Екскурсії у Львові та області

Тема у розділі 'Підкажіть туристові', створена користувачем Jull, 16 лют 2007.

  1. оригіналка

    оригіналка Well-Known Member

    А зараз не живете?!:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  2. Маруся-мама

    Маруся-мама найкраща

    Але ви смішні пане Соломоне.:mocking: Горнєта додати не вольно, воно сі зароблєє з кількістю прожитих днів на форумі і кількістю настрочених мудрих написів. Єдине шо ми можемо вам додати, то палюшок догори люб на долину.:y:
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Summer

    Summer Well-Known Member

    там живе моя тітка, а я зара живу біля Південного :) та часто буваю в гостях.
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A7%D0%BE%D1%80%D0%BD%D0%B0_%D0%BA%D0%B0%D0%BC%27%D1%8F%D0%BD%D0%B8%D1%86%D1%8F
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. radik125

    radik125 миється в бані

    Екскурсія "Князь Лев та св. Валентин"

    Якщо Вас манять невідомі куточки рідного краю, скарби залишені нашими предками, запрошуємо Вас з друзями відвідати екскурсію
    "КНЯЗЬ ЛЕВ і СВЯТИЙ ВАЛЕНТИН"
    з циклу "Невідома Львівщина"

    На Вас чекають:
    Самбір. Старовинне галицьке місто, в якому знаходяться мощі Святого Валентина (так, того самого Валентина) в церкві Різдва Богородиці (1728р.). Притягують до себе 40 метрова вежа ратуші з годинником та величний костел Івана Хрестителя (1565р.). В музеї "Бойківщина" можна дізнатися про життя та звичаї цього гордого гірського народу, а гостинний двір "Білаки" запрошує в зоопарк з 20 видами тварин (леви, ведмеді, вовки, олені, страуси, …) та ресторан, де можна поласувати екзотичним м'ясом страуса.

    Лаврів. Лаврівський Василіянський монастир є одним з найстаріших і найшанованіших в Україні (1270р.) в ньому найбіль імовірно поховані князь Лев (в честь якого назване місто Львів) та князь Лавр. В церкві Святого Онуфрія колись зберігалися мощі цього святого.

    Стара Сіль. Одне з найцікавіших містечок Галичини з трьома фантастичними сакральними пам'ятками: дерев'яною церквою Параскеви П'ятниці (1440р.!) з дзвіницею, дерев'яною церквою Воскресіння Господнього (XVII ст.) та костелом Святого Архангела Михаїла (1660р.).

    Муроване. Село, в якому Лжедмитрій просив руки і одружився з Мариною Мнішек, нас очікують 2 колишні костели (ХVІІ ст. і ХІХ ст.) та залишки італійського парку (ХVІІ-ХІХ ст.).

    Скелівка. До нас Скелівку (Фельштин) відвідав бравий вояк Швейк, який також оглядав чудовий середньовічний готичний костел Святого Мартина з дзвіницею (XV ст.).

    Хирів. Це загадкове місто зустріне костелом Святого Лаврентія (1710р.) та Єзуїтською колегією - найбільшим навчальним закладом Польші 30-х років ХХ ст., в якій виховувалася польська еліта.

    Добромиль. Гостинний Добромиль приманює замком Ґербуртів (XVI ст.) на Сліпій Горі з підземним ходом аж до Перемишля. В місті також збереглися монастир Василіян (XVIII ст.) та костел Преображення (1622р.).


    * * *
    Організатори: Громадська організація "Підкова", Інститут Громадського Лідерства.

     
    Останнє редагування модератором: 4 лют 2009
    • Подобається Подобається x 1
  6. Сейчас читаю Винничука "Легенды Львова". Вот некоторые:

    ЩО ЛЮБОВ СПОЛУЧИТЬ

    Цю історію можна було б назвати „Львівські Ромео і Джульєтта”.
    У 1594 році з далекого Кріту привіз вино італієць Мікеліні. Частину товару замовив для себе український купець. І от у нього вдома побачив італієць юну Пелагію, доньку купця. І з першого погляду закохався. Відтоді уже частенько шукав якогось приводу, аби завітати до них, аж поки й Пелагія не відповіла взаємністю.
    Італієць втратив будь яке бажання вертатись додому. Молоді люди шептали одне одному чутливі слова, а батьки прихильно спостерігали за цим, бо італієць припав їм до вподоби. Проте страшне лихо вже підкрадалося до Львова: чума.
    Вона вже не раз збирала своє чорне жниво по всій Європі, та от нарешті і сюди завітала І щодня косила десятки людей.
    Даремні були молитви, даремні цілодобові служіння по церквах.
    Мор не обминув і купцевої садиби. Пелагія захворіла. За суворим приписом усіх зачумлених виносили за межі міста і залишали в саду, де за ними доглядали монахи.
    Та Мікеліні не покинув своєї коханої і не відходив від неї, як умів потішав і вселяв надію на одужання.
    Але дівчина була приречена. Мікеліні поховав її на православному цвинтарі церкви Благовіщення. А за дев'ять днів і сам зліг. Видно далося взнаки спілкування з хворою.
    Помираючи, прохав Мікеліні поховати його в кос.

