етикет...

Тема у розділі 'Всяке різне', створена користувачем duncan, 29 лют 2008.

  1. Фрезія

    Фрезія Well-Known Member

    Власне через це жінкам інколи хочеться заплатити за себе самим, щоб пізніше не почуватися зобов'язаною "танцюватися" тільки тому, що за тебе хтось "вже заплатив" і по неписаному етикуту згідно приказки - ти вже чимсь йому зобов'язана.
    Ну але це ще залежить від того хто саме пригощає, з якими (прихованими) намірами чи без них, з якою ступінню достатку і щирості і т.і.
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. - внимательно на присказку взгляните - ничего про обязанности там нет, только тенденция отражена :) Т.е. статистика (народная) показывает, что "танцует" женщину как правило всё-таки тот, кто "ужинал" её несколько ранее :)))
    - вот тут да! Если ужинать кавалер приглашает пристально и многозначительно глядя в глаза, да ещё подчёркивает, что ресторан не какой попало, а О какой!.. Выходит, соглашаясь, девушка заранее (неформально) подписывается либо на продолжение знакомства, либо на удовольствие от динамического процесса :haha:
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Rebbit

    Rebbit Well-Known Member

    Ну як на мене то ідеальний варіант то коли він її вечеряє, а вона не проти танцювати.
    Зрештою в нормальних людей само собою розуміється шо
    а) нічо вона йому не винна (ібо коли ідеш на охоту то розумієш шо можеш нікого і не впіймати)
    б) він без хоть якогось фітбеку може другий раз і не подзвонити навіть

    ---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 17:58 ----------



    ---------- Додано в 18:19 ---------- Попередній допис був написаний в 18:06 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Коли я плачу сама за себе, я тим самим другу чи колезі нібито мовчазно кажу: "Ти для мене не чоловік, ти як подружка. Подружки платять кожна сама за себе. Тобто ніякого продовження банкету у нас з тобою ніколи в житті не буде. Не мрій і навіть не дивись на мої груди, подружко".

    А так - мій чоловік, звичайно, платить за мене в ресторані. А як по-іншому?
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Templar

    Templar Дуже важлива персона

    Народ, а у львові проводяться якісь тренінги по "Етикету", тобто де вчать, що чим їсти, а не хватати в ресторані курку руками :dntknw:...
    Є таке?

     
  6. Полковник

    Полковник миється в бані

    Слушайте, а что, точно НЕЛЬЗЯ?
    Ой, лышенько, а я - то...
    Стыдно страшно.
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)