Фільтр водопровідної води

Тема у розділі 'Здоров'я', створена користувачем liyama, 22 лют 2014.

  1. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Так і є, мертва значить втратила корисні речовини, якщо фільтр поганий і рідко змінюється - буде на шкоду здоров'ю. У нас фільтр стояв 2 місяці, до води з під крана все одно звикнути не можемо. Купуємо тут бутильовану, як правило Аляску, іноді Архиз) З під крана в принципі можуть без проблем пити люди які виросли на ній
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    бутильована вода - гроші на вітер, фільтр зворотнього осмосу - та сам вода тільки по 15 коп\ літр , а сам фільтр від 1650 грн.

    ---------- Додано в 22:47 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

    за слово "Малиш" переплата , всі хто купив "малиш" не інакше як жерви маркетингу мій з 4 міс пє не кипячену з осмосу і все пучком.
     
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    неприродня, незбалансована природою вода.

    Як часто ви збираєтесь міняти робочу частину фільтру?
     
    • Не подобається Не подобається x 1
  4. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    = бутильована і привозна вода :) вона так само ОБРОБЛЕНА в сертифікаті пише "оброблена" чи підготовлена - почитайте самі на привозній воді.
    Міняю по мірі потреби , "механіку" візуально , вугілля раз в 6 міс, мембрану ще не міняв бо ТДС метр поки що показує що все ОК, + я дещо удосконалив (модифікував) додав ще один ступінь попереднього очищення тепер 2 вугільних фільтра і механіка до і після вугілля .
     
  5. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Не вся привозна, повірте водовозу. Бутильована - так.

    ---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

    це також коштує...
     
  6. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Мих я ж кажу порахував собівартість фільтрованої води 9 коп літра максимум.
    берем кожних 3 міс замінюємо 1 фільтр "механіка" 1- чи 5 мкм нехай 16 грн
    кожних 6 міс замінюємо вугільний нехай 42 грн і ще одну механіку ще 16 грн
    раз в три роки замінюємо наприклад мембрану 400 грн ( хоча можна і раз в 5 років кому як пощастить)
    беремо розрахунок з напуском :
    3 роки = 1095 днів нехай я використовую 10 літрів в день хоча там і 12 буде це 10950 літрів
    за три роки:
    12 разів замінюю 1-й фільтр за 16 грн це 192 грн
    один раз мембрану 420 грн
    6 разів вугільний по 42 грн це 252 грн
    6 разів 2-й механічний по 16 грн 96 грн
    разом 960 грн \ 10950 літрів = 0,09 грн \ літр
    нехай фільтр я придбав за 1600 грн
    960+1600=2560 грн ( стоп ще мінус 420 мембрана і 16+16 +42 картріджі , бо вони вже є у фільтрі ї їх вже порахували в цій трьохрічці)
    2560 - 494 / 10950 = 19 коп \ літр, це якщо через 3 роки , куплю повністю новий фільтр, але фільтр служить грубо до 5 років.
    Але я : не ношу воду в бутлях на енний поверх, не стою в черзі до автоцистерни , не підстроююсь під її графік, не купую самі пластикові бутлі. Раз в пів року чи рік зайшов затоварився картириджами на рік два вперед і все :) .
    Вода із ржавої автоцистерни 50 коп\літр, за магазинну бутильовану я навіть не хочу взнавати - ціна жесть.

    ---------- Додано в 17:50 ---------- Попередній допис був написаний в 17:45 ----------

    P.S. теоретично , якщо вам потрібна вода не для пиття (кип'ятіння) , тобто жорсткість не принципова, а наприклад для поливу \ акваріуму, то вода на виході з дренажа, а це ще близько 60 літрів в день, може бути зібрана в бочку\бак , чи ще кудись, для подальшого використання, бо вона також очищена від всіх механічних домішок і від хлору і т.д. тобто така ж як і вода з фільтра глечика :) єдине жорсткість на 15% вище за водопровідну , а так вона також пройшла 3 ступені очищення крім мембрани.
     
  7. Saksoff

    Saksoff миється в бані

    Про "малиш" підтримую
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. почитала подумала. Пішла в Ашан і купила старий-добрий аквафор глечик. Багато років користується вся моя родина. Нарікань нема. Коистуюсь тут вже місяць, максимум навантаження, все норм. Вода смачна, накипу немає. Ще й в Ашані акція була за 105 грн і глечик і 2 картриджі.
     
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    зворотній осмос - це така штука, шо можна з будь-якої баюри набрати води, процідити і... пити.
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Aliya lastivka, не забувайте замінювати "картрідж" максимум що 80 літрів . А я вам такой як після глечика ( навіть чистішої) в день налю на шару скільки хочете :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Через два тижні використання глечика у картриджі розвидиться стільки бактерій, що безпечніше пити воду з під крану. Вже мовчу про вартість такого картриджа - майже як комплект картриджів для осмосу на квартал.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Пила я з осмосу. Занадто фільтрована для мене, не смачна. Нагадує мені дистильовану воду в хімічній лабораторії моєї бабусі. Глечику мені вистачає. І не 80, а 300 літрів ресурс))) Я туточки нікому нічого не доводжу, а просто ділюсь власним досвідом. Ще багато років тому, після того, як я почала пити воду із глечика, в мене перестав боліти живіт і я більше ні разу не лежала в гастроентерології, хоча до того лежала кожні півроку. Для мене цього свідоцтва з мого життя вистачає, щоби залишатись вірною глечику)))
     
  13. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    мій друг каже: то не вода, то аш-два-о.:)))

    Якщо чесно, то так воно і є. Після осмосу - це вода вже не має природньої збалансованості, ясно, що вона краща таки, ніж з-під крану, але її не можна вважати водою високої якості.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    вам вище про бактерії відписали , хоча якщо кипятити то всерівно, якщо новий львів заходьте налью вам після 3х ступенів очистки 2 механіки і 1 вугілля на шару
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Picasso

    Picasso Німий фільозоф :)

    Е, якщо добавити це-два-аш-п'ять-оаш, то буде гідної якості?! Нє?! ))))

    Що то Ви по лабораторіях реактиви смакували? Може то і причина була :
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Смішно Смішно x 1
  16. lvoldemar

    lvoldemar Пересічний Львів`янин

    Для того, щоб вода з осмосу не була так схожа на дистильовану, дообладнав систему ще двома елементами:
    - мінералізатором: Aquafilter AIMRO
    - іонізатором (біокерамічним активатором): Aquafilter AIFIR 1000

    Суб'єктивно ця вода є смачнішою.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Можна і поцукрувати, але вона не буде природньою.
     
  18. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    Мих, ви от за природню ратуєте, де її взяти ? ваш варіант
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    В Миха і беріть.:)))
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    можна, але то не природна вода, хоча.... кому що подобається
     
а де твій аватар? :)