Двомовність. 3-й раунд

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем NorthWind, 1 сер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Ну... Щодо дебіла я б не виключав і такого варіанту. Не поспішайте, Педро. Як показує практика, може бути й таке. Навіть і на вищих посадах. І "проффесор" тому підтвердження.
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, він там найрозумніший! По крайній мірі українську засвоїв! Як в тому старому анекдоті. Запитали міліціонера, що то в вас за компанія міліціонерів? Завжди втрьох?... Він каже, один вміє писати. Другий вміє читати. Його запитують, а ви? Він каже, а я дуже люблю побути в інтеліґентній компанії.:)
     
    • Подобається Подобається x 2
  3. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Зараз пригадую Кучму на початку його політичної кар’єри і надалі. На початку його манера спілкування теж чимось азірівку нагадувала. Але ж якщо людина захотіла - то освоїла, хоч ця людина і падлюка. Безумовно у нього був акцент і це відчувалося. Але ж ті перли, що у Азірова взагалі ні в які ворота не лізуть!
    Як там віршик був:
    Да будь я евреем, преклонных годов,
    Да будь, хоть тинейджером чукчей!
    Украинский выучу только за то -
    Что смог его выучить Кучма
     
    • Подобається Подобається x 9
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не можу не погодитись. Але не нацик.Нацик би тупо говорив на російській. А цей стараєцца... :)))
     
    • Подобається Подобається x 2
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Не помітно
     
  6. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Скажіть, будь-ласка, матюк в лексиці людини це нормально? Це культурно? Для українців (які ще не дуже зазнали впливу рєгіанальнава язика), це дикість. Дикістю матюки є практично для всіх слов'ян, а також для більшості народів світу. Ну, не було й немає в них таких матюків, сексуальних в основному, як у московитів. А в нашого «старшого брата» сексуальні матюки - невідємна частина вєлікава і магучєва. В англійській мови , наприклад, вони появилися на початку ХХ століття, коли в США потрапили їх носії - росіяни. Свої матюки, як частину російської культури, росіяни принесли, як щедрий дар, всім завойованим ними народам. На жаль, ця частина російської культури вкоренилася в мови покорених народів. Найогидніше, що малі діти вже також, як і їхні ровесники-росіяни, гнуть матюки, не соромлячись. Їм здається, що нічого поганого в цьому немає.

    Особливо помітний вплив регіанальнава на дітей в сотанні два-три роки. В нашому дворі ще кілька років тому, діти, побачивши, що йдуть старші , шикали один на одного: « Нє ругайса, тьотка ідьот». Зараз же вигукують матюки на весь голос - що хлопці, що дівчата, і ні на яких «тьоток» чи «дядєк» не зважають.

    Так звідки ж взялися сексуальні матюки в мові наших сусідів? Доведено, що слов'яни- язичники не матюкалися.


    Виясняється, що є в Європі ще один народ, котрий за давніх-давен матюкається такими ж матюками, як і росіяни - угорці. Гнуть ці матюки вони з часів перкочування з Волги до Європи.

    Чим можна пояснити ідентичність матюків угорців та росіян? Тільки одним - матюки ці угро-фінські. А оскільки ці матюки угро-фінські і такі рідні росіянам, то це ще одне підтвердження їх походження - вони як і угорці, естонці, фіни один і той самий фінський етнос. Та й вчені, провівши дослідження генофонду російської нації в 2000 - 2006 роках довели, що за генами росіяни ідентичні мордві, комі, естонцям, фінам та угорцям.


    До речі, сексуальні російські матюки прирівнюють до тваринної поведінки залякувати супротивника своїми геніталіями.
    Отже, чи культурною є людина, котра включає в свою мову російські матюки? Як на мене -ні! Згадайте, як вели себе наші батьки, коли ми, почувши на вулиці матюк, повторювали його вдома, не розуміючи, що казали? Та просто по губах били, сварили, або розповідали, що так говорити не можна. На жаль, зараз можна почути, як мамаша матюком виховує маленьку дитинку. Вплив регіанального язика очевидний. Негативний, шкідливий -матюк збіднює мову - замість нормальних людських слів, людина вживає «універсальний» матюк, яким можна (так здається матюкальнику), передати всі людські почуття та емоції.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [CENZ]С матершиной мы родились, с матершиной мы живем,
    С матершиной мы учились, с матершиной и помрем,
    Матершину мы вкушали с материнским молоком,
    С матершиной, мой папаша бил мамашу кулаком.

    Вы не ждите, что в припеве заругаюсь матом я,
    Я б конечно заругался, только очередь твоя!
    И подкалывать не надо, мне на это наплевать,
    Матершинные слова не буду я употре-блять!

