Football

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем скорпион, 23 січ 2009.

  1. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    І що такі здорові люди роблять на "неадекватному, немислячому, хворому" (Львівському) форумі?
    Мо, проблему деінде шукати треба?
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Поки що, на щастя, перерви нема. Вердер зіграв в нічию з Шальке. На виїзді. Баварія знову розгромила суперників. Чому вони в Львові цього не зробили з ахметовськими смердюхами? Не хотіли? А шкода.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    кишка тонка, напевно.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну що Педро, побачили? Невже в вас були ще якісь ілюзії чи надії?))
    До-речі, може ви хоч один раз перекличку Слава Україні - Героям Слава побачили?!
     
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    То мало не як перемога - дурний гол, і всетаки врятували нічию на 93-ій.
     
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Гляньте Педро на цих красавчіків.)
    Ось чому весь цивілізований світ часто плутає кацапа з українцем, а в світлі останніх подій в шоці від дій України - з одної сторони волає, що кацап її насилує і просить зброю, з другої сторони вилизує кацапу сраку і підносить патрони. Повна моральна імпотентність, розбирайтеся там цигани між собою якось.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ух ті Баварці-німці сраколизи, не могли виграти від кацапів. Самойлович, і ви туди ж? Вай-вай....:bandera:
     
  8. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Миху, в тій всій історії я не можу дати відповіді на два питання. Перше, яке відношення має Шахтар, команда бандита Ахметова до України? Завтра він може оголосити цю команду командою міста Абіджана що в Березі Слонової Кістки. І нічого не станеться, адже 80% команди - це чорношкірі бразилійці. Решта гравців - відверті українофоби. І друге питання, яким боком приточені особисто ви до тої смердячої команди?
    Для довідки: відстань від Львова до Мюнхена приблизно така ж як і до Донецька. На даний момент ні те ні друге місто не є на території України. Мюнхен є дружнім містом, Донецьк вбиває українців...
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я й сам не розумію. То Самойлович притесав мене до Шахтаря.
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    хм..цікаві ви такі. Був на футболі - все, запроданець, падлюка і т.п. Ну от я була. І що? Мені теж будете розказувати, яка я погана, бо можу бути причетна до тої смердючої команди(с)?
    Вас почитати, то можна подумати, що на стадіоні хтось сильно за шахтар вболівав)) Ну хіба що пару чоловік з фанатського сектору
     
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Що скажете, Педро?
    Пройшло все по плану, даунбас не просто порвали - а принизили. Якщо того наші львівшькі бабмуки не годні - то най вже роблять німаки.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, Самойлович, то був для мене незабутній вечір. Ахметовці загриміли так, що тренер втік і руки Ґардіолі не подав. А інший результат! ПСЖ в десятьох(!) дали під зад рабам Абрамовича. Дрібниці, а приємно!..
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Сегодня во Львове матч Шахтер - Динамо. Последний матч лучших команд Украины. Лучших команд уже не будет
     
    • Тупо Тупо x 1
  14. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Надіюсь, Львів буде повністю проти даунбасавцефф.
     
    • Тупо Тупо x 1
  15. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона


    Ты явно давно не был во Львове, на матчи с Карпатами пустой стадион, сегодня стадион почти полный. Пусть болеют против Шахтера, но таких матчей уже не будет
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    чому не буде?

    циган он продовжив контракт.
     
  17. Не розумію, про яке об'єднання крайїни можна казати після таких висловів. Шахтар - український клуб в першу чергу.
     
  18. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Так почему же вы его так ненавидете
     
    • Безграмотно Безграмотно x 1
  19. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Невірне питання. У кожного вболівальника - свій улюблений клуб. До прикладу, у мене - Динамо Київ. І в матчі Динамо - Карпати - я вболіваю за Динамо, а не за місцеві Карпати.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. manur

    manur Well-Known Member

    Чоловіче добрий, всі ми не з одного інкубатора повилазили і не з одного конвеєра зійшли. Тому, зовсім не дивно, що одні люди ненавидять те, що інші дуже-дуже люблять.

    Маю надію, що не будете зі мною сперечатися, що одні люди люблять варену цибулю, а інші терпіти її не можуть, причому, не важливо, чи українська та цибуля, чи ні (такий прикладів уйму навести можна).

    То чому, шановний ви наш, вас аж так дивує, що одні люде щось люблять, а інші те ж саме ненавидять?
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)