Двері - вхідні та міжкімнатні.

Тема у розділі 'Будівництво, ремонт, нерухомість і господарка', створена користувачем Іспанка, 18 гру 2012.

Спонсор розділу - Енциклопедія новобудов: Енциклопедія новобудов
  1. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а мені хтось підкаже хорошого зварника ? який по індивідуальному проекту зварить ?
     
  2. volter

    volter Active Member

    Люди порадьте будь ласка, чи варто ставити в квартирі двоє вхідних дверей? чи краще на одні доставити серйозний замок?
     
  3. manur

    manur Well-Known Member

    Ставте троє - тоді в крадіїв точно буде заврот мізків)))
     
    • Смішно Смішно x 1
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Всі замки від чесних людей. Народна мудрість.
    Варто і нормальні двері ставити, і нормальні замки, і сигналізацію, і великого пса за дверима...
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. Ryduj

    Ryduj Well-Known Member

    Краще сигналізація. Якщо до Вас захочуть лізти то знатимуть про двоє дверей і будуть готові. Сусіди в нас будуть тихо сидіти коли відкриватимуть другі двері.
     
  6. torso

    torso Member

    звичайно краще 2 двері, чому:
    по перше - надійних замків не існує, вони всі зламуються, слабкіші за 20 секунд, сильніші - за хвилину-дві, хоча б на ютубі подивіться
    View: https://youtu.be/Uy42atjSObo
    по друге, 2 двері та добра сигналізація - до вас ніхто не залізе
    на зовнішні двері ставите 2 різних замка (наприклад англійський та з ключом-метеликом), на неї чипляєте геркон с магнітом (датчик відкриття сигналізації), на внутрішні двері - 2 замки більш серйозні). крадій відкриває перші двері - волає сирена, сусіди в курсі, вам надходить смс чи йде виклик на пульт охорони (якщо будете підключати). Злодій у 99% втече, навряд чи він залишиться колупати другі двері з нормальними замками)
    я собі так зробив, сигналізацію брав не дорогу нашу Страж http://secur.ua/signalizatsii/gsm-signalizatsii/ http://rozetka.com.ua/alarm_kits/c236220/ на пульт не підключав, живу собі спокійно, на відпочинку не смикаюсь.
     
    • Подобається Подобається x 1
  7. Galyaa

    Galyaa миється в бані

    Сигналізація + домофон + вахтери = трохи безпеки
     
  8. Chuvachok

    Chuvachok Андрій

    Ставте двоє дверей, але одні двері ставте поруч з іншими. Тоді злодій витратить час на роздуми, які з дверей ведуть в квартиру, а які - в стіну ;)
     
    • Смішно Смішно x 1
  9. Marii

    Marii миється в бані

    у нас сигналізація встановлена в квартирі. Ми часто на дачу їздимо і природно там залишаємося ночувати , а іноді навіть відпочивати залишаємося . Квартира залишається без нагляду , а у нас поруч живуть вічно питущі сусіди. Встановив чоловік сигналізацію, брав її тут http://irs.uа/irs . Вона спрацьовує вже через 2 секунди, якщо в будинку чужий. Тобто протягом 2-5 секунд на телефон приходить повідомлення , що в будинку щось відбувається . Нам так влітку навіть вийшло уникнути пограбування.
     
  10. Galyaa

    Galyaa миється в бані

    Зараз у грабіжників знайдуться ключі від будь-яких дверей
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Marii

    Marii миється в бані

    Реклами немає. Дійсно зараз грабують і вбивають заодно людей. У нас у мами сусіда - дідка з інсультом просто так за 426 грн убили. І пенсійну картку забрали. Мама це бачила у глазок . І бабуся моя , вони разом живуть. Однією за 65 , другий за 85. Досі спати не можуть , хоча двері відразу на залізні поміняли.
     
  12. Dastana

    Dastana Active Member

    ключове слово "трохи". Ті, хто хоче залізти до квартири - їх ніщо не зупине.
     
  13. Petrenko Lidia

    Petrenko Lidia миється в бані

    Думаю, що краще встановити систему сигналізації з повідомленням на телефон, або іншу. Зараз є безліч варіантів і різноманітні цінові пропозиції. Якщо зловмисники зможуть відкрити замок на одних дверях, то другі двері їх теж не зупинять.
     
  14. Isokrat

    Isokrat миється в бані

    Наскільки я знаю то додаткові двері це просто - більше часу щоб їх відкрити, і можливо за цей час побачать, або почують сусіди і викличуть міліцію)
     
  15. Sydek

    Sydek New Member

    з мого досвіду найкращі зараз STDM-мовські двері. Наші, українці, роблять. Круті двері, і за ціною, і за виглядом, і за якістю
     
  16. trilka

    trilka Active Member

    А хто щось може сказати про міжкімнатні двері BRAMA? Чи сильно вони поступаються дверям ПАПА КАРЛО?
     
