Етап 6.

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 17 лют 2010.

  1. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    а чому просто не піти і не сфоткати? :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Forest

    Forest Moderator

    У одному із дописів в цій гілці міститься зовсім непогана підказка, думаю, що скориставшись нею можна отримати перемогу ;)

    І ще - беріть фотоапарати, коли користуєтесь електротранспортом! Ну і звичайно, не спіть у ньому!

    ---------- Додано в 18:03 ---------- Попередній допис був написаний в 17:52 ----------

    Боюся, що ні. Вибачте за оффтоп, але якщо Ви шукаєте відгадку в районі краківського - виходьте не полювання ввечері, там на пивзаводі величезними літерами щовечора вмикається вивіска "Тут жується легенда!" - виглядає вражаюче, принаймні повернетесь хоч з якимось результатом!
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Molv

    Molv New Member

    Вже колись писала: не фотографую і не маю фотоапарата навіть на мобільнику. :):):)
     
  4. SPB

    SPB Well-Known Member

    [офтоп]
    Сподіваюся ви це фото не на "Тюремній Гілці" зробили, бо трамваї туди рідко їздять ;)
    [/офтоп]
     
  5. simona83

    simona83 New Member

    А Ви на Привокзальній буваєте?!
     
  6. hrobak

    hrobak Well-Known Member

     
  7. Forest

    Forest Moderator

    Буваю, але не цього разу :)
     
  8. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Форест щедрий на підказки, як ніколи :cools:
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. SPB

    SPB Well-Known Member

    Вирішив я сьогодні пройтися по Личаківській, бо сподівався що фото з-відти, найшов там отаке:
    [​IMG]
    і отаке:
    [​IMG]
    хоча і криві стовпи, але не такі :sad:
    З горя сів на двійку трамвай їхати на пари, але та двійка, що я сів, їхала на обід в депо на Промисловій. Ну, й вирішив раз вже сів проїхатися ще туди ;)
    І, тут на наступній за Станцією Підзамче зупинці, побачив ось це:
    [​IMG]
    Той-же Москвич-чобіток, що й на Форестовому фото, але в день:
    [​IMG]
    А ось і флюгер за адресою вул. Якова Остряниці 7:
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 10
  10. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Вітаю! :)

    Завдання було складне і якби не форестова підказка про електротранспорт, ще могло би довго тут висіти :)

    для отримання призу зареєструйтеся на сайті www.cyfrolab.com і напишіть мені в ПП електронну пошту з якою реєструвалися.
     
  11. Andr

    Andr Well-Known Member

    Ура, сьогодні ЛТТУ перевиконало план:)))

    ---------- Додано в 20:10 ---------- Попередній допис був написаний в 20:05 ----------


    о_О Foreste, Ваш конкурс наносить непоправних збитків молодим людям:
     
    Останнє редагування: 25 лют 2010
    • Подобається Подобається x 1
  12. SPB

    SPB Well-Known Member

    Та ви, прошу пана, не хвилюйтесі, на пари я теж ся встиг. Ну хіба що трохи за шісткою пробігся, жиби встигнути. Тож ніц непоправного не сталоси. :)
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    браво :clapping::clapping::clapping:

    п.с.але Форест все-таки недалеко пішов від Личаківської, піднявся на Замок, спустився і зупинку-дві перейшовся... ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. simona83

    simona83 New Member

    Молодчинка :good:
     
  15. Molv

    Molv New Member

    А, може, знімав із замку?:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. SPB

    SPB Well-Known Member

    Взагалі-то з Замку це зняти теж ніби можна, щоправда ракурс би був трохи інший :)
     
  17. Forest

    Forest Moderator

    Ні, це я їхав в столицю, на прощання зробив знимку, прямо з машини, зупинився на трамвайних рейках :) У протилежне вікно зазнимкував це, довго вибирав, яку з двох знимок поставити:

    [​IMG]

    Вже найближчим часом ловіть новий етап квесту! А наразі друкуйте фотки в спонсора, як не крути - там набагато краща якість ніж на домашніх фотопринтерах.
     
а де твій аватар? :)