    ГОДИННИК БЕРНАРДИНІВ

    ЗАТОПЛЕНА ЦЕРКВА

     
    Останнє редагування модератором: 9 лют 2009
  7. syavych

    syavych копач

    Ніхто часом не їде? Бо я збираюсі :)
     
  8. Nadijka

    Nadijka мрійниця...

    Кіко коштує? і коли?
     
  9. syavych

    syavych копач

    95грн, 15-го лютого.
    А взагалі погугліть "невідома львівщина" і перший знайдений сайт всьо розкаже :)
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. radik125

    radik125 миється в бані

    Так. Екскурсыя коштує 95 грн. Для студентів, журналістів та пенсіонерів знижка 10%.

    Виїзд в неділю 15 лютого 2009 року орієнтовно о 8:00 від порохової вежі (всі, хто зголосився будуть конкретно повідомлені за 2 дні до виїзду).
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. лола

    лола New Member

    экскурсии Львов

    предлагаю увлекательную экскурсию по Львову Самые интересные истории самые вкусные сладости и кофе::
     
  12. travellviv

    travellviv Member

    Пізнавальна була екскурсія, цікава :good:. Хотілося б повторити її за інших погодніх умов, щоб встигнути побувати в усіх пунктах, які зазначені в екскурсійній програмі. На мою думку, було б добре наступного разу взяти з собою Львівського екскурсовода, обізнаного із тими краями. Місцеві екскурсоводи - це, звичайно, добре, але вони знають тільки про свою територію, свій край, за його ж межами губляться, і починається: "Подивіться направо, ой...наліво. Ой! Проїхали!" А загалом ідея проведення таких турів чудова. Повідомляйте, будь ласка, про Ваші подальші екскурсії.
     
  13. syavych

    syavych копач

    Ага, дуже пізнавальна і цікава :ireful: , особливо родзинка екскурсії - мощі Св.Валентина, яких майже ніхто не побачив. Організація - нижче плінтуса. Мене точно вже там не побачите :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. travellviv

    travellviv Member

    Хто хотів, - той все встиг побачити! ;) Але організації, справді, бракувало. Власне, тому й вважаю, що наступного разу краще взяти екскурсовода, який від початку до кінця екскурсії буде скеровувати туристів, чітко вказувати час прибуття...
     
  15. syavych

    syavych копач

    Ну власне чітка година і була вказана, але оті "хто хотів - той встиг" замість збору на чітку годину пішли собі на власну програму, а інші чекали їх в автобусі майже годину, через що і не встигли нічо побачити. фу, як негарно...
     
  16. travellviv

    travellviv Member

    А дехто і встиг, і не запізнився ;). Все залежить від внутрішньої самоорганізації.
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. radik125

    radik125 миється в бані

    Дякую за відгуки! Ми обов"язково врахуємо всі моменти у наступних екскурсіях.

    А тим часом...

    ...Якщо Вас манять невідомі куточки рідного краю, скарби, залишені нашими предками, запрошуємо Вас з друзями відвідати екскурсію
    “КОРОЛІВСЬКА ЖОВКІВЩИНА”
    з циклу “Невідома Львівщина”

    На Вас чекають:
    Куликів. Відомий своїми ковбасами та хлібом Куликів також славиться оборонним костелом св. Миколая (1538р.) та старовинним млином, який досі працює.

    Жовква. “Ідеальне” місто доби Ренесансу, яке за кількістю архітектурних пам’яток займає друге місце після Львова. Жовква приваблює середньовічним замком Жолкевських (1594р.), який був резиденцією польського короля Яна ІІІ Собеського, також слід обов’якзово відвідати кафедральний костел св. Лаврентія (1606р.) з падаючою дзвіницею та некрополем родин Собеських та Жолкевських.
    Цікавими для оглядання є також Василіянський монастир із церквою св. Трійці (1612р.) та мощами святого Партенія, комплекс домініканського монастиря з ранньобароковим костелом (1655). Заслуговують особливу увагу шедеври дерев’яної архітектури церква Різдва Богородиці (1705р.) та церква св. Трійці (1720р.). Жовква також славиться синагогою (1692р.), міськими мурами, вежами, Краківськими та Глинськими воротами, вона сподобається Вам так як подобалася Яну ІІІ Собеському, Івану Мазепі, Петру І та Михайлу Хмельницькому.

    Крехів. Надзвичайно мальовниче та гармонійне місце, в якому розташований Крехівський монастир св. Миколая (XVII-XVIII ст.), це відомий в Україні та світі релігійний центр з двома чудодійними іконами. Слід відвідати також келії в “скалі Іоіла” та перлину галицької дерев’яної архітектури церкву св. Параскеви з дзвіницею (1724р.).

