- если Вы берёте её чтобы только читать, читаете много и при хорошем освещении, то лучше взять с е-чернилами имхо. Заряжать реже придётся. Если чаще в транспорте урывками - а там и свет бывает не лучший - скорее эта модель подойдёт. У меня есть с е-чернилами, но лежит почти без дела, т.к. дома предпочитаю нормальные книги, а в дороге читаю на планшетнике (как читалка это почти то же самое, что модель по Вашей ссылке). Сейчас семидюймовых планшетников определённый выбор появился, попробуйте рассмотреть и этот вариант для Ваших требований/возможностей.
Ту річ просить дочка для себе... Планшетник для неї, трохи задорого... Вона хоче для зберігання різних фото, відеофайлів (займається бісером, і щоб можна було відкрити кольорову схему з описом послідовності роботи, ну і звичайно, дуже вже їй хочеться мати свій вихід в інтернет через Wi-Fi). І ще словники-перекладачі. Мене цікавить така річ, для читання...
Доброго дня. Потрібна допомога! Купив нещодавно ebook sony PRS 600, але вона не читає українські книги, що мені робити?
схоже автор розібрався, що в слот для карти памяті не українську паперову книгу всовувати потрібно, а карту пам’яті )))
даремно ви так. соні доволі специфічні девайси. колись мамі подарував. у неї поличка від донцової поламалася. так там дійсно сирі тексти не хоче читати. треба спершу конвертувати і навіть не в любимий fb2. забув точно який формат,але конвертер є на віртуальному диску.
В електронний біліотеках книжки викладені, в основному, російською мовою. Українською практично нема. Якщо хтось бачив чи знає де в неті знаходяться е-книги рідною калиновою - дайте ссилку.
Насправді зручніше, я колись був консерватором, а теперка оцінив. По-перше не треба йти шукати паперову книжку по прилавкам і платити за неї гроші, хто багато читає, тому по 40-60 грн. за книжку платити не дуже весело, а ще є шанс, що вона сі не сподобає, або прочитав, а вона місце займає - цего всього в електронному читанні немає. В тебе завжди під руков ціла бібліотека, деколи мож качєти прємо з інтернету нове.
а хто сказав, що книжка в інтернеті має бути халявна. Вона має продаватися, але в надцять разів дешевше, бо коли ви купляєте паперову книжку основну суму ви платите за сам папір, перепліт і типографіку. Але ж ви не заради того книжку купляєте. Автор отримує набагато меншу суму, ніж видавництво. В інтернеті ж гроші повинен отримувати тільки автор книги, а не жирний видавець. Адже книга це більше ніж папір. Папір це лише спосіб її передати, який вже безнадійно застарів.
У всьому світі ж працює це. Музика те саме, той самий IPad. І паперові книжки також видаються без зменшеннє тиражів. Інша справа письменників давайте хороших, і не треба буде штучно підтримувати. Я всіляку фіглярську мутотню на кшталт Дерешів і інших Дашварів (єкісь їк мадєри, їй-бо, свого москальського прізвища сі соромит?) читати сі не збираю.
Можливо хтось знає ,де є у Львові ремонт електронних книг? В мене Amazon kindle..треба міняти екран.((
Імхо, дешевше купити нову. Мені в сервіс - центрі "Пріоритет" (там точно Азбуки обслуговують, за кіндли не в курсі) заспівали ціну в 1000 грн за новий екран. Мені нова книжка дешевше обійшлася. Тому вартує подумати, чи шкура варта вичинки.
Купив дитині отаку книжку PocketBook PRO 912 Grey Не зле, особливо на очі. Але проблема з українською мовою таки є. Наприклад, перевод на голос є на якій хочете мові, тільки не на українській. Інших проблем нема. Інтерфейс є український. Юзаєм 10 днів. Вчора розтроїлися, бо виявилось, що з часом чомусь текст блєкне на білому фоні. Але виявилось, що це проблема підзарядки. Підзарядив - проблема зчезла. Технологія Е-ink дійсно не давить на очі. Фон такий собі білий, але трохи темнуватий, може то так і має бути. Немає бліків. Wi-Fi працює добре, є обновлення на сайті. Наша освіта імені Табачника працює фігово, підручників далеко всіх нема. Є платні сайти з підручників, ціна зносна. Отаке... Річ хороша, хоча важко йти попереду всіх...
паперолюби цього не розуміють, тому і важко. ---------- Додано в 14:28 ---------- Попередній допис був написаний в 14:25 ---------- Цікаво, чи хтось кайфував від "запаху" глиняних табличок, коли з*явилися друковані книги. Це те семе що зраз кайфувати від паперових носіїв в епоху АЙТІ