Football

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем скорпион, 23 січ 2009.

  1. Gron

    Gron тафгай

    Да і ще, а нафіга дивитися гидоту від зб срср 82 ?
    Німеччина-Франція, півфінал, матч всіх часів.
     
  2. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Я не пишу про вічних запасних. Я писав про конкретний матч та основних гравців.
    Андрєєв хіба, який вийшов на 88-ій хвилині. :facepalm:
     
  3. Gron

    Gron тафгай

    Та фіглі тут розмовляти, доки геній тренер не зібрав по одному команду, яку зробили збірною, так і нема там чого було дивиться.
    І що саме смішне москалів там не було, бо рузькє і футбол, це як ескімос і крікет.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Збірна - може. То ж політика була, а не футбол. Якщо б Щербицький за Динамо не взявся, то так би і з Києва забирали гравців у мацкву, як і з цілого союзу.
    Ну а Динамівцями Києва та Тбілісі в ті роки можна було гордитись!
    Дасаєв - добре стояв, ніц не скажу. Підозрюю, що гаврілова в команду насильно змушували ставити. Щоб зовсім ганьби не було.

    ---------- Додано в 17:24 ---------- Попередній допис був написаний в 17:16 ----------

    Тут мета трохи інша. Навіть не зовсім футбольна. Тата з лікарні забрав, після інсульту. Рука, нога - відновились. Все соображає, чує, розуміє ніби. Говорити не хоче. То я такі якісь раритети тягну, дивлюся з ним, коментую, запитую - працюю з його пам'яттю та емоціями.
    Ну а Німці - Французи... Мабуть, за будь-який рік можна дивитись!
    Я, до речі, після того півфіналу у 82-му дуже багато років проти німців вболівав.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Gron

    Gron тафгай

    Знов штампи.
    Ну і що б це їм дало, якщо вони неспособні розуміту цю гру ніколи ?
    Їх вон Капелло тренує і Адвокат, і що ?
    Вони просто інтелектуально стоять на 2 сходинки нижче чим все людство, навіть африканці розуміють щось у футболі і Нігерія, і Кот-Дівуар, та багато інш., Корея грає, Японці, навіть США, яким цей соккер не вперся, а гаврілови так і залишаться андрєєвими, бо їх рівень це школота се-ре-сеівська.

    ---------- Додано в 17:32 ---------- Попередній допис був написаний в 17:27 ----------

    Вибачайте Ігоре.
    Здоров'я Вашому батькові і якщо сб срср йому в цьому допоможе, то я всі слова беру назад.
    Ще раз-здоров'я ,а вам витримки, Ви гарний син.
     
  6. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    В тім то й справа, що збірна починається з клубів. Навіть ще швидше.
    А облом тоді був власне в тому, що "виховують" десь футболіста, тренують. Починає він грати і... забирають в спартак чи цска...

    ---------- Додано в 17:51 ---------- Попередній допис був написаний в 17:32 ----------

    Боже збав! Я то есесер йому показую, бо там "гаврілових" фактично нема. Самі Балі, Балтачі, Безсонови. Ну і Лобановський, якого, до речі, батько знав особисто ще з часів футболіста. Тобто, вишукую позитиви.
    Наступний матч для перегляду: Раша - Україна 1999р. і гол Шевченка зі штрафного. :rock:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Gron

    Gron тафгай

    Це, нмд, нормальний процес.
    І був, і є.
    Хіба Буряк чи Бєланов киянє, а Баль чи Балтача ?
    Та нафіга всіх згадувати, я вважаю ігроком всіх часів у Черноморці Пасулько, а тренера Прокопенко і що вони з пересипу як Буряк, чи з молдованки як Скіппі-Бєланов ?
     
  8. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    Ярмоленко!!!. Уже впереди
     
  9. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Виграли, як і очікувалось, 3:0. В кінці гри весь стадіон заспівав відому пісеньку про певного диктатора.;)
    Правда його команда програла Австрії 0:1.
     
  10. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    А що так шифровано? :)
     
  11. Іспанка

    Іспанка Чарівна білка:) Команда форуму

    Бо на форумі заборонено вживати ненормативну лексику. Скоро той диктатор буде як Волдеморт - "Той, кого не можна називати":)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. IgorLvivM

    IgorLvivM Well-Known Member

    Але ж то - його ім'я, а не матюк!
     
  13. Irishairish

    Irishairish миється в бані

    Дуже шкода одеську команду(
     
  14. Vadym

    Vadym Member

    у нас зараз скоро не буде кому грати у вищій лізі
     
  15. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    У Львові грають в вівторок?
    Ех, якби були люди нормальні, а не насілєніє, то всі як один вболівали би проти даунєцка. НІЧОГО не чути, ніхто ніякі акції не організовує, всьо тихо - їм животи ріжуть, а вони за них ще повним стадіоном вболівати підуть. Грьобана стидоба.
     
    • Подобається Подобається x 1
    • Тупо Тупо x 1
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Для мене саме слова "данєцк" звучить як матюк. Але є і приємні речі. Як вам подобається це: SV Werder Bremen3-2FC Augsburg?
    І Вердер з 18 місця перемістився на восьме!
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Карпати накінець в призери підуть.
     
  18. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та дивлюся от огляд - Вердер, і особливо Скрипаля розхвалюють аж захлинаються. Але думаю буде трохи перерва для бременців - Шальке і Вольфсбург наступні.)
    А який сьогодні ігровий день в Бундесі, га? Які голи, які рахунки, кожен матч насолода, скільки голів. А Леверкузен-Вольфсбург варто собі в колекцію записати взагалі.))
     
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Мюнхенська «Баварія» надасть Україні гуманітарну допомогу, повідомляє Bild з посиланням на голову правління клубу Карла-Хайнца Румменігге.

    «Ми спілкувалися із МЗС Німеччини і вирішили, що надамо Україні таку допомогу. Ми розуміємо, що це не зовсім звичайний матч Ліги чемпіонів, тому після гри одразу полетимо до Німеччини», - заявив Румменігге перед матчем.

    Усього німці витратять на поїздку до України 35 годин і повернуться у Німеччину за кілька годин після завершення матчу.

    Нагадаємо, що 1/8 фіналу Ліги чемпіонів між «Шахтарем» та «Баварією» відбудеться 17 лютого о 21.45 на стадіоні «Арена Львів».

    Гравці мюнхенської команди на чолі з головним тренером Хосепом Гвардіолоюприбули до Львова вчора, 16 лютого, відмовившись проводити передматчеве тренування на львівському стадіоні.

    http://zaxid.net/news/showNews.do?bavariya_nadast_ukrayini_gumanitarnu_dopomogu&objectId=1340985

    Я очевидно буду дивитись цей матч. І якщо побачу, що львівяни будуть вболівати за смердяче ахметовське бидло, то абсолютно зрозумію, що вони нічим не кращі за донецьких орків і їм не місце в Європі. Значить, заробили і рашу і пуйла.
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    А в мене нема нiяких iлюзiй стосовно львавян - це суспiльство давно навiть на вiдсутнiсть елементарноi здатностi адекватно мислити хворiе.
    Нинi один з тих надзвичайних i рiдкiсних випадкiв, коли буду всiм сердцем вболiвати за таку ненависну в iншi днi Баварiю.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)