Двомовність. 4-й раунд

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем forester, 4 вер 2013.

  1. Hase

    Hase зайчик

    Вибачаюся, що вриваюся у вашу глибоку розмову без дозволу... Складається таке враження, що в Україні ще не має справжніх проблем. Кому що, а питання мови найважливіше. Це ще до того, що я особисто розмовляла роійською останній раз у 11-му класі на уроці рос. мови ще у рад. час. Те саме стосується і osavulа. За перелічених харківян заступлюся повністю, оскільки компанія там складається з ПОРЯДНИХ ЛЮДЕЙ і справжніх ПАТРІОТІВ.
    Ґроне, не хочу вас повчати, дам лише маленьку пораду, постарайтеся бачити в людині перш за все ЛЮДИНУ.
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Я навіть більше скажу, тепер і те, що людина рік тому вважала росіян "близьким народом" теж більше не показник. Якщо вона їх влучно криє з міномета.
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    Коротше всі вважають що російськомовний "Львівський форум" - це нормально. Ну в принципі шо, самі львів'яни ним майже не цікавляться, тільки розділом "Будівництво, господарка".
     
  4. Gron

    Gron тафгай



    ---------- Додано в 22:45 ---------- Попередній допис був написаний в 22:42 ----------

    Хто сказав ? (с )
     
  5. Hase

    Hase зайчик

    Тоді воюєте не з тими! Дайте спочатку людям відчути себе українцем, можливо деякі східняки відкривають ці почуття для себе вперше. Мовне питання потребує часу, пане Ґроне, і аж ніяк не батога.


    Який Львів, такий і форум.
     
  6. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Можна поки потримати, а як кількість україномовних персон побільшає - забанити. Щоб знали, так би мовити. Що тут їм не Харків.
     
  7. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    :))) Не зрозумів кого саме забанити. Збільшення україномовних не спостерігається тенденції. А от день російської мови у Львові (шоби почути Донбас) - це без проблем. І взагалі пора в переходити в розділ "Мовне питання".
     
  8. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Ну отих. Російськомовних різних.
     
  9. Gron

    Gron тафгай

    Ви знаєте що таке справжня війна ?
    Якщо нє єлєйно-"вишукана" думка, щодо міста чи дописа, вважається війною, тоді я пас.
    Навіть два паса ( прєф згадуєте, нє? )

    А взагалі, чого Ви до тафгая докопалися?
    Без мене, вам би сумно було.
    Перепост баянів, прогнози щодо краху роісі завтра, злорадство над кримчанами, що ще потрібно щоб спокійно зустріти старість щоб вечор дарма не проїба срати....
     
  10. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    А, так форум вимре. Тут три теми живі - "Східна Україна", "Харківські кулуари" і "Доброзичливі дурачки", все.
     
  11. hrim

    hrim Well-Known Member

    Послухай, мовоозабочений. У тебе вус зараз відклеїться.
     
    • Подобається Подобається x 3
  12. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

    Мдя. Здається тут було багато лвів'ян. А ну, піду подивлюся, що за харківські немісцеві тут притулок знайшли. Якщо віртуальний, так ніби харківський форум - найбільший і не колорадний. Чи це ті харків'яни, що повтікали до Львову, від війни і русні ?


    апд. я там одного GR знаю. Інші якісь мутні нові тіпочки. Хоча тут була десь Еліка.
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Оля

    Оля Старожилка форуму

    В цій гілці знову почалася війна про мову. Я ЗА українську мову в Україні руками і ногами. І роблю все від мене можливе, щоби популяризувати українську мову і українську культуру не тільки в Україні, а у світі. Але зараз тут то виглядає так само, як було після перемоги Майдану. Першим питанням в Раді "Свобода" поставила питання про мову. Ніби то було питання життя, чи смерті. І взагалі, якось те мовне питання завжди ставиться, за перепрошення, через жопу. Щоби, хто ще не був противником мовної проблеми, то щоби став ним. Схаменіться, українці! Бо так і будете до Другого Пришестя воювати за мову і ніколи не мати її в Україні нормально на державному рівні. Будьте тими, хто на ділі впроваджує її в життя, а не репетує голослівно. :sad:
     
    • Подобається Подобається x 9
  14. Hase

    Hase зайчик

    Мені дуже шкода, що ви її бачили...(помиляюся?) людина просто - напросто не народилася для війни. Тому не перекладати "набутий тягар побаченого і пережитого" на інших людей, було би якнаймеше милосердним по відношеню до них.
    Щодо перепостів і злорадства "краху росії", то ви абсолютно праві...бо ж більшість українців найпростіше "обрадувати" саме таким способом: повідомивши їм про ПРОБЛЕМИ, які зьявилися у їх "сусідів" :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Ворон

    Ворон ПТН ЗДХ

     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Gron

    Gron тафгай

     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Mr. Blick

    Mr. Blick Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Inga

    Inga Дуже важлива персона

    Съездите на передовую, и там, в окопах, скажите нашим воинам об этом. Если, конечно, язык повернется.
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. Dzeko

    Dzeko Well-Known Member

    • Подобається Подобається x 2
а де твій аватар? :)