Фестиваль Альфа Джаз відіграє важливу роль у житті міста, – опитування львів’ян

Тема у розділі 'Стрічка новин', створена користувачем NewsBot, 15 вер 2014.

 1. NewsBot

  NewsBot Well-Known Member

  Нещодавно у Львові було проведене соціологічне опитування серед жителів та гостей міста з метою дослідження громадської думки стосовно їхнього ставлення до Alfa Jazz Fest. Згідно з результатами дослідження 98,5% респондентів вважають, що такий фестиваль потрібен Львову.
  [​IMG]

  Читати публікацію повністю на www.lvivport.com
   
 2. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Leopolis Jazz Fest 2021

  Leopolis Jazz Fest 2021 у Львові цьогоріч відбудеться 24-28 червня у звичному форматі із певними обмеженнями, а на концерт завітають заявлені раніше світові зірки.

  Нагадаємо, що Міжнародний джазовий фестиваль щороку проходить у Львові у червні, починаючи з 2011 року. Концерти відбувались на трьох сценах: на площі Ринок, у подвір’ї палацу Потоцьких та на сцені імені Едді Рознена у Парку культури.

  Цьогоріч на фестивалі виступатимуть:

  Itamar Borochov
  Kathrine Windfeld
  Jan Lundgren «Jazz Meets Folk»
  Avishai Cohen Trio "Arvoles"
  Pianoбой Jazz Live
  Harold Lopez-Nussa
  SEAL
  Chris Botti
  Kamasi Washington
  Jazz at Lincoln Center Orchestra with Wynton Marsalis


  View: https://youtu.be/gQ3YJh_jUFc?t=18
   
 3. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

  Ostap Drozdov

  За всі ці десятиліття фрідманізації Львова я жодного разу не був на фестивалі Альфа-Джаз. Хоча обожнюю джаз і знаю репертуар більшості мега-зірок, які виступали на підмостках Львова.

  Бо Фрідман – пропутінський олігарх, який реалізовував технологію культурної експансії рашизму, адвокатування «росіянської кращості й вищості».

  Мої знайомі билися за квитки на фрідманівський фестиваль. Особливо з патріотичних кіл. У фейсбуці вони були «смерть москалям», а на раша-джаз мчали з підскоком і з кам’яним виразом лиця пояснювали, що це ж музика і расєя тут ні при чім.

  Якщо расєя тут ні при чім і Фрідман «суто випадково» опинився в списку першого ешелону підсанкційних путінських олігархів – то хай і громадянство отримає в полегшеному режимі, чи не так? Це я запитую безпринципних львівців, які лицемірили з фрідманівським джаз-фестом усі ці роки, а тепер обурюються намірами путінського гаманця клопотати про укр.паспорт із тризубом на обкладинці.

  Спеціально для безпам’ятних публікую фрагмент моєї програми, в якій звучали аргументи, чому не можна дозволяти різним фрідманам займатися культурною дипоматією безкультурного монстра.

  Ще не вистачає, аби Фрідману таки дали громадянство, і наші львівські хруні побіжать тепер уже на «вітчизняний» Альфа-джаз…

  View: https://www.youtube.com/watch?v=yS8NznaY8_c&list=PLlNpaAHiyM4kFgtnK5TzyRTadXzGPawLD&index=15
   
а де твій аватар? :)