EURO-2012

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем helmut, 18 кві 2007.

  1. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Мені здається, Педро, ви вигадали, чи може десь підшукали, собі цю "філософію" як виправдання того, що ви вже не українець. Ви вже прийняли мачуху як рідну матір і стали їй рідною дитиною, а простіше кажучи, асимілювалися. Собі це легше простити, якщо переконати себе, що Україна - це якесь непорозуміння, квазідержава, і громадяни в вас якісь недолугі, і клички російськомовні, і патріоти неправильні, і владу щоразу обираєте як не злочинну, то продажну... Не те що у нас, в Об"єднанім Королівстві, де все чітко перпендикулярно і паралельно, і кермо у нас з правильного боку, і мовою нашою весь світ балакає... Це, мабуть, зручніше, ніж бути українцем, розумію
     
    • Подобається Подобається x 9
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я ж тонко нам"йоківав, що легенду в "Детском мире" розробляли... :mocking:
    Невже Ви ніколи не були в Москві і не знаєте де він знаходиться? о_О
    Заданіє виконане і перевиконане. Спочатку я поставив хрест на будівельних військах. З моїм приходом їх розформували. Потім радіотехнічну бригаду скоротив до полку, а потім і його, не зважаючи на перше місце серед частин ППО, розформував. Наступним щабелем була зенітна-ракетна бригада і ренітний-ракетний полк... Але там я схибив, і будучи за крок до провалу, змушений був звільнитись. Тепер, по завданню Центру, транслюю матчі Євра на широкому екрані, одночасно задурюючи голови молоді рекламою Королєвської... :)))
    Ну а про людські очі обвішав весь зал прапорами України та вимагав від персоналу співати гімн разом із залом... :)
     
    • Подобається Подобається x 8
  3. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Якщо маєте можливість, найдіть канал RAI SPORT, о так все люкс...
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Невже там все українською о_О???
    РАІ, здається італійське телебачення. По "Спруту" пам"ятаю... Ви того не зенаєте: - Итальянское телевидение РАИ представляет... Ля пиовра... В ролях Микеле Плачидо... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Теперка просто продаєте рагулєм неякісне спиртне по завищеним цінам. Попаданнє в двох зайців: і заробіток, і підривна робота в тилу у ворога.

    ---------- Додано в 19:12 ---------- Попередній допис був написаний в 19:11 ----------

    В мене нема такого.
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Ну і шо з того.
    Факт залишається фактом - Україна в глибокій асі, і безвихідно. А педро, як і міліони інших щасливців, виховує дітей в здоровому суспільстві гідної держави з людським обличчям.
    Про що тільки мріють міліони інших невдах, котрі бажають вирватись з нашого болота.
     
  7. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Та не, просто там так бобезно показують, такі повтори роблять....
    Не знаю, може наші так само...
    Но там шикарно просто, раджу...

    ---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 18:55 ----------

    Сі, веро)

    Італійці дуже задоволені Шевченком, і взагалі кажу, що дуже хороша людина. Добре себе зарекомендував тут.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    далеко не всі хочуть, далеко. От я... якби хотів - давно би був за океаном... але не хочу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    трансляція одна на цілий світ :) чи ти думаєш шо кожен канал понаставляв там власних камер, операторів, режисерів і тд?

    ---------- Додано в 22:12 ---------- Попередній допис був написаний в 22:10 ----------

    це його право, і його вибір
    але, мабуть, тоді він не має жодного морального права повчати нас, як "правильно" любити свою країну. Ми ж його не вчимо, як йому любити свою...
     
    • Подобається Подобається x 5
  10. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Бу. Не знав.
     
  11. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Та йой, Мих, ніхто вас і не заставляє.
    Хочете жити в країні, де піццу доставляють швидше, ніж приїжджає швидка?! Прошу дуже, маєте право.)
     
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Власне! Кожен живе там, де хоче. Я так само нікого не критикую де хто живе. Дякувати Богу, що є така можливість.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. spamellon

    spamellon миється в бані

    найголосніші хіба що... взагалі цікавий той рейтинг, адже там є великі країни (типу росії або навіть україни), але вони навіть не в першій трійці...
     
  14. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Згідний, Мартіні, на 100%! Тільки ось я не бачив ні слова де я написав як вам любити вашу країну. Я просто виразив свою опінію на так звану "збірну" України а також на квазі державу під іменем Україна.
    І якщо ці дві одиниці вам подобаються я не то що не маю нічого проти, але не маю права вам вказати навіть на йоту.
    Щодо моїх поглядів, то вони можуть нікого не цікавити. Але я лікар. І коли хворий приходить до мене, я призначаю лікування. Наступного дня я іноді задоволений, коли немає погіршення, а коли наступило хоч незначне покращення, я впевнений, що ми на правильній дорозі.
    Скажіть, стан України набагато покращився за 21 рік? Вона стала більш українською? Втратила хоч трохи совковість? В Києві хоч 1% заговорив українською, не кажучи вже нічого про Східну Україну?
    Збільшилось українських книжок, українських газет чи українських програм на ТБ? Думаю, що ви достатньо розумна людина, щоб на жодне питання не дати позитивної відповіді.
    Ось тому це не мооя країна. Але кому такий стан подобається чи хто має якусь надію що в найближчі 100 років він покращиться, я ніц не раджу і нікого не осуджую.
     
  15. Кохана

    Кохана LuBimaya

    Шановні, шось ви трошки відійшли від теми "Євро-2012"
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так, Київ став більш український, можу засвідчити. От ви, Педро, скільки вже лікарем працюєте? Скільки часу вам би було потрібно, щоб стати геологом? А Україна понад 300 років була під москалем. Хіба не зрушення, що на матчах збірної України у Донецьку народ йшов з жовто-синьою символікою?
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Англійці передумали, тепер уже рекомендують їхати в Україну.

    Дуже сподіваюсь, що англійцям більше не доведеться їхати на ЄВРО-матчі своєї збірної в Україну.
     
  18. Dzintars

    Dzintars Well-Known Member

    Шевченко ще зіграє матч за збірну України:
     
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Шевченко буває раз в 20 років сам по собі, а треба зробити аби їх було більше і частіше.
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Доречі, рахунок Англія-Україна змінено УЕФА - 1-1.

    Цікаво, якби то Англію вибило з турніру, а Україна - ввійшла, УЄФА була б така ж відверто справедлива?
     
    • Подобається Подобається x 4
а де твій аватар? :)