Так і є, мертва значить втратила корисні речовини, якщо фільтр поганий і рідко змінюється - буде на шкоду здоров'ю. У нас фільтр стояв 2 місяці, до води з під крана все одно звикнути не можемо. Купуємо тут бутильовану, як правило Аляску, іноді Архиз) З під крана в принципі можуть без проблем пити люди які виросли на ній
бутильована вода - гроші на вітер, фільтр зворотнього осмосу - та сам вода тільки по 15 коп\ літр , а сам фільтр від 1650 грн. ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ---------- за слово "Малиш" переплата , всі хто купив "малиш" не інакше як жерви маркетингу мій з 4 міс пє не кипячену з осмосу і все пучком.
= бутильована і привозна вода вона так само ОБРОБЛЕНА в сертифікаті пише "оброблена" чи підготовлена - почитайте самі на привозній воді. Міняю по мірі потреби , "механіку" візуально , вугілля раз в 6 міс, мембрану ще не міняв бо ТДС метр поки що показує що все ОК, + я дещо удосконалив (модифікував) додав ще один ступінь попереднього очищення тепер 2 вугільних фільтра і механіка до і після вугілля .
Не вся привозна, повірте водовозу. Бутильована - так. ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ---------- це також коштує...
Мих я ж кажу порахував собівартість фільтрованої води 9 коп літра максимум. берем кожних 3 міс замінюємо 1 фільтр "механіка" 1- чи 5 мкм нехай 16 грн кожних 6 міс замінюємо вугільний нехай 42 грн і ще одну механіку ще 16 грн раз в три роки замінюємо наприклад мембрану 400 грн ( хоча можна і раз в 5 років кому як пощастить) беремо розрахунок з напуском : 3 роки = 1095 днів нехай я використовую 10 літрів в день хоча там і 12 буде це 10950 літрів за три роки: 12 разів замінюю 1-й фільтр за 16 грн це 192 грн один раз мембрану 420 грн 6 разів вугільний по 42 грн це 252 грн 6 разів 2-й механічний по 16 грн 96 грн разом 960 грн \ 10950 літрів = 0,09 грн \ літр нехай фільтр я придбав за 1600 грн 960+1600=2560 грн ( стоп ще мінус 420 мембрана і 16+16 +42 картріджі , бо вони вже є у фільтрі ї їх вже порахували в цій трьохрічці) 2560 - 494 / 10950 = 19 коп \ літр, це якщо через 3 роки , куплю повністю новий фільтр, але фільтр служить грубо до 5 років. Але я : не ношу воду в бутлях на енний поверх, не стою в черзі до автоцистерни , не підстроююсь під її графік, не купую самі пластикові бутлі. Раз в пів року чи рік зайшов затоварився картириджами на рік два вперед і все . Вода із ржавої автоцистерни 50 коп\літр, за магазинну бутильовану я навіть не хочу взнавати - ціна жесть. ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ---------- P.S. теоретично , якщо вам потрібна вода не для пиття (кип'ятіння) , тобто жорсткість не принципова, а наприклад для поливу \ акваріуму, то вода на виході з дренажа, а це ще близько 60 літрів в день, може бути зібрана в бочку\бак , чи ще кудись, для подальшого використання, бо вона також очищена від всіх механічних домішок і від хлору і т.д. тобто така ж як і вода з фільтра глечика єдине жорсткість на 15% вище за водопровідну , а так вона також пройшла 3 ступені очищення крім мембрани.
почитала подумала. Пішла в Ашан і купила старий-добрий аквафор глечик. Багато років користується вся моя родина. Нарікань нема. Коистуюсь тут вже місяць, максимум навантаження, все норм. Вода смачна, накипу немає. Ще й в Ашані акція була за 105 грн і глечик і 2 картриджі.
Aliya lastivka, не забувайте замінювати "картрідж" максимум що 80 літрів . А я вам такой як після глечика ( навіть чистішої) в день налю на шару скільки хочете
Через два тижні використання глечика у картриджі розвидиться стільки бактерій, що безпечніше пити воду з під крану. Вже мовчу про вартість такого картриджа - майже як комплект картриджів для осмосу на квартал.
Пила я з осмосу. Занадто фільтрована для мене, не смачна. Нагадує мені дистильовану воду в хімічній лабораторії моєї бабусі. Глечику мені вистачає. І не 80, а 300 літрів ресурс))) Я туточки нікому нічого не доводжу, а просто ділюсь власним досвідом. Ще багато років тому, після того, як я почала пити воду із глечика, в мене перестав боліти живіт і я більше ні разу не лежала в гастроентерології, хоча до того лежала кожні півроку. Для мене цього свідоцтва з мого життя вистачає, щоби залишатись вірною глечику)))
мій друг каже: то не вода, то аш-два-о. Якщо чесно, то так воно і є. Після осмосу - це вода вже не має природньої збалансованості, ясно, що вона краща таки, ніж з-під крану, але її не можна вважати водою високої якості.
вам вище про бактерії відписали , хоча якщо кипятити то всерівно, якщо новий львів заходьте налью вам після 3х ступенів очистки 2 механіки і 1 вугілля на шару
Е, якщо добавити це-два-аш-п'ять-оаш, то буде гідної якості?! Нє?! )))) Що то Ви по лабораторіях реактиви смакували? Може то і причина була :
Для того, щоб вода з осмосу не була так схожа на дистильовану, дообладнав систему ще двома елементами: - мінералізатором: Aquafilter AIMRO - іонізатором (біокерамічним активатором): Aquafilter AIFIR 1000 Суб'єктивно ця вода є смачнішою.