ДВОМОВНІСТЬ

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Даяна, 18 лют 2010.

?

Чи запровадить Янукович двомовність?

  1. ТАК

    46 голосів
    25,7%
  2. НІ

    133 голосів
    74,3%
Статус теми:
Закрита.
  1. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

     
  2. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Так, я про вірмен нічого не говорила!!!
     
    • Подобається Подобається x 1
  3. - опять путаете экзамены для иностранцев с экзаменами для собственных граждан? Неужели вообще никакой разницы не видите?

    ---------- Додано в 16:57 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  4. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

    Думаєте в США є можливість навчатися іспанською не тільки на філології, а і, наприклад, фізиці???
     
    Останнє редагування: 7 чер 2011
    • Подобається Подобається x 1
  5. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Вах-вах-вах! А що робити українським вірменам? А євреям? А гагаузам? Скільки перекладачів має бути у кожній приймальній комісії? А в армії?
    Скількома мовами має перекладатися кожна телепередача?
    Ось я, як колишній відоінженер, сиджу і чухаю потилицю - скільки каналів телетексту можна втюхати в одну стандартну смугу?

    А кількома мовами писати на табличці автобусної зупинки?
    Тюркськими мовами "зупинка" буде "ДУРАК".

    Може останнє слово і є відповіддю на зазіхання певних ледащих громадян?
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. LANA

    LANA Well-Known Member

    Опа... з основних умов вступу є рівень знання языка другого государства. Какое уважение к гражданам. Нам бы так.

    ---------- Додано в 16:12 ---------- Попередній допис був написаний в 16:11 ----------

    Это решается на уровни области. А армяне у нас этнический народ?

    ---------- Додано в 16:14 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

    это реально.
     
  7. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Лана, ви російськомовна? Не бачу...;)
    По-друге, чому вам так важко дається українська мова? Може якась спадкова патологія? Я серйозно. Бо подав документи в університет на заочне навчання французської. Прийняли і вже заплатив за перший курс. А тепер задумався - може в мене спадково якесь несприйняття французської?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. TesTanya

    TesTanya Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. LANA

    LANA Well-Known Member

    Даже не обратила внимание на значек. Ваше замечание принимаю.

    ---------- Додано в 16:43 ---------- Попередній допис був написаний в 16:39 ----------

    Вы хотите сказать, что никогда не делаете ошибок?
    Я действительно не російськомовна. Я РУССКОГОВОРЯЩАЯ.
    НАааа Украине так и не могут принять тот факт, что нет російськой мовы ?
     
  10. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    А що таке "этнический народ"? І якщо не "этнический" - то який ще може бути? Хэнетический? Чи "фенотіпіческий"?
     
    • Подобається Подобається x 5
  11. Svjato

    Svjato Well-Known Member

     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Skodnik

    Skodnik Белый Воротничок

    Представте себе ДА!
    Например в Беркли или калифорнийском университете!

    ---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

    А вы все про тоже)
    Уже сто раз описывали количество русско говорящих украинцев)
    и их гораздо больше, чем других
     
  13. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Я в розгубленні, і навіть не знаю, як реагувати - чи то жаліти Вас, чи щось радити...

    В голову приходить гарне російське слово "беснующийся"...
    Я думаю, якби це сталось, цей факт би був прийнятий з легкістю. )
     
    • Подобається Подобається x 10
  14. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    А там стільки русскіх.
    Невстранцю,бийте на сполох!!!!
    То кашмаррр!!!!

    ---------- Додано в 18:51 ---------- Попередній допис був написаний в 18:49 ----------

    Я й не дивуюсь.
    То ж не народ.
    То просто насєлєніє...
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Boris_Kiev

    Boris_Kiev Дуже важлива персона

    Ну то й що?
    Голосували за "донецьких" - якого біса пхаєтеся зі своїми проблемами до Львівських? Мабуть тому що Леопольд фон Захер Мазох - Львів"янин?
    Кричіть, маршируйте, махайте прапорами міфічних земель - нам що з того?
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я взагалі то англомовний в повсякденному житті. Але допис писав українською. А слова РУССКОГОВОРЯЩАЯ в українській мові нема. Наскільки я памятаю. Бо російську я практично забув.
    Хоча як бачите помилки великих любителів язіка ще вмію виправити.;)
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. SemperTiro

    SemperTiro Well-Known Member

    ви, шановна, явно щось плутаєте... загальноприйнятим українським перекладом словосполучення "русскій язик" є "російська мова". Ми ж не кажемо українською "єнзик польскі" або "ля лянг франсез"...
    Прийняти чи не прийняти - це справа суб"єктивна, а от закони мови настільки ж об"єктивні, як і закони фізики. Проте є люди, які запросто порушують ці закони, до речі, закони фізики також порушують.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Я, конечно, выпускные экзамены сдавала давно - больше 10 лет назад, с тех пор очень многое изменилось, но я хорошо помню, что выпускной экзамен в 11 классе по украинскому (сочинение) писали все, потому что оно было обязательным.



    А несколько предметов (штуки три) можно было сдавать на выбор. Я на выбор сдавала английский, русский и что-то еще, уже не помню. Так вот, русский как предмет на выбор у нас сдавало где-то 3/4 класса. Английский - меньше.

    По русскому училка у нас хорошая была, все рассчитывали на хорошие оценки :)
     
    • Подобається Подобається x 6
  19. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Я щось не розумію, кого ви розумієте рускагаварящімі українцями? Якщо тих, хто може спілкуватися російською, то їх звичайно переважна більшість. Так само багато можуть спілкуватися англійською, польською, італійською і іншими мовами.
    Якщо ви мали на увазі тих українців які відмовляються вчити українську, то таких нема. Бо важко назвати українцем людину, яка є українського походження і живе в Україні і відмовляється вчити українську мову. Рябчук їх називає креолами а я б назвав просто совками. Тільки не українцями!
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Nevermind

    Nevermind Просто персона

    Ще хотілося додати про вірмен...

    У Вірменії була всього 3 дні, тому це більше стосується грузин, але це також в тій же мірі можна сказати і про вірмен:

    Дуже багато грузинів/вірмен, які дізнавалися, що ми з України, говорили: "А я служив у Харкові", "А я працював у Донецьку", "А я жив у Вінниці".

    Так от. Всі грузини/вірмени, які хоча б півроку прожили в Україні (за часів совдепії), знали і російську, і українську. Намагалися згадувати українську, сказати нам кілька слів українською.

    Говорили, що українську легко вивчити, коли знаєш російську.

    Це люди, які колись давно жили в Україні від півроку до декількох років. І чия рідна мова (грузинська або вірменська) взагалі конкретно відрізняється від російської або української.

    Вони якось змогли вивчити українську, а люди, що все життя живуть в Україні - не можуть вивчити. Парадокс. :pardon:
     
    • Подобається Подобається x 10
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)