А на клинопись не желаете? Может еще вместо распятия в храмах фигуру Будды установить и произвести пигментацию кожи в негроидный? А чо, менять так менять... Наплевав на историю, культуру и традиции. Нет не хочу. Но и не желаю, чтобы мне указывали что и как делать. Чему, в силу своих данных, могу и успешно сопротивляюсь.
Так тим більш! У Львові точно. За всі міста України я говорити не буду, бо не всюди був! Зобов'язує держслужбовців знати дві мови і лише!
ниче, привыкнем, Молдова привыкла и мы не дурней зато польский читать легче будет, а то пока вчитаешься что там нарисовано букаффками, забудешь начало.. Да и в кирилице явно не хватает букв для наших звуков... ну и ватникам придется таки по настоящему учить украинский, а не вопить что это не самостоятельный язык, а " исковерканный русский" ---------- Додано в 13:15 ---------- Попередній допис був написаний в 13:09 ---------- у нас пока свободу вероисповедания не отменяли, хотите молиться Будде- имеете право, а если следовать истории, культуре и традициям то можно и к тотемизму вернуться )
може і не перевести, але створити єдиний стандарт було би не зле хоча -- можна і не створювати, достатньо використати словацький правопис
ТАК тогда может прямо - в Польшу ехать? Чего там - остановка во Львове? А там сразу латиница! Что за комиссия, Создатель... Одним своим землякам намекать на че-вок-росс, другим на че-вок-польш...
з кирилицею все гаразд, просто є галузі, де ліпше використовувати латинку наприклад: комп’ютери, інтернет, навіть бренди тощо
Тобто - визнаємо неповноцінність укр.мови ... ---------- Додано в 15:35 ---------- Попередній допис був написаний в 15:14 ---------- Я мав на увазі не закон (він не такий вже чіткий, але це інша розмова), а практику. Коли укр.мову, яка є конституційно державною, витісняє повсемісно російська. І ще стосовно двомовності. Я вважаю, що сьогодні, у звязку з російською агресією, кожен громадянин України для якого поняття Україна має дещо глибший зміст, ніж територіальне утворення з населенням, повинен утримуватися в першу чергу від вживання російського не матеріального продукту, а інформаційного. І в першу чергу від користування російською мовою.
Мама розповідола, що під час війни і після неї в школах вчили німецьку мову. Мову окупанта. Моя думка, що використання російської мови не є показником відсутності патріотизму, як і використання української його наявності. Не по словам, а по ділам....
Я теж проти захисту російськомовних. Я за вільний розвиток мови. Моя рідна - російська. В Стрий ми переїхали, коли мені було вісім років. В другий клас. За дев'ять років я мав постійно відмінні оцінки з російської, бо розмовляв із росіянкою без акценту і трійку-четвірку з української. Але мені було соромно, що я пишу з помилками і я самостійно почав вдосконалювати знання мови. Питання: якби мене заставляли, я знав би правопис краще? Гадаю, що ні. Так само я самостійно вивчав англійську, після шкільного курсу і двох років "допроса военнопленного". Вже будучи ротним. Тому впевнений, що силовими методами позитивного результату досягти неможливо.
Моє бачення того всього - україномовне середовище для українськомовних, двомовне для решти. І що принципово важливо - мова міжнаціонального спілкування в Україні - повинна бути українська.
Весела Ви людина. Як іще більше розширювати, якщо вона і так державна? ---------- Додано в 19:29 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ---------- Так і є. А до регіоналівсько-бандитського Закону мовою міжнаціонального спілкування була російська. Отакі вони бандити, нє?
Вони то розглядають ніби в тих регіонах де вводять регіональну російську, до того російська ущемлялась. А реально навпаки було.
Абсолютно ні. Повноваження Королеви урізані законами. А українська мова застосовується у всіх сферах державного життя. І ця норма теж встановлена Законом. Чи Ви пропонуєте встановити застосування мови ще й в приватній сфері?