    Воля-Висоцька. Це село на річці Свині славне своєю церквою Архістратига Михаїла (1598р.) з дзвіницею, іконостасом (1655р.), іконами І.Рутковича (1688-1689рр.), залишками стінопису (1611р.) та пам’ятником Петру Нестерову, який вперше в 1914р. виконав свою знамениту петлю під час першого в світі повітряного бою із застосуванням тарану проти австрійського барона Фрідріха фон Розенталя.

    Рава-Руська. Прикордонна Рава, також може похвалитися архітектурними пам’ятками: костелом Йосипа (1770р.), в якому колись знаходився чудотворний образ Богоматері святого розарію, церквою святого Юрія (1846р.) та костелом святого Михайла (1737р.). Романтики можуть помилуватися симпатичною ратушею та віллою Стоксолінських.

    Потелич. Село здавна відоме виробами гончарів, ласкаво запрошує оглянути одну з найстаріших дерев’яних церков України церкву святого Духа (1502р.) та дзвіницю церкви святої Трійці (1545).

    Угнів (якщо вистачить часу). Офіційно визнане найменше місто України (999 мешканців), в ньому збереглися Василіянська церква (1855р.), що була перлиною внутрішнього розпису в Галичині, величний костел Успіння Матері Божої (1695р.) та синагога (XVII ст.).

    * * *

    Організатори: Громадська організація “Підкова”, Інститут Громадського Лідерства.

    Вартість екскурсії – 95 грн., у вартість входить транспорт та супровід гіда-екскурсовода. Для студентів, журналістів, пенсіонерів - 10% знижка.
    Кожен учасник екскурсії отримає в подарунок карту “Туристична Львівщина” з 250 природними та історичними пам’ятками області.

    Дата проведення: субота, 28 лютого 2009р.

    Зголошення на екскурсію до середи (включно) 25 лютого 2009р.

    Запис на екскурсію за контактами:
    - Юрій Пирч т. 8-068-844-33-80, radik125@gmail.com
    - Ігор Губіліт т. 8-093-46-88-777, hubilit@gmail.com.

    Сайт: http://lvivekskurs.blogspot.com/
     
    • Подобається Подобається x 2
  18. http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9F%D0%B0%D0%BB%D0%B0%D1%86_%D0%9A%D0%BE%D1%80%D0%BD%D1%8F%D0%BA%D1%82%D0%B0

    Пала́ц Корня́кта (інша назва Королівська кам'яниця, львів'яни часто називають «Італійській дворик» через наявність дворику схожого на аналогічні в Італії) — пам'ятка ренесансної архітектури, що знаходиться у Львові на площі Ринок, 6.

    Купець-виноторговець, за походженням грек з острова Крит, Костянтин Корнякт отримав дворянство з рук короля Речі Посполитої Сигизмунда II Августа за свою вірну службу на посаді особистого королівського секретаря. Наступний король Стефан Баторій спеціальним декретом дозволив Корнякту спорудити на площі Ринок у Львові палац з шістьма вікнами — привілей, який у місті на Магдебурзькому праві не можна було купити за жодні гроші, тільки отримати за особливо видатні заслуги перед містом та державою. Авторами палацу, зведеного 1580 року, стали італійські архітектори Петро з Барбони та Павло Римлянин.

    Спадкоємці дуже швидко пустили багатий маєток Корнякта за вітром. У середині XVII століття палац Корнякта перейшов до родини польського короля Яна ІІІ Собеського і відтоді почав називатися Королівською кам'яницею.
    Фрагмент фасаду

    1908 року будівлю викупило місто і тут вже майже сто років працює Львівський історичний музей. 12 вересня 1908 року до 225-ї річниці розгрому Яном III Собеським турків під Віднем у палаці Корнякта відкрився музей, який на честь цієї події дістав назву Національного музею імені короля Яна III. Після радянської реорганізації тут розмістився центральний корпус Львівського історичного музею. Родзинка експозиції палацу Корнякта — так звані «королівські зали», мебльовані в стилі львівських палаців XVIII-ХІХ століть.

    У будівлі після ренесансної перебудови збереглася готична зала — єдина українська пам'ятка світської готики XV століття. Також тут працює антикварний магазин. Надзвичайною атракцією палацу Корнякта є Італійське (або Венеційське) подвір'я, напрочуд схоже з типовими двориками Флоренції і Рима. Вже у XVIII столітті тут ставили п'єси Шекспіра. У цьому подвір'ї у теплу пору року працює кафе, тут відбуваються традиційні концерти, фестивалі класичної і джазової музики, унікальна акустика створює незабутнє враження. У подвір'ї також можна оглянути пранґер — ганебний стовп, біля якого у середньовіччі виконували покарання над злочинцями.

    [​IMG]

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Полковник

    Полковник миється в бані

    Я там прошлой весной пиво пил.
    За третьей колонной слева.
     
  20. Тим22

    Тим22 Дуже важлива персона

    А я в августе каву
     
а де твій аватар? :)