробляти, але потрібно добре організувати роботу.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. manur

    manur Well-Known Member

    Але на фоні Ахметова - лиш
    :pardon:
     
  15. Pototsky

    Pototsky פוטוצקי

а де твій аватар? :)