Етап 28

Тема у розділі 'Фотоквест. Конкурс від Foresta і Cyfrolab', створена користувачем Forest, 1 лип 2011.

  1. hunter

    hunter мандрівник

    ех, часу зовсім немає щоб шукати... в середу я їду на два тижні, так що найдіть до того часу щоб новий етап почався ;)
     
  2. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Або ясен..

    Мої думки рухаються так: території університетів, шкіл, лікарень (особливо старих) в центрі переважно огороджені старими парканами з кованими елементами, а не сітками. Тож це або щось сучасніше, або приватне. Питання виникає таке: чому огорожа закінчується перед деревом, а не там далі перед бетоном (очевидно муром, який підтримує це підвищення)? Напевно тому, що там є якась стежка, при чому вона розташована ближче сітки. Якщо стежка є вгорі, то внизу може не бути тротуару, а тільки дорога і мур (якась бетонна стіна). Це можливо, бо виглядає на те, що дорога не широка, скорше всього рух по ній здійснюється в одну сторону.

    Ще один момент. Якщо розглянути під'їзд, то видно, що дверний пройом є менший по ширині, ніж стіни в середині. Тобто біля дверей є виступи. Такі виступи часто можна помітити в брамах старих будинків в центрі. Вони були зроблені для того, щоб за ними не було видно війська, яке стояло під стінами і чекало на ворогів, які нападали на будинки. З передньої сторони щось не видно такого відступу. Тому можна припустити, що якась велика вулиця є саме із задньої сторони цієї брами. Тоді ця дорога, яка попереду внизу за муром, є мало популярною і навряд нею часто їздите/ходите. Тому треба шукати не сітку, мури, підйоми, а просто такі от двері :)

    Удачі!
     
    • Подобається Подобається x 5
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    А ви не переживайте, приїдете і часу буде ше ого!

    ---------- Додано в 21:26 ---------- Попередній допис був написаний в 21:24 ----------

    Якби виграшем була Тойота Камрі, то ви би так не казали: нема часу.
     
    • Подобається Подобається x 4
  4. Forest

    Forest Moderator

    Відгадають, ще не такі висоти брали
    Все ок, в мене просто зум великий :) Хоча Вам пора би було хоч десь пошукати.
    Для запевнення скажу, що коли я бачу гарний ракурс чи план я також пересвідчуюся у тім, чи територія є громадською та загальнодоступною. Я ніколи не розміщував і не розміщую у фотоквесті знимок з приватної території чи не з громадських місць. І може це тут недоречно, але мені дуже подобається твоя логіка.
     
    • Подобається Подобається x 3
  5. Andr

    Andr Well-Known Member

    Я зі свого боку даю тиждень на відгадування;)
    Може я збоченець, але на це слово уява мені першим ділом малює одне й те ж місце :)

     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Ах так?


    З дозволу Фореста:


    Хто відгадає цю фотку до 11 липня, той отримає додатковий приз від Миха, за цінністю, не гірше Форестового!​
     
    • Подобається Подобається x 5
  7. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    явлєніє Миха?:)
     
    • Подобається Подобається x 7
  8. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    явлєніє коштує знаааачно дорожче
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. hunter

    hunter мандрівник

    після повідомлення Миха - гріх не пошукати цю місцину :crazy:

    ---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:35 ----------

    Мих прийде на наступну форумівку? ;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Peri

    Peri Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Так вас, пані Пері, теж ніхто майже не видів.:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. XrustunkA

    XrustunkA Дівчина із іншого життя..

    Нінада....я бачила:)І я не одна така що бачила:)))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Peri

    Peri Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  14. Andr

    Andr Well-Known Member

    Хто знайде цю браму, най стане біля неї, і Мих му кине подарунок на голову:)))
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    ага, з власного балкону.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    А якщо Ви відгадаєте? ;) Самі себе будете обдаровувати?! :)))
    Ну та, забулась..
    Знач то просто сучасніший вид огорожі.. При чому чогось такого, де люди собі ходять.. То не лікарня чи школа.. Парк? Навряд. В центральних парках ковані огорожі.. Стоп!!! Я вроді не з тої сторони дивлюсь.. Може обгороджено територію, яку видно на фото??!!! Що ж такого є в "ямі" десь за парканом із сітки?.. Ще й та трава на підвищенні якось ні туди і ні сюди..
    Короче, втягнулась в загадку.. Через 6 год треба буде вставати, а я лазу по Львову і шукаю ту браму :crazy: (бо Мих сказав, що треба відгадати ту фотку, а не сфоткати це місце! :tongue: тож в мене нарешті є шанс!! :mocking: ).
    Ну і от одну гарну браму вже знайшла..

    [​IMG]

    Йду шукати далі..
    Якщо засну - не будіть :)))

    ---------- Додано в 00:22 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:56 ----------

    Не треба думати про огорожу - нею може бути нічого не обгороджено.. Лазячи по місту помітила, що такі огорожі бувають просто так самі по собі.. До речі, більшість - зелені.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    фотографія не важка... правда батарея в фотоапараті сідала і погода була трошки не відповідна для зйомки, тому вийшло трошки не так як хотілося... але можу перезняти, коли буде сонечко ;)

    [​IMG]

    Вид з іншої сторони:

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 15
  18. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Алекс, а де це? ;)
     
  19. AlexLv

    AlexLv Well-Known Member

    Площа Д.Галицького, між пожежною частиною і Ляльковим театром ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  20. Полковник

    Полковник миється в бані

    Проспект Мира?

    Ой, не угадал....
     
а де твій аватар? :)