    Матом кроют генералы, матом кроют продавцы,
    Матом кроют прокуроры и родные отцы,
    Все как будто бы святые, а приди к любому в дом,
    Через каждые два слова каждый ложит матюгом.

    Вы не ждите, что в припеве заругаюсь матом я,
    Я б конечно заругался, только очередь твоя!
    И подкалывать не надо, мне на это наплевать,
    Матершинные слова не буду я употре-блять!

    Без русского мата не прожить нам и дня,
    Отведи мою душу, обложи ты меня,
    Матершиной нашей русской обложи и не ссы,
    Как учили нас деды как учили отцы.

    Вы не ждите, что в припеве заругаюсь матом я,
    Я б конечно заругался, только очередь твоя!
    И подкалывать не надо, мне на это наплевать,
    Матершинные слова не буду я употре-блять! [/CENZ]
     
    • Подобається Подобається x 3
  8. Romko

    Romko Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    От вона,сущность гускагаміга....:rock:
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    [CENZ][CENZ][CENZ]Увы, всё меняется, всё течёт. Вот раньше, для того, чтобы увидеть женскую жопу, нужно было отодвинуть трусы, теперь, чтобы увидеть трусы надо раздвинуть жопу. Метаморфозы, вот так и люди - рождаются и умирают. Вот как раньше клеили бабу? Подходили и говорили: "Чай, кофе потанцуем?" Теперь что говорят? "Пиво, водка, поебёмся?" Даа, действительно всё меняется, даже компьютерный вирус "я тебя люблю" в России видоизменился и принял новую форму "пошёл на ***". Я тут недавно пил с одним психологом, он мне сказал: "Рома, если двенадцатилетний мальчик в России не ругается матом, значит, одно из двух или он глухой или ебанутый. Стираются города и цивилизации, стирается грань между городом и деревней и только русский народ, как матерился, так и продолжает жить ненормативной лексикой. Ещё Козьма Прутков в своё время говаривал: "Нельзя объять необъятное, нельзя постичь непостижимое и нельзя впихнуть невпихуемое."
    Но я всё это попытаюсь уместить в одной небольшой поэме в прозе....
    Девятнадцатый век, Россия. Поезд Москва - Санкт-Петербург, купе. На третьей полке дрыхнет денщик, на второй полке спит боевой генерал - грудь в медалях, напротив него поп, внизу попадья с дочкой. Слезает с третьей полки денщик и говорит: "Ваше благородье, разрешите поссать!" Тот говорит: "Иди!" Спускается вниз поп и говорит: "Как же ему не стыдно? Вот Вы - боевой генерал, грудь медалями украшена, а он при Вас "поссать". Я - святой человек, лысину ученьем нажил, а он при мне "поссать". Жена моя, попадья, - честная женщина, девушкой за меня вышла, ни разу в жизни не изменяла, а он при ней "поссать". Дочь моя - голубица непорочная, греха не знающая, а он при ней "поссать". Генерал говорит: "Успокойся папаша, вернётся - внушение сделаю". Возвращается денщик: "Ваше благородье разрешите доложить, поссал!" Встаёт генерал: "Ах ты, пиздабляцкое мудоёбище! Я, бля, тебе кто? *** собачий или генерал боевой, груди, бля, медалями расхуячены, а ты при мне "поссать"! Это тебе что, конская залупа на солнце блестит или лысина отца святого, за дела наши бляцкие молящегося, а ты при нём "поссать"! Это тебе кто? Блядь подзаборная или жена отца святого, целкой за него вышедшая, пизду соседу не дававшая, а ты при ней "поссать"! Это тебе кто? Потаскуха малолетняя или целка непорочная, хуя во рту не державшая, а ты, блядь, при ней "поссать"... Ну-ка, бля, марш на третью полку и не ссать до самого Петербурга!"[/CENZ][/CENZ][/CENZ]
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    За 40 років не вивчити мови народу серед якого живеш??? Хотів би я побачити його IQ.:mocking:
     
    • Подобається Подобається x 1
  13. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Несвідомий...
     
    • Подобається Подобається x 4
  14. mrochkizm

    mrochkizm Безсмертне поні Команда форуму

    Мікіла Яновіч зараз скаже, що його IQ зруйнували папєрєднікі :haha:
     
    • Подобається Подобається x 6
  15. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    Як і всі його саплємєннікі з угорофінськіх боліт...;)
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. аксакал

    аксакал Дуже важлива персона

    Даруйте, не треба усталеним терминам надавати власне домоткане тлумачення. В Україні російськомовним називають саме того, хто щоденно спілкується російською (а українською більшисть з таких може читати та писати). Такими є увесь Південь і Схід України. Поки що :sad:
     
    • Подобається Подобається x 1
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)