EURO-2008

Тема у розділі 'Спорт', створена користувачем Samojlovu4, 27 тра 2008.

  1. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Відповідь: EURO-2008

    Я дивився по "Ері". Коментатор був ОДИН. Як на мене, був об"єктивним. Хоча наприкінці гри мені здалося, що він розчарований грою росіян.
     
  2. Бурулька

    Бурулька Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Я говорила не лише про вчорашню гру, а про загальне враження від почутого за ті 5 матчів, які зіграла Росія.
     
  3. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    А мені ше Фабрегас так нічо....Торрес троха зависокий, правда, Фабрегас трохи замолодий, а во Касіліас ....:shy::shy::shy::shy::shy:
    шкода шо його мало показували, бо не мав роботи... :shy::shy::shy::shy::shy:
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Це Ви ще росiйський "Спорт-Экспресс", певно, не читаєте. ;) От вже де до маразма iнодi доходили... :)

    Verdad! [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    А де всі саґражданє?! Чітатєль, валідольчику не підкинете?! Ау-у-у!
    Браво іспанці!
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: EURO-2008

    Для фанаток і Марусі зокрема.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Samojlovu4

    Samojlovu4 Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Шось ви всі, дівчєта, на неповносправного якогось накинулись...
    В нього штири пальці на лівій руці...
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    особисто мені більше шкода "пів Європи". ;)


    Люди я чогось недодивився? вчора по декількох каналах вночі ішла стрічка і писало, що іспанці виграли 3-1 :ninja: - то як суддя щось після свистка зарахував? :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: EURO-2008

    [​IMG]

    Додано через 4 хвилини
    А мені колись подобася (з воротарів) Пфафф з Бельґії. Ван дер Сар і Буфон - зараз... А ше був такий білобрисий датчанин, грав за Манчестер, ніхто не памятає?
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Ага, враховуючи Велику Iсторичну Мiсiю Росiї, її гол визнали без забиття, honoris causa ;)

    Додано через 39 секунд
    Шмайхель? Так, колоритний дядько, та i воротар вiдмiнний був :)
     
    • Подобається Подобається x 3
  11. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    і на другій фотці в нього виразно 4 пальці :D

    так шкода він завершив карєру після тотального програшу датчан здається на Євро 2004. а він з вищевказаними: Ван дер Саром, Буффоном і ще такий був Чілаверт (Чилі) таки був найкращим воротарем сучасності. Хоча хороших воротарів є ще більше - Діда, Паліюка (італієць), Леман той же Касільяс, Рейна і інші.
    А хтось Філімонова памятає? та Акінфеєв анголятко в порівнянні з тою мордою :D:D:D:D:D
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Відповідь: EURO-2008

    Точно! Шмейхель. Класний воротар.
     
  13. Олена_ua

    Олена_ua Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Дежавю))) :moskali: з погодою і результатом.)))
    Вболівала за росіян, але побачивши натхненну гру іспанців, побажала їм перемоги. Від росіян очікувала більшого, мабуть їх напередодні перехвалили :8:
    Хотіла бачити фінал Росія-Туреччина, але не судьба.
    Турки на цьому чемпіонаті усіх засюрпризили, але мабуть сюрпризи сі скінчили :borat:
     
  14. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Пам"ятаєте, тоді після голу Шеви Філімонову анекдот ходив: А що сьогодні ти зробив для України? : D :D :D До речі, в мене той гол на компі є.
    Ось для дівчат:
    [​IMG]
    А то Фабрегас:
    [​IMG]

    Додано через 2 хвилини
    він ще битися дуже любив. І деколи плювся :D
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: EURO-2008

    А я дивився по російському тв футбол, там коментатори були об"єктивні. Звичайно вболівали за свою збірну, але без фанатизма.Озвучували гарно. От вчора дивися запис євробачення канала "Россия", так тут озвучка навіть на "2" не тяне. Ані лорак взагалі описали як дурочку і жінку легкої поведінки. і ще там багато нюансів
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Вадюшка

    Вадюшка Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    :D
    Чомусь заява дуже потiшила :)
     
  17. lotr_an

    lotr_an Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    невіру. в мене є фінал Ліги Чемпіонів 2008, що у Москів був - записаний (TVRip) з НТВ-спорт - то коментатор спромігся чуть не половину матчу вихваляти своїх росіян і суперовий газон - мінімум інформації про Челсі чи Манчестер. До порівняння наш коментатор з 1+1 наводив цікаву статистику, історичні дані і т.ін.
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. alex

    alex Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    Особисто мені також турки сподобались. Шкода, але, щвидше за все чемпіонами стануть німці. Нічого проти них не маю, але вони не демонструють чемпіонської гри.
    Зрештою, факт у тому, що на нас чекає фінал Німеччиниа-Іспанія. Сподіваюсь, видовищний і захоплюючий.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. Максим Великий

    Максим Великий миється в бані

    Відповідь: EURO-2008

    Дивився по Росії, бо блін поставили сателітарну антену, а там УТ1 немає. До речі, в кого така сама проблема і нормальний інтернет можна дивитись футбол звідси http://www.intv-inter.net/ru/tv/programm/?channel=ut1
     
  20. olya_d

    olya_d Well-Known Member

    Відповідь: EURO-2008

    На сайті УТ-1 є теж жива трансляція. І при швидкості 500 можна нормально дивитися, але тільки на маленькому екрані
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)