Евтаназія в Україні - за і проти

Тема у розділі 'Ти маєш право...', створена користувачем шахрай, 1 вер 2007.

  1. Sashka-ua

    Sashka-ua Спостерігач

    Сподіваюсь перевіряти не доведеться....

    А біль скажу я Вам то така штука... особливо коли постійно...
    Спочатку це просто біль, але через кілька годин вона переростає у щось більше... хочеться дертись на стіни, а потім починають здавати нерви (і це при тому, що намагаєшся не показувати всим, що тобі боляче)... ти вже не локалізуєш місце болю... воно ніби розливається хвилями по всьому тілу... а потім починається нестерпний головний біль.....
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Зануда

    Зануда така зануда

    Тобто, хочеш сказати, що якби раптом твоє життя з якихось причин змінилося і стало таким, як у всіх - без багатогодинного стирчання в лісі, то ти взяв би і "пішов"? Де логіка?
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А я вже просто не зможу стати нормальним...
    Все зруйноване...
    Тому й сенсу нема..
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я блюзнірствую, а яким словом назвати такі дії: відмовився від свого хреста і намовити іншу людину на своє вбивство? "Благо", нє?

    ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:48 ----------

    якщо не захочеш, то не зможеш.
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Leri

    Leri Well-Known Member

    +1
    я хоч іще не народжувала але щомісяця відчуваю достатньо адську біль... коли єдине про що мріється це втрата свідомості... кажуть при родах це в 10 раз сильніше...
    в хвилини слабкості просиш "Боже забери мене, просто немає сили"... потім це походить але через місяць знову...
    і так уже 13 років...

    добре що у 14 чи 16 мені рішучості не вистачило...
    а то влаштувала би собі евтаназію... відразу і всі фіз.проблеми і духовні і психічні вирішити...

    не знаю як буду жити далі... дай Бог не потрапити у таку ситуацію... але гарантії нам на то ніхто не дасть...

    єдине що зможе мене тримати - це лише віра... інакше тоді сенсу нуль
    аякщо немає сенсу - тоді дійсно пора вбиватися... тіко, якщо так, тоді багато не чекає раку чи перелому хребта
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Зануда

    Зануда така зануда

    Людина в болях не вважається адекватною настільки, щоб її бажання приймались до уваги. Ніхто її слухати не буде. Не варто думати, що то є все так просто. Я вже писала.
     
  7. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    каждый волен распоряжаться своей жизнью как хочет ....
     
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    життя - то є дар. Не по моїй волі я народився, не по моїй волі маю померти.
     
  9. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    абсолютно согласен, в общем, но допускаю отдельные случаи ..... Гастелло направил свой самолет во вражескую колонну, Матросов лег на амбразуру, камикадзе таранили авианосцы, кайтены топили суда, эти примеры достойны уважения как минимум, что ж до воли .... у каждой воли есть предел или болевой порог дай то бог чтоб ни вы ни я его никогда не узнали, но уважать или нет волю тех кто согласился на эфтаназию можно только после пережития подобного .... хотя согласно формулировки пережить - не удастся ...
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Зануда

    Зануда така зануда

    Так. Це стосується того з ким женитись, де вчитись, курити, пити і вживати наркотики. Але коли людина в лікарні, коли вона в тяжкому стані і її рішення диктуються бажанням припинити біль, то така людина вже нічого не вирішує, бо ніхто за це не буде брати відповідальності. А евтаназія, то саме так і виглядає. Одне невірно прийняте рішенні і лікар у в"язниці.
    Я особисто не хотіла би обтяжувати сумління когось, особливо моїх близьких, таким вчинком.
     
  11. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Про то вже не раз говорилось...

    Эвтаназия: "зло" или "добро"?

    А я ще раз повторюю
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Зануда

    Зануда така зануда

    Ці люди не мали на меті вчинити самогубство. Коли вони це робили, то їхньою метою не була смерть, а порятунок інших. Тому це і називається героїзм.

    А це вже зовсім інше явище. В ооснові лежить інша культура і менталітет. Камікадзе летіли, щоб вмерти. Навмисне.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    То вже мусолилось в іншій гілці...
    Подвійна мораль,притаманна будь-якій релігії,ідеології,світогляду,що є панівною на даному етапі,в даному відрізку історії...в даний період часу...
    Якщо спрощено....
    Штірліц - розвідник,чи шпійон?

    Так...евтаназія те ж саме позбавлення себе життя,суть с а м о г у б с т в о...
    Але,як і у випадку з звичайним самогубством,потрібно розрізняти причини і передумови прийняття такого рішення...
    Для мене є очевидна жорстокість,немилосердність от такої позиції
    Значить,якщо людина не має сил терпіти біль...позиція побожних зводиься до того,щоб будь-якою ціною заставити людину мучитись...
    Показово...
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    нормальность понятие относительное, в вашей "ненормальности" больше нормальности чем у многих "нормальных" (надеюсь я не переборщил со словом "нормально") ... так что насчет этого не заморачивайтесь и без того хватает ....

    ---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:54 ----------

    не согласен что это другое, героизм еще больший, холодный , воин шел умирать за свою страну, как по мне - апогей героизма ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Бог не дає випробовування більше, ніж людина може витримати, хіба як людина сама себе зажене в глухий кут.
    .
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    откуда знаете? ..... вот именно .....
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Зануда

    Зануда така зануда

    Та я не сперечаюсь, то є просто прояв абсолютно відмінною культури, там свої цінності і поняття. Нам така форма героїзму не притаманна. У нас інші герої. От і все.

    Так. Тому для християнства і одне і друге не є вирішенням проблем. А для не християн - прошу дуже - любе і всяке -хош вени ріж, хош...та що хочеш.
     
  18. artobstrel

    artobstrel Дуже важлива персона

    у нас такое тоже бывало, отделение прикрывающее отход роты или батальона - обречено, об этом знали но все равно находились добровольцы ...
     
  19. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А от тут...доля...
     
  20. Зануда

    Зануда така зануда

     
а де твій аватар? :)