  17. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    а термінус ? не дивились ?
    Малі діти є ? плануються ? якщо так то ставте новий стиль - не так шкода буде викинути :). Мені більше подобаються замки AGB , або Jania.
    Ви хочете ламіновані чи шпоновані ? який розмір дверного проєму ( від цегли до цегли) чи готові стіни підлога ? ( є чистова стяжка, або навіть шпалери ) сирі роботи в приміщенні вже НЕ будуть проводитися ?
    TERMINUS двери межкомнатные
    якщо є бажання можу допомогти з вибором , покажу що де на живих дверях.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2016
    • Подобається Подобається x 1
  18. trilka

    trilka Active Member

    А тепер по порядку:
    1. Terminus не дивились
    2. Малі діти є, хлопчик 3 роки і ще хтось поки в животику
    3. Квартира новобуд з голими стінами де ще будуть проводитись всі види робіт, але не поспішаючи так як жити є де та і грошей стільки немає щоб усе одразу зробити.
    4. Ламіновані чи шпоновані... не знаю в чому різниця, але двері ставити будемо надовго, тому варіант подешевше, щоб не шкода викинути не підходить.
    Чому було питання саме по ПАПА Карло чи BRAMA, бо згідно дизайн макету мають бути от такі двері: Двери Modern Lago , фабрика дверей Папа Карло або Номер моделі: 38.2 | BRAMA двері або Номер моделі: 7.3 | BRAMA двері Але я розумію що можна вибрати щось інше от тому й питаю. А на рахунок замків то можна обирати і обирати . Двері ПАПА Карло бачили в живу, хороші, але трохи дорогувато, а от BRAMA ніби такі самі, але дешевші десь на 15-20%. От тому і стало цікаво що і як.
     
    Останнє редагування: 19 січ 2016
    • Подобається Подобається x 1
  19. Mylnyk

    Mylnyk Well-Known Member

    @trilka я добрий, даю безкоштовні консультації в інтернетах допомогаю бо мені теж інколи щось в інтернетах на форумах підказують.
    1) діти від х до 16 років мають властивість ламати і розбивати все підряд - гойдатися на дверних ручках, кидати щось в скло і т.д.
    навіть якщо ви тримаєте їх на короткому повідку і як кажуть кацапи\москалі " в ежовых рукавицах" всеодно шанс розбивання скла є, і відповідно травмування уламками скла теж. Моє чудо вже розбивало скло - врятувала елементарна плівка самоклеюча на двері - так сказати найпростіший " кустарни" саморобний варіант. Тому і ручки треба вибирати округлі без гострих кутів і двері з малою кількістью скла, щоб убезпечитися від травм і було не так шкода бо фарбоване скло досить дороге
    2) Двері встановлюються в саму останню чергу , вже навіть після поклейки шпалер і пісял всіх всіх декоративних робіт, двері це останнє що встановлюють . Якщо ж встановлювати двері ранніше є великий шанс що будь-які майстри зроблять не таку підлогу не такі стіни не такі проєми і т.д. буде багато клопоту а так двері можна зробити вже остатночно маючи рівні стіни підлогу шпалери і т.д. і т.п. Встановлення дверей чиста і аккуратна робота в принципі без шуму і сміття , єдине максиму це стружки позамітати
    Ламіновані - покриті пластиковою плівкою - стійкіші дешевші більш штучні, шпоновані - елітніші дорожчі , якщо малі діти то краще ламіновані їх легше відмивати і відреставровувати від малюніків і т.д.
    Якщо глянути на модель , я можу помилятися бо по фото важко судити, складається враження що скло займає більшу частину дверного полотна, і там просто скло ( ну типу як дещо буде пропускати світло) такі двері мають низьку звукоізоляцію .
    Чому там дешевше а там дорожче ? треба бачити очима і торкатися руками, можете провезти долонею по дверному полотну ( не по склу)
    можливо буде різниця, можете глянути на фурнітуру регульовані завіси це значний плюс, розумієте по фото важко сказати , от якщо детальні фото кожного вузла дверей тоді ще як не як, четверть є чи нема ? якщо завіси регульовані ( що краще) має бути так звана "англійська четверть"
    Что такое дверной притвор, двери с «четвертью» и двери с «фальцем»
    англійська четверть в двери
    регульовані завіси діаметр 13 чи 14 мм теж грає роль. Хороші завіси Otlav, а ось наприклад рояльны завыси апекс чи фуаро чи армаділло - жорсткий китай. Врізка фурнітури теж важлива частина можна зробити добре а можна так собі , краще коли її врізають на заводі.
    Враховуйте товщину і матеріал коробки дверей, дивіться чи шпонований\ламінований верхній торець дверей.
    Якщо є слух, можете простукати дверне полотно і відчуєте ( або ні) пустоти в дверному полотні ( тобто його не однорідність) , деякі можуть робити бруски з деяким проміжком.
    Зверніть увагу на вагу дверей :) . НАйкращий тест дверей затискаєте нижній край дверного полотна між ногами кріпко кріпко і руками гнете верхній край дверного полотна , якщо двері грають значить вони не міцні і НЕ довоговічні . Можна хто повище ростом просто взяти за верхній кут на краю дверей і різко сильно порухати їх якщо двері гнуться і вібрують- значить так собі. .
    P.S. за 5% від сумми покупки допоможу з вибором фізично приведу в магазин покажу розкажу підводні камені і т.д. і т.п. насправді заочно досить важко , у тих же дверей білорусії є відверто паскудні моделі дверей, а є хороші.
    P.P.S. дивіться по мульти брендовим магазинам дилерів там легше порівняти. Всі двері Вхідні та міжкімнатні двері Львів ціни | Секційні, гаражні, відкатні ворота Львів | Вікна Львів - ВСІ ДВЕРІДвері Львів | Центр дверей "Salvadoor"DOOR.Lviv.UA - Двері - Вікна - Сонцезахист - Ворота та ініші. ДСП мені не дуже симпатизує імхо краще МДФ.
     
    Останнє редагування: 21 січ 2016
    • Подобається Подобається x 1
  20. trilka

    trilka Active Member

    Дуже дякую за об'єктивну відповідь і поради !!! Щось на айпеді не знайду як в пп відписати, тому напишіть мені в пп Ваш номер, і на рахунок допомоги з вибором можливо пізніше звернусь
     
    Останнє редагування: 21 січ 2016
а де твій аватар? :)