Етап 4

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 1 лют 2010.

  1. Forest

    Forest Moderator

    Ось і почався новий тиждень. А з ним і нові фотки. У цьому етапі фотограф стоїть на місці, де совідсотково зупинявся не один наш форумлянин ;)

    До речі, чи то не найбільший балькон в місті? Хтось бачив довші?

    [​IMG]

    І не забуваймо відвідувати нашого спонсора - Ваші друзі, батьки та бабусі з дідусями будуть щиро радими, якщо ви їм даруватимете паперові фотки а не тицятимете пальцями в монітори. Тим паче, що для такої приємності потрібно всього-навсього кілька грн і один імейл.
     
    • Подобається Подобається x 5
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    І тишина...
     
  3. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Спочатку думала, що це на вул. Князя Романа недалеко від повороту до пам'ятника королю Данилу. Внизу ще двері такі величезні з цікавими кованими руками і напис "Замки". Але там ніби сучасніший будинок. Ще думала, що може це будинок над головним офісом Киїстару за пам'ятником тому ж королю.. Але там він ніби в кращому стані..
     
  4. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    А будинок часом не на вул. Дорошенка? :)
     
  5. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    О, теж думала, там над ДеМаджаро подібний. Але там більше арфітектурних елементів і вікно таке суцільне велике, чир то балком..
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. SPB

    SPB Well-Known Member

    Якби то було на Дорошенка чи, наприклад Франка то було б видно трамвайні дроти, яких на фото немає, отже трамвай на тій вулиці, або принаймні на тому відтинку не їздить. :)
     
  7. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Ви не бачите на фото трамвайних дротів???...
    Це часом не будинок №30 на вул. Дорошенка? На першому поверсі "Родинна ковбаска".
     
    Останнє редагування: 2 лют 2010
  8. Arthur

    Arthur Well-Known Member

    Хіба це трамвайні дроти. Здається звичайне освітлення. Для трамвая потрібен 1 дріт. А там 4 разом.

    ---------- Додано в 23:19 ---------- Попередній допис був написаний в 22:56 ----------

    Мені теж здавалось, що це десь на Дорошенко, але там на балконі якась велика антена. Щось такої не пригадується.
     
    • Подобається Подобається x 2
  9. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Та, може Ви й праві, Артуре, може то й не на Дорошенка...
     
    Останнє редагування: 2 лют 2010
  10. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Такс, вже маємо підказки: Форест додав карму за:
    і:
    Ану львів'яни, хто перший на Дорошенка?! ;)
     
  11. pukhnastyk

    pukhnastyk Well-Known Member

    Так я теж казала, що на Дорошенка, навіть номер будинку :)
    А мені Форест карми не додав...
     
  12. Forest

    Forest Moderator

    Нірванко, я додав карму за те, що ти людей з блудного шляху звертаєш, адже пояснюєш, що на Дорошенка цей будинок має більше різних елементів, знач не зовсім той!
     
  13. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    то не Дорошенка, де Родинна ковбаска, а також не Дорошенка, де ДеМанджаро, а також не Дорошенка, де магазин Юнітрейд. маю незаперечні докази у вигляді фото :) вже навіть гублюся, де то може бути, скоріше за все, то не дуже прохідний і популярний центр, бо будинок дуже вже занедбаний :scratch_one-s_head:

    п.с. о, ще то не Коперника навпроти Кінопалацу :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Liliyah Romanova

    Liliyah Romanova Дуже важлива персона

    А в мене була перша асоціяція з Валовою.
    Але глянула фото - не вона.
     
  15. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    наразі знайшла тільки довший балкон :)

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 5
  16. вільний_слухач

    вільний_слухач Well-Known Member

    ага
    а на Франка на перехресті при виїзді з Саксаганського (над Дешевше.нет) то там взагалі йде по всьому будинку і з поворотом))
     
    • Подобається Подобається x 3
  17. hrobak

    hrobak Well-Known Member

    і на пл.Міцкевича в тому будинку, де Спліт, - довжелезний :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. Forest

    Forest Moderator

    Ага! Дав я трішки їжі для мізків :) До зорової пам'яті долучайте уяву та логіку - і все неодмінно вдастся ;)
     
  19. STALKER

    STALKER Well-Known Member

    Гм... мав би я хоч трохи часу... аби пройтись центрм...

    то може десь тут знаходиться? в тім районі шо й оце?

    [​IMG]

    ---------- Додано в 02:43 ---------- Попередній допис був написаний в 02:42 ----------

    Є блін райони в які мені зовсім неможливо попасти... зле то є!
     
  20. Forest

    Forest Moderator

    Ні, але мушу сказати, що цей будинок навіть гарніший, в стилі середини ХХІ століття :)
     
    • Подобається Подобається x 1
а де твій аватар? :)