фейсбук....

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем bayard, 7 жов 2011.

  1. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    Не у меня, ни у моих друзей никогда такого не было. Наверное, потому что мы не спамим :))) может на тебя пожаловался кто-то (не я)
     
  2. OrangeSpring

    OrangeSpring Well-Known Member

    а я нет
    Даже был один интересный случай. Выбирали фотографию на конкурс. у участницы спрашиваю какую оан хочет предоставить? из котнтакта одну. в поиск вводим все данные... все ее однофамильцы - тезки отображаются - она нет
    Пришлось мне на моем компе выйти из своего профиля, а ей войти. вот так и нашлось. и так очень часто
     
  3. Forpost

    Forpost Стоїк

    Общайтесь с друзьями по Facebook через Skype

    Только в Skype - звоните по голосовой и видеосвязи, а также отправляйте мгновенные сообщения всем своим друзьям в Facebook прямо из Skype. Загрузить Skype 5.7 Beta для Windows
     
  4. Emigrant

    Emigrant Active Member

    Недавно была подобная проблема. Но у меня случилось что-то из-за большого числа добавленных друзей. Временный блок страницы можно снять капчей и распознаванием друзей. Это хорошо, если их несколько. А в вашем случае, наверное, проще новую страницу создать.
     
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Може комусь знадобиться

    #цитата | «Друзі! Поспілкувався нині вранці з однією дуже шанованою і тямущою у #Facebook людиною, котра повідомила мені цікаві подробиці функціонування соціальної мережі. Виявляється, якщо ви бажаєте, аби вас обслуговувала не московська контора ФБ, а будь-яка інша — просто поміняйте мову в налаштуваннях на відповідну. На будь-яку зрозумілу вам: польську, німецьку, англійську тощо. Пам’ятайте, що українська, білоруська і т.д. — вони також обслуговуються в Москві. За все те, що блокують московити, не блокують інші адміни. Я раніше гадав, що [користувачький] акаунт закріплюється до московського сегменту ФБ, якщо його було створено з IP-адреси країн СНД, проте виявляється, що ні! Від IP-адреси [це] взагалі ніяк не залежить. Взагалі! Я собі поміняв на English(US). До речі, українську контору таки створюють, але повільно. Сподіваюсь, що скоро відкриють».
     
  6. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А шо так?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    В Facebook появится новая функция

    В Facebook появится новая возможность, которая позволяет размещать аудиосообщения.

    Аудиозаписи будут воспроизводиться на цветном фоне. Кроме того, пользователи смогут добавлять в аудиопосты картинки и стикеры.

    Сначала функция будет доступна только Индии. Там пользователи смогут с ней познакомиться с 16 мая. Позже она будет внедрена повсеместно.

    Ожидается, что новые возможности соцсети пригодятся пользователям, которым сложно печатать, а также радиоведущим и создателям подкастов.
     
  8. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Facebook остаточно видалив найбільшу львівську групу «Варта1»
    Новини ZAXID.NET
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Чого б це? Може Цукерберг все ж москаль і не любить щирих і чуйних львівян?
     
    • Тупо Тупо x 1
  10. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Та пишуть різне, правда десь під низом.

    Там чого тільки не було. Але зранку за кавою можна було полистати.
    На "Варта1" було ніби 400 тис. народу.
     
  11. Orestt

    Orestt New Member

    Вконтакте закрыли, то фейсбук стал очень популярен у нас. а какая вам социальная сеть больше нравится?
    Хочу себе такой маленький игровой ПК
     
  12. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    [​IMG]
     
    • Смішно Смішно x 2
    • Подобається Подобається x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    @mypucm, зі святом Вас

    А Ви також викладаєте в ФБ все про себе на загальний огляд?
     
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    угу, і вас, там у балачках концерт вчора виклав :)
    ага, щас... я і в школі сидів на задній парті, щоб не заважали мріяти :pardon:
    мені формат соцмереж з самого початку не подобався...
    акцент на поповненні власної сторінки та дружбі - це не моє :dntknw:
    мені подобається, коли спілкування відбувається не навколо особистостей,
    а навколо тем, чи вирішення проблем... для цього формат форуму значно зручніший

    -------------------
    у фейсбуку я зареєструвався тільки в минулому році, тільки щоб обговорити деякі питання з деякими людьми... тими, хто мене і так знає, тому розповідати про себе немає ні потреби, ні бажання :dntknw:
    фейсбук банить, коли на мене скарги, або не хочу давати додаткові відомості про себе :dntknw:
    у групах адміністратори також банять... за деякі болючі теми :pardon:
    кругом бардак, неправі в інтернеті, скоріше б весняно-польові роботи :)
     
  18. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Я колись зарегився на ФБ тільки заради того, щоб в он-лайні спілкуватися з сином, якого весь час носить по світі :)
    Потім так сталося, що цей запис став центровим. Він практично закритий для чужих і там тільки особисте.

    Ну а для пагаваріть є ліві облікові записи, котрі весь час як не забанені, то на грані фолу)))

    Але фабула всіх моїх записів лишається незмінною і за все відповідає ІгорМ з авою
    [​IMG][​IMG]
     
  19. TombRaider

    TombRaider Любов та щастя

    мені фб не заходить...
     
  20. PavloL

    PavloL Member

    Фейсбук як і всі інші транснаціональні компанії формує свою діяльність виключно для цілей отримання прибутку, а швидше за надприбутки. Тому якщо десь щось прибрати або обмежити в свою користь, це робиться моментально і авторитарно.
     
а де твій аватар? :)