Двомовність. 3-й раунд

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем NorthWind, 1 сер 2012.

Статус теми:
Закрита.
  1. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

    О, так не кажіть, а то на вас будуть ображені ваші однокашники чорнобильці з невстранцями і різними фаустами. Оце справжні наці. Навряд чи в світі ще таких зустрінете.
    Надіюсь вони не прочитають вашого допису.:sad:
     
    • Подобається Подобається x 3
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Ну Ви не остання інстанція... Це перше.
    Друге, я сам знаю людину, що знає, крім рос. укр. пол. мови, чотири європейські. Але в побуті розмовляє російською. Тобто Ваше визначення не вірне. Нині був присутній на діловій зустрічі. Присутніх четверо. Всі чудово знають і російську і українську (крім інших мов0. Кумедно було спостерігати, як розмова переходила із російської на українську і назад...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. yasam

    yasam Well-Known Member

    Я думаю правильніше сказати москаль, бо і українці є російськомовні.
     
  4. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Фконтакті хтось пише французською? Я шокована.....
     
  5. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Брехня. Ось підтвердження
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Що підтвердження? Пляма на стіні чи декілька літер вставлені редактором?
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Якщо Ви вважаєте що Азірівське мурло знає українську мову, то зізнайтеся що курили.
    Якщо він зна українську, то тоді я знаю німецьку
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Пріму-Люкс №2.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Romko

    Romko Дуже важлива персона

    Не дивно,що портрети Шевченка,Лесі Українки,Івана Франка для того,хто постійно підкреслює свою ненависть до українського,є плямами.
     
  10. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    Судячи з усього, там є якісь домішки.
    Я до чого веду... Навіть наведення як прикладу отієї пики на картинці є свідченням того, що вже не 100% населення знає українську мову. Якщо людина знає українську мову навіть на якомусь мінімумі, то при всьому своєму бажанні вона не зможе її так коверкати і так над нею знущатися, як це робить даун Азіров.
     
  11. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    О! і Ви розгледіли в отих високохудожніх плямах подібність до українських Будителів? А чого у Вас не викликає обурення місце розташування цих "портретів"?
    Як на мене, то оце краще розташування
    [​IMG]
    А от для нацика головне ідея, закладена у символ. Хоч у виходку на станції Калуш...
    З якої б це радості?
    Йдучи Вашою логікою оця фотка є доказом, що 100% знають мову.
    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. серега-очкарик

    серега-очкарик миється в бані



    ---------- Додано в 16:19 ---------- Попередній допис був написаний в 16:16 ----------

     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    В мене от така халепа.
    Моя жінка часто переходить на російську спілкуючись з російськомовними українцями.
    Хоча її російськомовні друзі говорять зі мною українською (мабуть тому що я переходжу на російську лише за умови що співрозмоник не розуміє української)
    Інколи получається так, що двоє думають про співрозмовника (моя дружина і її співрозмовник), що він/вона російськомовні і говорять російською.
    Раніше я їй говорив що використання моєю дружиною російської мови для спілкування з українцями (російськомовними чи ні) в моєму розумінні не правильно і мене це страшно злить.

    Скоро у нас появиться дочка, вона звісно братиме приклад з мами, яка і надалі час від часу говоритиме російською по телефону, чи з друзями...

    І як же мені відучити дружину від російської мови ?

    Може попросити це в подарок на ДН (він у мене незабаром) ? ....
     
    • Подобається Подобається x 2
  14. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Скористайтесь порадою Ю.Липи...
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member

    Що тільки в світі не побачиш..... Я тільки в ЖЖ і на всяких кулінарних форумах (тих як раз французських, що зробиш, вміють вони добре попоїсти :)).

    ---------- Додано в 15:28 ---------- Попередній допис був написаний в 15:24 ----------

    А навіщо? Нехай дитина чує ще одну мову. не шкодить. (Мені в дитинстві російська, правда, я ії почула в 6 років вперше, здавалася дивною и злосною :)).
     
  16. Stepan_Bandera

    Stepan_Bandera Well-Known Member

    Я не переживу якщо дитина скаже мені "папа" :diablo::bomb:
    І взагалі краще відгородити дитину на початках від всякого злого.
    А мене відгородити від спокуси ...
     
  17. Otsoa

    Otsoa Well-Known Member


    Вчится в моєї баби :-D я її ніколи "бабушкою" не назвала:-D
     
  18. -Erebus-

    -Erebus- Звичний росіянин

    Нагадало одразу два анекдота:
    Гуцул на могилі сина:
    - Чи я тебе не народив, чи я тебе не годував, чи я тебе до Унiверситету не вiдпустив, чи я тобi грошi не вiдсилав!? А ти прийiхав i шо ти менi сказав? "Здравствуйтє папа!"!?

    ***
    Куме, де це ваш собака ?
    - Та, я його зарiзав.
    - О-о ! А за що ?
    - Бо москалям продався !
    - Як то!?
    - А ось ТАК! Приходжу якось додому - а вiн менi з будки отак по-москальські: "Гаафф, гаафф !"
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Capitoshechka

    Capitoshechka Наймоскальніший москаль

    http://forum.lvivport.com/showthread.php?p=2534651#post2534651


    Ні. Не можна. Є одне дуже важливе "АЛЕ". Я ніколи не був в Німеччині і ніколи не вчив німецьку мову. А для людини, яка останні 29 років живе в Україні і отак знущається над мовою навіть слово "мурло" це дуже похвально. Навіть негри з Африки, які ніколи її не чули, за рік-два балакають набагато краще і приємніше. А що з мурла отакого взяти? За такий час будь-хто може освоїти українську хоча б на рівні спілкування (я не кажу про писанину, граматику тощо). А Ви подивіться на нього - воно ж ні "бе", ні "ме". Краще б вже російською розмовляв або вже вчив би мову жестів. Як на мене - не вмієш срать - не мучай дупу
    Для порівняння... Тільки не подумайте що я вихваляюсь. Я живу в Україні на 4 роки більше ніж Азіров. Не дуже велика різниця. Правда? Народився я чистокровним москалюкою (ну майже чистокровним) і окрім москальської мови ніц більше не знав, бо навкруги були лише такі самі. Мені вистачило кілька років, для того щоб все це діло освоїти. Що заважає Азірову? Яйця дуже великі, як у танцюриста?
     
    • Подобається Подобається x 4
  20. Pedro

    Pedro Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 3
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)