джазовий енциклопедичний словник від НОТОЦО

Тема у розділі 'Музика', створена користувачем Юрко НОТОЦО, 18 чер 2018.

 1. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  ДЖАЗОВИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК від НОТОЦО
  Короткий Іллюстрований Джазовий Енциклопедичний Словник від НОТОЦО

  Джаз являється одним з найбільшиx музичниx феноменів в ХХ столітті,прийшовши спочатку в Європу,а потім і в Україну,як нова сторінка музичного мистества,що так заxоплює слуxача своїм вмінням імпровізувати,здебільшого обxодячись без професійної музичної освіти,як це здебільшого відбувалося в США,і з освітою,як це виникло і прижилося в нашиx Краяx,де музиканти вміло поєднували свої професійні навики здобуті в музичниx школаx,училищаx,консерваторії з умінням імпровізувати і творити Нове Неповториме Мистецтво,назва якому Джаз. Але троxи світової і рідної історії з виникнення Джазової Музики.

  bcf263b7a2d4beb96a4d19cd5383baec1.jpg

  КОРОТКИЙ ІЛЮСТРОВАНИЙ ДЖАЗОВИЙ ЕНЦИКЛОПЕДИЧНИЙ СЛОВНИК від НОТОЦО
   
 2. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

  Версія для фейсбука
  https://www.facebook.com/profile.php?id=100003312100022
  Джаз оркестр Івана Бальовського

  Біг-бенд Івана Бальовського.Створений в 60-х роках в місті Самборі,що на Галичині відомим музикантом і викладачем музики та польським передвоєнним музикантом Іваном Васильовичем Бальовським,який один з першим в післявоєнні роки возродив в Україні на галицьких землях великий біг-бендовий склад джазового оркестру. Оркестровки для різних конфігурацій складу оркестру робились учасниками самого оркестру.Виконувались відомі твори зкаменитих американських джаз-оркестрів,таких як Каунта Бейсі,Дюка Еллінгтона,Глена Міллера та ін.
  В склад оркестру входили місцеві викладачі музичних шкіл та училищ,такі як Борис Марченко(сакс-альт),Іван Перепелиця(сакс-тенор),Валерій Сибірський,Віра Козловська(труби),Едуард Петрушка,Юрій Сидоряк(тромбони),
  Вячеслав Переверзєв,Володимир Буклів (ударні),Віктор Соколов(аккордеон),Юрій Курило,Михайло Хай(скрипки),Здіслав Ломницький(гітара),Елла Рубинфельд(спів),Зеновій Кульчицький(фортепіано),Ярослав Долганов(контрабас).
  На світлині з виступу в парку Б.Хмельницького у Львові оркестр виконує п'єсу Глена Міллера In the Mood ("В настрої").Соліст Віра Козловська(труба).

  5959_900.jpg
   
  Останнє редагування: 18 чер 2018
 3. Юрко НОТОЦО

  Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

 4. Gyppsy

  Gyppsy Маленький пересічний українець :hi:

а де твій аватар? :)