Дзеркало українського інтернету

Тема у розділі 'www', створена користувачем MARTINI, 23 лис 2006.

 1. MARTINI

  MARTINI Administrator Команда форуму

  Україна посідає 12 місце у світі за кількістю користувачів інтернету, число яких склало 4,5 мільйонів осіб на початок 2006 року.
  Такі дані приведені в розповсюдженій "Доповіді про інформаційну економіку", що складена Конференцією ООН з торгівлі і розвитку, повідомляє ІТАР-ТАРС.
  Згідно з документом число користувачів інтернету у світі вперше перевищило 1 млрд. осіб. Зокрема, до початку 2006 року доступом у глобальну мережу володіли 1 млрд. 20 млн. 610 тис. осіб. У порівнянні з попереднім роком цей показник виріс на 19,5%.
  У першу "трійку" країн за числом інтернет-користувачів увійшли США - близько 200 млн., Китай - 111 млн. і Японія - 85,29 млн. людей.
  У Росії число користувачів "всесвітньої павутини" на кінець 2005 року складало 21,8 млн. осіб, збільшившись за рік на 17,8%. За цим показником Росія знаходиться на 11-му місці у світі. Слідом за нею йдуть Україна (4,5 млн.) і Білорусія (3,39 млн.).
  [​IMG]Джерело: Українська Правда
   
 2. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Це дані в абсолютному розмірі, а у відносному (до кількості населення) в Україні більше користувачів.
   
 3. Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Чем у кого? Из всех приведённых в примере цифр - возможно, относительно населения Китая (выглядит равным). Для всех остальных - нет.
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Ніж у Росії.
   
 5. Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Мих, а может то не налоговая такая нехорошая, что на Вас наезжала, а и впрямь Вы считая налог к уплате независимо от итога ставите долг за налоговой, из принципа? :) :)

  (Напоминаю, в России не 250 млн. население, а несколько меньше... ) :)
   
 6. LaSet

  LaSet New Member

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  у процентному співвідношенні Україна пасе задніх :sad:
   
 7. Forpost

  Forpost Стоїк

  Статистика українського сегменту Інтернету

  Дві провідні компанії sputnikmedia.net та bigmir.net підготували звіт за серпень 2006 року «Глобальна статистика українського Інтернета», за результатами якого у серпні місяці, аудиторія українського Інтернету склала 3 073 101 користувача. Це унікальні користувачі, які зробили більше одного перегляду сторінки за серпень плюс користувачі, які переглядали сторінки в серпні та липні 2006 року. Більш детально про українських споживачів Інтернет-ресурсів:  Середня тижнева аудиторія українського Інтернета в серпні склала – 1 343 586 людей, динаміка росту порівняно з липнем склала 2,36%. Середньодобова аудиторія українського Інтернету в серпні склала – 507 149 людей, динаміка зросту порівняно з тим же періодом 3,35%, зазначається у звіті. Також компанії звертають увагу на кількість годин проведених у мережі Інтернет: середній час, який український користувач проводить на сайтах, складає 3,29 хвилин, що менше на 0,07% порівняно з липнем того ж року. Загальний час, який користувачі провели в Інтернеті в серпні, складає – 1 333 280 545 хвилин, що на 1,97% менше ніж у липні, зазначається у звіті sputnikmedia.net та bigmir.net.  Ці компанії у своєму звіті також звертають увагу на географію українського Інтернета. Географічно, як завжди лідирує київський регіон. Його частка склала рівно 52,67% (1 618 749 користувач) від загальної аудиторії, в той час, як Чернівці, регіон з найменшою активністю, всього 0,43%. Дальше в порядку зменшення, знаходяться такі крупні регіони як: Дніпропетровськ (206 737 користувачів, або 6,73:wacko:, Одеса (205 584 кор., або 6,69:wacko:, Донецьк (186 081 кор., або 6,06:wacko:, Харків (150 572 кор., або 4,90:wacko:, Львів (142 894 кор., або 4,65:wacko:, Крим (88 022 кор., або 2,86:wacko:, Запоріжжя (86 974 кор., або 2,83:wacko:. Їх сумарна частка складає 34,72%. Треба зауважити, що дані за цими регіонами перевищили результати попереднього місяця. На інші регіони припало 12,61%.  Також у звіті зазначені домени, які користуються у споживачів найбільшою популярністю, перше місце посідає – www.google.com.ua 9 080 651 перегляд, що складає 9,61% від загальної кількості і на 1% перевищує попередній період. На другому місці – www.ukr.net 8 678 413 перегляд, 9,18% від загальної кількості і на 1% менше ніж у попередній період. А третє місце посідає www.bigmir.net 5 839 042 перегляд, 6,18% від загальної кількості і залишається на тому ж місці, що і в попередньому місяці.
   
  • Подобається Подобається x 1
 8. duncan

  duncan батяр з личакова Команда форуму

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  а користування ВАП-ом врахували?.. ні?
  тоді користувачів у кілька разів більше...
   
