Екскурсія до Чорнобиля

Тема у розділі 'Подорожі Україною', створена користувачем nirvanka, 6 лип 2012.

  1. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Знайомі поляки хочуть на 2-3 дні поїхати до Чорнобиля. Просять знайти якісь перевірені контакти. Чи хтось був там? Своїм ходом чи з турфірмою? Скільки це коштувало? Які умови?
    Буду вдячна за інформацію.
     
  2. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    Своїм ходом не впустять, зона закрита. Турфірми таких послуг теж не надають, принаймні офіційно. Але такі тури існують, треба шукати "сталкера", який проведе :) Ще є варіант зробитися працівником мас-медіа, групу журналістів офіційно завезуть, і все офіційно покажуть і розкажуть. Але мабуть неофіційно все-таки цікавіше.
     
  3. oleg3d

    oleg3d Member

    десь була новина що тепер можна
    можна порити в неті.. наприклад
     
  4. nirvanka

    nirvanka просто фотограф

    Та в неті то можна поритись, але все таки як проїдуть такий шлях, то не хочуть, щоб їх наприклад розвели.. Тому шукаю перевірені контакти.
     
  5. kitana

    kitana Banned

    Спеціалізований сайт pripyat.com - все, що стосується Чорнобиля.
    Там є форум, де дуже багато корисної інфи - куди звертатись, коли наступні поїздки, описи попередніх поїздок, фото, як підготуватись, що з собою брати, правила відвідування і т.д.

    http://forum.pripyat.com/forumdisplay.php?f=53
     
    • Подобається Подобається x 1
  6. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Знайшов інформацію.
    Організатора знайшов, ніби то давній дослідник 30-кілометрової зони, писав статті про радіоактивне Полісся, не проти поїхати, багато історичних визначних місць на Західній Україні вже обїздив, море і тривале перебування на пекучому сонці не дуже бажані.
    Чи комусь щось відомо про такі тури, як я взнав - організований автобус із Києва, доїзд в Київ, як я зрозумів, за свій рахунок, у такій зоні, як я зрозумів, не можна бути сильно випившому, не можна курити, бути у закритому одязі, ходити і торркатись невідомих предметів тільки з додзволу екскурсовода чи старшого групи, деякі особисті речі, такі як мобільний телефон, годинник чи ланцюжок можуть стати вічним джерелом випромінювання вдома і їх бажано буде позбутися.
    А взагальному, організатори обіцяли доза радіації там не більша, ніж при ренгені, який приходиться робити щорічно.
    Чи хтось вже з таким стикався, напишіть, наскільки чесні організатори та наскільки безпечна така поїздка.
     
  7. manur

    manur Well-Known Member

    Фікня то всьо...
    Головне - мати кілька пар свинцевих трусів. Тоді ваабчє ніц страшного.

    Небезпека лиш в тому, жи як пенькне гумка в тотих труселях, то пальці на ногах може повідбивати(((
     
    • Смішно Смішно x 1
  8. Alias

    Alias Львів-місто моєї мрії..

    Там особлива атмосфера....
    Це не просто закинутий будинок - це ціле місто враз спорожніле.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  9. Melissa Zero

    Melissa Zero New Member

    Доброго дня,
    Як раз нещодавно їздила в Чорнобиль на екскурсію.
    Знайшла компанію яка займається організацією поїздок для наших та іноземних громадян. Мені це підходило, тому що зі мною був друг з Нідерландів.
    Дуже порадував двомовний гід ;)
    Та і сама поїздка видалась надзвичайно цікавою, за день обходили, напевно, все що можна було.
    Тому думаю можете порадити своїм польським друзям їхні послуги :)
    Excursion to Chernobyl Pripyat from Kiev | Tours and trips around Chernobyl - price
     
  10. iso

    iso Well-Known Member

    "Сталкер" з накладанням мотивів "Марсіанських хронік":)
     
  11. prius

    prius Well-Known Member

    Ви дивились в якому році шукали ці турфірми?
     
  12. Melissa Zero

    Melissa Zero New Member

    Можливо комусь пригодиться на майбутнє :)
     
  13. Valerian

    Valerian New Member

    Скільки коштує в середньому однодневна екскурсія?
     
  14. Lanktocha

    Lanktocha Well-Known Member

    Я цікавився таким, взнавав від організаторів, гривень 700 + доїзд у Київ за свій рахунок.
     
  15. Valerian

    Valerian New Member

    Наче не дуже багато. Треба спробувати)
     
  16. Lileto

    Lileto Member

    Дякую всім за інформацію, по читаю. Як раз задались питанням, як туди зїздити
     
  17. IvanNak

    IvanNak Member

    Я і задарма б не поїхав туди
     
  18. Yashmas

    Yashmas New Member

    Туди можна лише екскурсійною групою поїхати, бо для відвідування Чорнобильської зони заздалегідь для пункту пропуску оформляються дозволи, все офiцiйно. Тож самостійним туристом Вас туди і не пустять. Я торік в тур в чорнобиль зі львова через цю компанію вирушив - дуже сподобалося. Та й ціна на тур більш ніж адекватна. Ще один варіант – це доїхати до Києва самостійно і там шукати екскурсійну компанію, але цей варіант буде складнішим.
     
а де твій аватар? :)