Фінансові питання в сім"ї.

Тема у розділі 'Справи домашні', створена користувачем консультант, 27 чер 2013.

  1. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    І ці створіння борються за рівні права...Цицьки в Києві показують щоб бути рівними з чоловіками :mocking: Тож що виходить, щоб була рівність чоловіку потрібно опуститись до рівня жінки, яка хоче на нього дивитись з низу, і як тільки він зробить таку романтичну дурницю вона буде на нього дивитись як на г***о і побіжить шукати справжнього хлопа :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Які "ці"?
    :)

    Щоб опуститись треба спочатку піднятись. ;)
     
  3. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    Чоловік голова, а жінка шия ,а голова до шиї може опуститися!!
     
  4. kjkjs

    kjkjs Member

    Ми з чолвіком у шлюбі вже 8 років (майже), а все рівно бюджет у кожного свій, на дитину купуємо разом, а все інше кожен сам собі
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Це мало чи багато, добре чи погано?
     
  6. igorremont

    igorremont Member

    Все достало йду в депутати ,тоді точно фінансових проблем не буде!!!
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А ми в сезон кидаємо виторгувані гроші не шафу, а так як я заробляти гроші люблю, а рахувати і складати їх на купки ні то цим займається дружина...Потім то все тримається десь в шафі, я навіть точно не знаю де, а на розтрати ложиться купка в загальновідомому місці, з якої кожен бере скільки хоче, покупки від 1-2 тис. і вище узгоджуються разом, хоча в принципі достатньо тільки повідомити що я взяв стільки то...

    Банкам я чомусь не довіряю, валютним операціям теж, до цього часу це впринципі було правильно, цього року трошки пролетіли...

    Знаю що це тотально фінансово безграмотна модель, і не раз задумувався в щоб вкласти гроші, але до цього часу я в Україні ніяких можливостей для інвестицій не бачив, тому цілком свідомо заробляв менше грошей ніж міг би, чуть більше ніж потрібно для нормального життя, щоб без понтів, але і нівчому собі не відмовляти...
     
  8. redfox

    redfox Well-Known Member

    у нас, если так можно выразиться, общий счет.
    но за финансы отвечает муж. он на это учился)
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Трактор купили?
     
  10. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Шумік також фінансист з вищою, але відповідає за інші речі. ))

    А я не закінчувала кулінарне, але за кухню відповідаю. )))
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Піпець... А за що маю відповідати в сім'ї я зі своєю освітою... :mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    За підривну діяльність :)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. redfox

    redfox Well-Known Member

    ))) ну, как то у нас так сложилось. у мужа и карточки мои зарлатные,а у меня - карта от общего счета. он оплачивает все обязательные платежи и ве такое, но вклады все открыты на мое имя.
    а на счет образования - так если муж автослесарь - зачем машину везти к другому специалисту)))
     
  14. Veselka alj

    Veselka alj Well-Known Member

    В сімї гроші повині мати загальне місце, щоб знати на що сімя може розраховувати, які витрати робити,тоді є якийсь толк і відкласти щось можна. А коли кожен сам за себе тоді повний бардак в фінансах, а за домашній бюджет щоб відповідати необовязково мати спеціальну освіту.
     
  15. morze

    morze Well-Known Member

    А як-що сусід попросить позичити, яку освіту потрібно?
     
  16. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Купив дуже хороший італійський мотоблок, мені вистарчає. Хотів взяти БУ японський тракторець, але по перше не дуже є потреба, то друге хочеться нового, а нові тільки Китай :dntknw:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Lvivska Kvitka

    Lvivska Kvitka Well-Known Member

    Що це за мода пішла??я відповідаю за це,чоловік за інше...дурдом.Як кажуть:чоловік працює,а жінка гарна)От як має бути.:dance2:
     
  18. Kergudu

    Kergudu Well-Known Member

    мда, хто б мені поставив таку шафу, де можна брати і брати..))
     
  19. або банкомат))))

    Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk
     
  20. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    То для кого список взагалі, кубіті від кубіти?! З космополітену скопірастили? А чо лише 38 позицій зі шматами?)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)