Двомовність. 2-й раунд

Тема у розділі 'Мовне питання', створена користувачем Дальневосточник, 10 чер 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. Sman

    Sman Well-Known Member

    А чого до цього пана таке довготерпіння? То я зараз привів тільки один з його висловів. Може його теж треба трохи помити, особливо писок?

    ---------- Додано в 18:37 ---------- Попередній допис був написаний в 18:35 ----------

    Взагалі я тут недавно, але цей пан мені найбільше кинувся в очі. Ніби місцевий, зі Стрия, а таке враження, як диверсант.:facepalm:
     
    • Подобається Подобається x 2
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    А детальніше можна?

    ---------- Додано в 19:52 ---------- Попередній допис був написаний в 19:46 ----------

    Спробуйте. Адресу дати? Як схочете, можу і сам під"їхати, абисти сі не втомили...
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Sman

    Sman Well-Known Member

    Нашо мені ваша адреса? :) З вашою позицією у вашому Стрию вам і так писок помиють, як не тепер, то в четвер. Чи ви такі впевнені, шо бидлота навічно при владі? ;) Цікаво, куди будете втікати? ;) В Донбас? В МазерРашу?
     
    • Подобається Подобається x 1
  4. Un.Known

    Un.Known споглядач з лінійкою ) Команда форуму

    Керуюсь підписом.
     
  5. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 3
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не в моїх звичках тікати. Так що чекатиму... :morning1:
     
    • Подобається Подобається x 2
  7. Sman

    Sman Well-Known Member

    Будете чекати, хто переможе? Тоді і затихнете, як прийдуть "нацюки"? ;) Бачили таких.

    ---------- Додано в 19:06 ---------- Попередній допис був написаний в 19:04 ----------

     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Я не мовчав при багатьох владах. І далі не збираюсь.
    А нацики (не перебріхуйте мене, саме нацики) ніколи не прийдуть до влади.
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

     
    • Подобається Подобається x 1
  10. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    Фи. Хорошо, что не пятница.
    Я детскую кроватку с краваткой не перепутаю. А если лишним стал на демократическом форуме, то красно-черный флаг Юрко НОТОСО в руки и другие места ему и им. Не нужен единственный русский, у кого ненависть генетически не воспитана - значит вам туда. Пусть мне будет стыдно.

    Дикое позорище. Один неуравновешенный оттолкнул от Украины больше людей, чем могли и сделали вы, кого уважаю.
    Мартини, только не трынди!
     
    • Подобається Подобається x 2
  11. Дальневосточник

    Дальневосточник Русскомовний

     
    • Подобається Подобається x 3
  12. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

     
    • Подобається Подобається x 4
  13. KARABIN

    KARABIN ukropenFuhrer

    Значна частина положень мовного закону має розбіжності з Конституцією

    "На мою думку, ухвалення закону відбулося з грубим порушенням вимог статей 47, 116-122, 130 закону України Про Регламент Верховної Ради України, а значна частина положень закону не узгоджується з положеннями Конституції України і міжнародними документами, ратифікованими Україною, зокрема Європейською хартією регіональних мов і мов меншин, і рішенням Конституційного суду України від 14 грудня 1999 року N10рп/99 у справі про офіційне тлумачення положень статті 10 Конституції України щодо вживання державної мови", - заявила радник президента України - керівник головного управління з питань конституційно-правової модернізації Марина Ставнійчук.
     
  14. NorthWind

    NorthWind Дуже важлива персона

    KARABIN, не хочу быть ни тут, ни там. Пидоров развелось - не счесть. Уйду на пару недель. Разберитесь внутри себя. Помните только, Юрко НОТОСО руль в руки возьмет, трындец вам, "Свободе" и свободе. Америкосам дупу целовать будете. Я не пишу сутки публично на святовском форуме. Стыдно за моральных уродов.
     
    • Подобається Подобається x 2
  15. yasam

    yasam Well-Known Member

    NorthWind, це крик душі, чи пост не в тему?

    ---------- Додано в 22:48 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

    хочете відповісти за свої слова?

    ---------- Додано в 22:51 ---------- Попередній допис був написаний в 22:48 ----------

    як можна лізти в тему, почувши з якоїсь підворотні, що, вибачте за слово, презитент підписав указ, не будучи впевненим в цьому, бо тому пості пані проскакувало слово якоби. Якщо б я так помилився, я б принаймні не признавався в тому, що моя професія поляєгає в тому, щоб бути уважним.
     
    • Подобається Подобається x 1
  16. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    yasam, заспокойтеся вже. Ну помилилася, вибачилася, проїхали. Та пані взагалі не дуже розуміє, про що ця тема, але хіба в нас тут стільки жінок, щоб ми собі дозволяли ними розкидатися? Пропоную понять і простіть. Їдемо далі
     
    • Подобається Подобається x 5
  17. yasam

    yasam Well-Known Member

    Просто дуже дратує коли люди не розуміють, але лізуть, і ще говорять що вони дуже компетентні в цих питаннях, а жінки самі боролися за гендерну рівність ...

    ---------- Додано в 23:57 ---------- Попередній допис був написаний в 23:53 ----------

    І ще дратує коли людині щось треба, то її хоч до рани прикладай :дякую, будь ласка і т.д., а коли вже ніц не треба то плює прямо в лице.
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. MARTINI

    MARTINI Administrator Команда форуму

    та будьте мудрішим, головне, щоб жінка залишилася задоволеною
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. yasam

    yasam Well-Known Member

    що правда, то правда!
     
  20. kym

    kym Well-Known Member

    В Стрию націоналістична партія Свобода має більшість тобто законодавчі владу у Львові і області теж націоналісти мають владу... через пару років і в Києві візьмуть владу .... поганий з вас кашпіровський бо на брехні сидите і жуліків пвдтримуєте і не буде по вашому ніколи, а по нашому буде бо за нами правда
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)