Дуже альтернативна енергетика

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем NewWorld, 21 січ 2014.

  1. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не зовсім так.
    Ще варто продумати систему фокусування та врахувати рух Сонця.
    Припустимо площа лінци 1 кв.м. Тобто корисна площа задіяного світла 1 кв.м. Не більше. При цьому площа нагрівання буде обмежена зфокусованим світлом. Панель площею 1 кв.м. буде грітись на площі припустимо 1 кв.дм. Решта задіяна не буде. Вся конструкція втрачає сенс.
    Один мій корєш змайстрував геліотермічну батарею для нагрівання води на кухню.
    Труби 3/4 зварені в батарею, помальовані на чорно-матове та закрите рамою, як на парники. Нічо, гріє. За сонячний день нагріває бочку 150 л, а вечором нею користує.
     
  2. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Конструкція проста. Труба 0,5-3/4 дюйма і довжиною із топку з'єднана з ємкістю з ДП. В трубі отвори - 0,5 мм - 1,0 мм. Кранік. Відкриваємо кран. Наповнюєм трубу солярою і підпалюєм "патички з ганчіркою".
    Коли соляра почне випаровуватись, пара загоряється. Відкриваємо кранік, регулюючи подачу соляри, щоби не вигоріло і не перелило.
    Принцип паяльної лампи.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Так в принципі і варити не треба, і фарбувати не треба, берете чорну трубу пластикову, ящик з фанери мілкий і великий, накручуєте трубу спіраллю і накр ваєте як парник от і вся батарея.
     
  4. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Так, та не так...
    Теплопроводимість пластику разів в двадцять-тридцять нижча за сталь. Відповідно і ККД нижче, і грітиме гірше.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  5. ollan

    ollan Well-Known Member

    Только вместо солярки используем эту водную эмульсию?
     
  6. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    С эмульсией не встречался. На чистом ДТ работает прекрасно.
     
  7. ollan

    ollan Well-Known Member

    По чистому ДТ вопросов нет. Кстати, кунги вояковские чем сейчас отапливаются?
    Нужно будет, коли буде вільний час та велике натхнення, провести лабораторную работу с эмульсией, как на видеоролике, а дальше, будем посмотреть. Ежели таки да горит, то попытаться как-то грамотно эту эмульсию сжигать, чем-то типа паяльной лампы.
     
  8. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Не знаю. Я все время на свежем воздухе...:mocking:
     
  9. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Був час, про цей вид (гм...!?) палива багато говорили. Навіть пропонувались саморобні прибамбаси до ДВС, які подають розпилену воду до карбюраторів. І казали, що дуже вигідно і добре, не втрачаючи потужності.
    Зрештою, якщо в пальник ввести ще одну трубку, з водою, яка буде випаровеватись і змішуватись із парою ДП, то можна досягнути ефекту водно-паливних сумішей.
     
  10. NewWorld

    NewWorld Member

  11. yurazua

    yurazua дачник

  12. Illonas

    Illonas Member

    ми вирішили в себе вдома провести експеримент - на протязі 1 місяця будемо по максимуму економити та економити)
    По-перше, замінили всі лампи на зберігаючі (вибирали ціну\якість http://eleko.com.ua/)
    По-друге, мінімально вживати елек. техніку, тільки необхідне
    По-третє, не купуємо те, без чого не зможемо жити (в розумних межах)
    З приводу сонячних панель поки що думаємо
     
  13. ІгорМ

    ІгорМ Маленький українець

    Немецкие ученые получили устойчивую термоядерную реакцию, которая может привести к революции в энергетике

     
  14. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    я про таке давно думав, а ще у нас немало просто закинутих високих димарів. Наприклад, недалеко від мене була стара цегольня. Димар там здоровенний, а коли заходиш в трубу з низу, то там така тяга, що волосся стає дибом. В основі труба має не менше 5 метрів у діаметрі, потім іде до звуження, що збільшуює швидкість повітряного потоку. Не треба ні вітру, ні сонця. Ставиш електрогенератор і воно валить, як має бути.
     
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    при такому дню, що зараз.... дуже неефективно.
     
  16. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    у мене іншке запитання.

    недалеко від мене йде високовольтна і я постійно думаю про хороший солєноїд, щоб відібрати трохи енергію від того дроту на відстані. Добре б заміряти електричне поле, тоді можна рахувати катушку.
     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

  18. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    Пан Мих, а где же энергетика?
    :)
     
  19. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    генератор можна поставти на одну вісь з колом і вауаля.
     
  20. UNIA

    UNIA Well-Known Member

    А вот тут пес и зарыт :) . Чтобы генератор вырабатывал электричество требуется бОльшая работа, чем для простого вращения.
     
а де твій аватар? :)