Етап 33

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 10 жов 2011.

  1. Forest

    Forest Moderator

    Що не кажіть, але під дією львівської аури навіть нова, нічим не особлива архітектура, у короткий час стає неповторною. Цей етап буде особливим - до всіх інших умов пошуку додається ще й терміновість, адже яскраве листя може скоро опасти і знайти цей об'єкт буде ще складніше. Успіхів у фотоквесті!


    [​IMG]

    ---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:35 ----------

    У якості підказки скажу, що від цього об'єкта до крайчика однієї з попередніх відгадок не більше 100 метрів ;)
     
    • Подобається Подобається x 7
  2. hunter

    hunter мандрівник

    хм, цікаво)))
    точно десь на личаківській зверху :haha:

    ---------- Додано в 23:54 ---------- Попередній допис був написаний в 23:03 ----------

    хм, то треба попередні конкурси позначити на карті і зробити кола з радіусом 100м і йти шукати :haha:
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Forest

    Forest Moderator

    33 етапи помножити на 100 метрів радіуса - це десь 330 метрів радіуса, 660 метрів діаметра і, відповідно 2 км 72 м довжини кіл, а відтак і довжина пробіжки з апаратом. Досить реальний шлях, нє?

    P.S. Все у цьому дописі є спробою жарту, адже відстань не дорівнює 100 м, а є меншою, тому для пошуку об'єкта методом прочісування потрібно буде робити по декілька менших кіл у межах кожного 100-метрового кола а також, якщо врахувати відстань між об'єктами попередніх етапів, відстань складатиме десятки км., відтак метод можна назвати невдалим :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. hunter

    hunter мандрівник

    однієї з попередніх... а не однієї зі всіх ;)

    я вже підшукав одне містечко де цей будиночок може бути, якшо ні - тре личаківсьі бічні вулиці обійти всі :wacko: або обдивитися на яндекс-картах :crazy:

    п.с.: оті яндекс-карти не всюди сущі, було би кльово якщо б ваші фото, Форесте, були не в зоні тих карт - щоб цікавіше було шукати ;)
    але всі фото без винятку - шедеври!!!
     
    • Подобається Подобається x 7
  5. Forest

    Forest Moderator

    Мабуть малося на увазі слово "легше"? :)
     
  6. hunter

    hunter мандрівник

    ні, легше - коли фото попадає в зону карт - тоді навіть з дому не треба виходити щоб шукати, а тільки щоб сфотографувати, а так - потрібно ходити шукати, бачити нові території, придивлятися до деталей ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Forest

    Forest Moderator

    І це прекрасно! Такого Львова як подекуди бачимо його ми вже ніколи не буде...
     
    • Подобається Подобається x 2
  8. hunter

    hunter мандрівник

    сьодня ходив шукав між личаківською і шевченківським гаєм - ніц не найшов :pardon:
    і ще майже був впевнений що то біля високого замку, але і там немає :wacko:
    коли в трамваї їхав до дому - стілько варіантів в голову прийшло де це може бути :wacko:
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Forest

    Forest Moderator

    Панове, допомагайте колезі, приз і визнання чекають!
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Та він і сам справиться;):good::mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. олекса

    олекса New Member

    [​IMG]
    А головна підказка - симпатична табличка про "злого" пса! Чи не єдина така у Львові.
     
    • Подобається Подобається x 14
  12. Forest

    Forest Moderator

    Олексо, браво! І особливий респект за оперативність у допомозі колегам :)! Зверніться у приват для обговорення деталей отримання призу.

    Для всіх інших, кого цікавить, де це, подаю ось цей лінк
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Кохана

    Кохана LuBimaya

    шкода...
    Хантера....:cry:
     
    • Подобається Подобається x 3
  14. hunter

    hunter мандрівник

    а мені себе не шкода, але ось найбільше мені шкода що:
    вчора я був за 10 метрів від тої брами!!! я йшов по лісній вгору, але повернув на лисенка, ось це найбільший завтик :crazy:
     
    • Подобається Подобається x 7
  15. олекса

    олекса New Member

    Мабуть таки менший, чим вийшов у мене з 23 етапом. Проходив Лісною аж до сходів на Кайзервальд і не помітив того проходу між будинками. Правда, тоді валив густий сніг і дивився більше під ноги, ніж в сторони. А через кілька днів Христинка знайшла. А ще колись прожив 10 років на Пісковій!
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    олекса,вітаю....;)

    тю...ну як так мона:mocking:

    Якби Хантер тоді в гори не поїхав я б і не шукала:)));)
     
    • Подобається Подобається x 4
  17. hunter

    hunter мандрівник

    скучо однако :crazy:
     
  18. Forest

    Forest Moderator

    зараз поправлю :)
     
    • Подобається Подобається x 3
а де твій аватар? :)