Економіка, Фінанси і Реформи часів "Команди Зе!"

Тема у розділі 'Економіка, бізнес і фінанси', створена користувачем Gyppsy, 11 сер 2019.

  1. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    В Україні другий місяць поспіль падають ціни: інфографіка
     
  2. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  3. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Лакмусовий папір

    Рахунковій палаті доручили провести аудит державних дотацій великому агробізнесу
     
  4. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Зростання тіньового сегменту економіки та корупційного навантаження на бізнес – можливі наслідки прийняття законопроекту №1210
     
  5. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А на маєш)

    Президент вніс проєкт закону, який скасує державну монополію на виробництво спирту.

    Якщо документ ухвалить Верховна Рада, це буде крок до становлення цивілізованого, прозорого ринку спирту та лікеро-горілчаної продукції.

     
  6. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    А чось ми мовчимо про землю, шо нє? :scratch_one-s_head:
    Адже і нам від батьків дісталися т.н. "паї", з котрими ми не дуже знаємо що робити


    Рада попередньо прийняла закон про продаж землі.

    Вчора про це говорили по телевізору.
    Наговорили купу всього, але лейтмотивом є запевнення влади, що ми будемо жити ще краще ніж жили досі.

    Право на землю.

    До студії запрошені:
    - Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков,
    - голова фракції партії ВО “Батьківщина” Юлія Тимошенко,
    - співголова депутатської фракції партії "Опозиційна платформа - за життя" Юрий Бойко,
    - народний депутат від фракції партії “Слуга народу” Микита Потураєв,
    - співголова фракції партії “Європейська солідарність” Артур Герасимов,
    - голова Комітету Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики Микола Сольський,
    - народний депутат від фракції партії “Голос” Юлія Клименко,
    - народний депутат від фракції партії "Слуга народу" Мар'ян Заблоцький,
    - народний депутат, група “За майбутнє” Ігор Палиця,
    - Уповноважений Президента України із земельних питань, власник агрофірми "Агродар" Роман Лещенко,
    - боєць-доброволець, засновник фермерського господарства “Файна Беррі” Микола Стецьків.


    View: https://youtu.be/_Y369pt4QUY
     
  7. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    влітку розмовляв на роботі з одним жителем села... каже, що в нього 11 гектарів паїв...
    здає фермеру по 3 тис.грн./га на рік... каже, малувато...

    питаю - а шо робити мені, і тим в кого нема землі? от у вас наприклад, звідки паї?

    все по закону! від держави! розпаювали радгосп...

    а радгосп в кого взяв землю? :popcorm1:
     
  8. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    якась програма була... процитували Вацлава Гавела, президента Чехії нащот нових облич у владі:
    "краще рік помилок, чим п'ять років саботажу"
    :scratch_one-s_head:
     
  9. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    У мене з діда-прадіда всі працювали на землі. І господарями були до 39 року, коли совіти все забрали. А урочище, де була земля моїх предків так і досі називають по сільському прізвиську моєї родини. Частина тої землі при розпаюванні дісталася моїм рідним.

    І батьки дружини також при розпаюванні колгоспної землі одержали по скількись там гектарів.



    @mypucm, а чому у Вас нема землі?
    Значить, Ви колись злегковажили цим питанням

    Он, послухайте кіно - всім українцям належиться земля. Ляшко в курсі, бо він всій родині взяв безкоштовну землю


    View: https://youtu.be/GUy7xBJ3F38
     
    Останнє редагування: 23 лис 2019
  10. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    та я це все знаю, теоретично до 2 гектарів під осг можна взяти... умовно безкоштовно:pardon:

    по-перше, тисяч 10-15 треба на оформлення документів
    по-друге, я не хочу здавати в оренду... якщо брати землю, то собі, в тому місці, де я хочу... а це ще треба домовитися з владою
     
  11. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Ну то беріть поки не пізно, бо потім буде складніше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Садовий відповів на претензії з боку САП “Відповідаю на претензії до мене, що “земля не наша” - земля завжди була і є у власності громади Львова і це ніхто взагалі це не оспорював. Друге питання, що “ціна не така” - у Європі віддають землю за один долар, тільки, щоб створили робочі місця. А ми продавали по ціні, яка є середньою для Польщі, Чехії, Словаччини. Мали би ще “дякую” сказати! Ця справа глупа і надумана” - так прокоментував звинувачення у корупції Андрій Садовий, міський голова Львова.
    View: https://youtu.be/9LFDt7LOEP4
     
    • Баян Баян x 1
  13. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Прошу пана @Doneko Ryzymenko, а чому Ви так часто дублюєте свої дописи?
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  14. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Компанієць: Промисловість в Україні продовжує стрімкий обвал, в листопаді обвалилася на 7,5% порівняно з листопадом минулого року
     
  15. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

  16. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Як позбутися боргів

    У містечко приїхав заможний турист.

    Залишивши в заставу 100 $ господарю готелю, він піднявся подивитися кімнати готелю…

    Господар готелю, не зволікаючи ні хвилини, бере купюру і біжить з нею до м’ясника віддати борг…

    М’ясник, з купюрою в руках, біжить до фермера і віддає йому борг за яловичину…

    Фермер віддає борг власнику автомайстерні…

    Власник майстерні направляється в місцевий магазин і віддає борг за продукти…

    Господар магазину бігом до місцевої хвойди, яка через кризу «обслуговувала» його в борг…

    Дівчинка відразу біжить до господаря готелю і віддає йому борг за кімнату, які вона знімала для клієнтів.

    … У цей момент назад спускається турист і каже, що кімнати його не влаштовують, забирає заставу і їде.

    … Ніхто нічого не отримав, але все містечко тепер живе без боргів і з ОПТИМІЗМОМ ДИВИТЬСЯ У МАЙБУТНЄ…

    (с)

     
    • Корисно Корисно x 1
  17. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    є така книжка Е.Голдратт "Я так и знал" (якщо треба, знайду посилання)
    там описується... еее... капіталістичний варіант колективізації...

    є велика корпорація, яка торгує одягом і хозтоварами
    сотні магазинів, десятки тисяч найменувань товарів...

    власник кожного окремого магазину хотів тримати на своєму складі якнайбільше товару...
    (але передбачити, що саме люди сьогодні куплять, дуже складно...)

    а центральний склад всі магазини забезпечити не міг...
    (складно дати все всім, тому що всіх багато, а всього мало)
    і шо робити?
     
  18. mypucm

    mypucm 7777+ цікавих повідомлень

    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  19. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

  20. Gyppsy

    Gyppsy :hi:

    Держборг знизився: Мінфін заявляє про зменшення держборгу (02.01.20 13:38) « Економіка | Цензор.НЕТ

     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
    • Інформативно Інформативно x 1
а де твій аватар? :)