експеримент планетарного масштабу

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем Гелена, 25 чер 2008.

  1. Meg

    Meg Well-Known Member

    Запуск коллайдера перенесли. А дарма. Так чекалося, шо шось таки нове дізнаються...
    Одна мудра людина сказала: "Значить, не пора нам ше дізнатися...")))
     
  2. маюнка

    маюнка Дуже важлива персона

    мене особисто потішило інтерв"ю одного із вчених-творців коллайдера на БіБіСіПрайм - його запитали:"яка ціль експерименту? чого чекаєте від нього?".
    знаєте, що відповів "вчений"? - "ну, не знаю, цікаво подивитись, що буде..." :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та просто мужики гроші відмивають.цікаво хто фінансує....
     
  4. bora

    bora Well-Known Member

    Дым рассеивается, у ворот рая стоят Равшан и Джумшут в белых халатах и в очках. Открываются ворота.

    Выходит Апостол Петр
    - Э, вы че тут делаете?
    - А, щьто делаим? Э ми тут...
    - Я вас спрашиваю, что у вас там бабахнуло?
    - Бабащнуль, да сильна, бабащнуль белемге калайдер сламался,
    нащяльника...
    - Коллайдер? Да вы там ваще охренели что ли? Да вы поняли, что вы там натворили? Вы нахрена его ваще строили?
    - Хигис деляли...
    - Какой еще хигис?
    - Бозонма хигис делали... Адин сделали, фтароой сделали, и вместе их два один сделали...
    - Вы их че, столкнули что ли?
    - Нет, нащяльника, защема сталкнули... Проста разагнали быстра... ощеня быстра... они сами станълкнулися, нащяльника... а патооом, патооом эжембе пещельбехъ бихтимиле шайтанама!
    - Ну вы ваще придурки! Ну нахрена вам это было надо? Еще один Большой Взрыв захотели?
    - Зрыв бальшой, нащяльника, ощеня бальщой зрыв, шайтан - бабащнуль калайдерма кирьдихълар..
    - Ну, хрен с вами, заходите, экспериментаторы, блин.
    - А там еще за нами потом заходить будут...
    - Вы че, идиоты, кроме себя еще кого-то угробили?
    - Защем угробили...? Не угробили, там калайдерма сламался...
    - Ладно, сколько вас там
    - Щесь милиардав... С половинама...
     
  5. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Не силен в физике. Просто сомневаюсь: нужны ли такие эксперименты? Можно ли рисковать, даже гипотетически, жизнями людей ради удовлетворения любопытства нескольких пусть даже сотен ученых? Вопросы риторические, ибо запретить развитие науки невозможно.
     
  6. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Фінансують майже всі розвинені країни світу. І про відмивання коштів тут не йдеться.
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Meg

    Meg Well-Known Member

    А Вам особисто хіба не цікаво?????:rolleyes:
     
  8. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Нет. Ну какая разница? Ну докажут физики, что был "взрыв". А церковники скажут, что его Бог учинил. "И был день первый...". И что?
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Там питання не тільки про "вибух" і початок світу. Цей експеримент може мати дуже багато наслідків - і не лише теоретичних. Наприклад, фотонні двигуни (і міжзоряні мандрівки), управління гравітацією. Більш того, деякі вчені оптимістично пророкують навіть дослідження в області М-теорії (хоч наразі це і звучить як повна фантастика).
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Не знаю... Воно нам треба???
     
  11. Meg

    Meg Well-Known Member

    Нема нічо в тому поганого. Навпаки, цікаво. А Вам як, нічого не цікаво і нічого не потрібно???)
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Приблизно так казали селяни в Сибіру, коли в них перший паровоз пускали )))))
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    термоядерну, водневу, вакуумну бомбу придумали також науковці...
    і теж "на благо"... ;)
     
  14. Cherubina

    Cherubina Vulpecula rufa

    Знаєте, молотком теж можна не лише цвях забити, але й людину вбити. Це привід вилучити з продажу усі молотки?
    Сам винахід не може бути "добрим" чи "лихим". Усе залежить від рук, в які він потрапляє. Краще б на це звернули увагу, а не критикували науковців, що "забагато хочуть знати".
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. duncan

    duncan батяр з личакова Команда форуму

    гаразд, інший приклад: вірусні штами...
    на благо?.. ;)

    та й взагалі, переважно всі винаходи людства пов’язані з бажанням награбастати собі і нашкодити іншим....
     
  16. Степаныч

    Степаныч Дуже важлива персона

    Залежить від ціни, яку потрібно заплатити за цікавість (я не про гроші).
     
  17. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    "Наука - це засіб задовільнення власної цікавості за рахунок держави". Давно відомо.
    І ще - майже наркотичний кайф: "Це ми зробили самі. Вам, чайникам, і не зрозуміти, що і як воно!"
     
    • Подобається Подобається x 3
  18. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

    Рраса рраса рраса рра, лє бурржуазі лє тондрра...
     
    Останнє редагування: 28 вер 2008
    • Подобається Подобається x 1
  19. sem41

    sem41 Well-Known Member

    Певно що так.Сотні людей собі тим на хліб з маслом заробляє.:)
     
  20. Fray

    Fray New Member

    Я незнаю ... Прочитавши в новинах що запуск зможе спричинити чорну діру і ми можемо загинути , то зразу ж таки подумав що навіщо ризикувати життям?! Ну не знаю мені здається що не варто його запускати аж допоки на 100 відотково не буде доведено безпеку коллайдера , хоча на сто відсотків нічого не доведеш, завжди є так сказати шанс програшу ... Така моя думка)
     
а де твій аватар? :)