 9. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  На сьогодні усі основні оператори мобільного зв'язку: UMC (www.umc.ua), KYIVSTAR GSM (http://www.kyivstar.net), GOLDEN TELECOM GSM (http://gsm.goldentele.com та інші, надають користувачам мобільних телефонів можливість доступу в Інтернет. Найбільш поширеними є два способи доступу в Інтернет.
  При першому, більш ранньому, "традиційному" способі, мобільний телефон використовується як модем, а безпосередньо доступ до Інтернет здійснюється за допомогою PDA, ноутбука чи звичайного персонального комп'ютера. До мобільного телефону PDA, ноутбук чи ПК підключаються за допомогою кабельного, інфрачервоного або Bluetooth з'єднання. Перевагою цього способу є можливість використання практично усіх існуючих ресурсів та послуг мережі Інтернет чи інтранет. Недоліком - необхідність підключення до мобільного телефону додаткового пристрою.
  Другий спосіб доступу в Інтернет, на основі протоколу WAP, почав впроваджуватися пізніше. WAP ( Wireless Application Protocol ) - це протокол безпровідного доступу до інформаційних ресурсів та послуг мережі Інтернет безпосередньо з мобільних телефонів. Тому цей спосіб не потребує додаткових пристроїв (PDA, ноутбука чи ПК), необхідним є лише мобільний телефон, що підтримує WAP-протокол та вміщує мікробраузер для перегляду сторінок сайтів. Але при цьому способі є можливість доступу не до усіх сайтів, ресурсів та послуг Інтернет, а лише до спеціально створюваних в Інтернет wap-сторінок та сайтів, кількість яких значно менша ( особливо на українській та російській мовах). Тому оператори мобільного зв'язку надають значну кількість послуг користувачам WAP-доступу в Інтернет безпосередньо на своїх WAP-порталах. Оператор UMC - на порталі www.wap.umc.ua, а оператор GOLDEN TELECOM GSM - на порталі http://infomania.com.ua. Оператор KYIVSTAR GSM пропонує WAP-послуги через своїх партнерів, перелік яких наведено на сайті www.kyivstar.net. Наприклад, компанія "DiSeS" http://dises.com.ua є провайдером інформаційно-розважальних послуг для абонентів стільникових мереж ( послуги надаються на основі технологій SMS, WAP, WEB, IVR SIM Application Toolkit ). Крім того, оператор KYIVSTAR GSM пропонує свій WAP-портал http://wap.kyivstar.net.
  З 2003 р. оператори мобільного зв'язку в Україні впровадили технологію GPRS (General Packet Radio Service - універсальна пакетна радіопередача). Ця технологія забезпечує постійне підключення до мережі, значно більшу швидкість отримання інформації з Інтернет, та вигідну тарифікацію - за обсяг інформації (а не за час підключення). Тому зараз, оператори мобільного зв'язку пропонують "традиційний" способ доступу до Інтернет та доступ по протоколу WAP, у варіантах з використанням технології GPRS, або без (в залежності від того, підтримує мобільний телефон технологію GPRS, чи ні).
   
 10. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі


  В березні унікальна аудиторія українського Інтернету склала 6 млн 414 тис 405 користувачів. Це люди, котрі за останній 31 день хоча б 1 раз заходили в Інтернет – інформує АІН.

  В порівнянні з лютим кількість український інтернетчиків зросла на 761 012 осіб. Географічно найбільше їх в столиці (53,63:wacko:, аудиторія інших міст-мільйонників становить 32,16%. На інші регіони залишається 14,21%. Найменше користувачів мережі у Рівненській області – 0,21%
   
 11. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Пробороздив весь український сегмент інтернету і так і не надибав скільки нас є на сьогоднішній день,може хтось має таку інформацію ?
   
 12. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Проблеми з математикою?:) Упроцентному відношенні Україна вище Росії.
  В Росії 260 млн. чол, в Україні 48 млн.чол. Тобто приблизно в 5,5 разів.
   
  • Подобається Подобається x 2
 13. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  В Чикаго видно рахують тілько $
   
  • Подобається Подобається x 1
 14. Полковник

  Полковник миється в бані

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  [​IMG]
   
  • Подобається Подобається x 2
 15. LaSet

  LaSet New Member

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Мих, New Shrek, перше ніж мене таким мудрагелям математики вчити подивись і порівняй

  http://www.internetworldstats.com/stats4.htm

  нижче України(11.5 :wacko: тільки Албанія(2.4 :wacko: та Молдова(10.9 :wacko:
   
 16. Forpost

  Forpost Стоїк

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  [​IMG]
  Без коментарів
   
 17. Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Население России - 142, 2 млн. человек. Математики...
   
 18. levandivka

  levandivka Не демократ, однозначно.

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Спасибі Путіну!
   
  • Подобається Подобається x 1
 19. LaSet

  LaSet New Member

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  New Shrek, це к-сть користувачів, а я говорив про % співвідношення, прочитай ще раз мій перший допис в цій темі
   
 20. Мих

  Мих Дуже важлива персона

  Відповідь: Інтернет вивів Україну на 12 місце в світі

  Діаграма добре складана, але є деякі сумніви. Вірніше не те, щоб сумніви, а вона не дає реальної картини. Наприклад візьмемо дві поряд країни: Японія(86) і Китай(132). Якщо порівняти кількість населення....
  У мене серйозні сумніви викликає те, що Канада відстає від Росії (Хіба знову через напевно кількість населення).

  Rest of world - це Україна, як я зрозумів, нє?:)
   
а де твій аватар? :)