Етап 4

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 1 лют 2010.

  1. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    Чернігівська? :cry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    А слабо було встати на те саме місце, де стояв фотограф? До речі, місце те саме, що було у першому етапі, фотограф зробив одне фото, розвернувся на приблизно 100 градусів ліворуч і зробив друге :)
    Сімоно83 проворонила своє щесті, на другий раз берете фотоапарат і біжите на місце, а не даєте підказки на форумі :)

    Чекаємо наступний етап :)

    Переможця вітаємо із перемогою, для отримання призу від ЦИФРОЛАБу напишіть мені в ПП!

    ---------- Додано в 16:06 ---------- Попередній допис був написаний в 16:00 ----------

    І ще, для завантаження фото, користуйтеся посиланням "Завантажити фото" над формою відповіді , ато у вас шось таке вийшло, на форумі дрібоньке, а десь там гігантське і третього не дано.

    Ось як було б правильно розмістити фото:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    так то Чернігівська чи ні? :)

    щодо завантаження фото - я теж так хотіла зробити з фоткою з довгим балконом, але воно довго вантажилось і в результаті все одно якось не так :sad:

    п.с. знайшла, то таки Чернігівська. мати рідна, а я ж тою вулицею стіки років до школи і зі школи відходила ехх :cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  4. SPB

    SPB Well-Known Member

    Дякую syavych за редагування, справа в тому що фото я виклав на форум їдучи в двійці трамваї з телефона (жиби ніхто не випередив ) а там є деякі нюанси які я ще не освоїв, так що перепрошую.:sorry:
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. simona83

    simona83 New Member

    З Вас сто грам і пончик, тільки ракурс не той

    ---------- Додано в 23:02 ---------- Попередній допис був написаний в 23:00 ----------

    нічого страшного, ближньому треба допомагати, я просто на роботі, а після неї тільки додому. Я ще виставлю те саме фото по правилах ж можна
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. SPB

    SPB Well-Known Member

    [​IMG]

    ще є ось таке фото, з видом світлофора і шматком магазину, що на куті.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Уххх... то ж тре какево найти... не фоткайте в районі винниківськеого ринку!!! майте совість!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Forest

    Forest Moderator

    Що, казати, ви просто молодці! Навіть не зважаючи на невикористання логічної підказки, все-таки відгадали і це! А підказка була у фразі "місце, на якому був не один форумлянин" - це єдине місце, де я переконаний, що були двоє - перший це я, а другий це той, хто відгадав перший етап цього конкурса! Тобто місця у першому конкурсі та тут, як слушно зауважив MARTINI, є тотожними, змінився лише напрямок зйомки :)

    Дякую усім за участь а спонсорам за можливість. Наступний етап починається вже з хвилини на хвилину. Будьте уважні.
     
а де твій аватар? :)