Дуже альтернативна енергетика

Тема у розділі 'Наука і технології', створена користувачем NewWorld, 21 січ 2014.

  1. Мих

    Мих Дуже важлива персона


    Гляньте прогноз погоди... 5 і більше м/с буде не так часто. От 0,3 м/с - то діло.
     
  2. Gron

    Gron тафгай

    Не стану пояснювати очевидніші речі, бо це смішно, достатньо скористатися гуглем.
     
  3. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Очевидно мова йде що при 5 метрах він видасть відповідну кількість енергії, крутитись то він може (онопка) при штилі, але скільки енергії виробить?


    Онопку нині написав, наразі тихо.
     
  4. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    А мені все не дає спокою думка про енергію витяжки.
    Колись при будівництві хрущовок на 5-му поверсі на витяжних каналах ставили електровентилятори.
    В мене теж був такий. Він постійно крутився, хоч висота витяжного колодязя не більше метра.
    Коли був вітер, він крутився дуже швидко, витягував з хати тепло, тому прийшлось його назавжди прив'язати.
    А ще, коли я був пацаном, була така забава, підпалити газету в водосточній трубі і тішитись з того, як на верху вилітають іскри.
    Якби поставити таку високу трубу, та ще й закрутити, щоб получився ефеут смерчу, може це б виробляло енергію?
    По-любому, на великій висоті температура нижча, ніж внизу, а різниця температур викликає рух повітряних мас.
     
    • Подобається Подобається x 2
    • Зе бест! Зе бест! x 1
    • Креативно Креативно x 1
  5. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Чоловіче, Ви геній...........цеж вічний двигун о_О.
    ЦІкаво подивитись в західних інтернетах чи вже хто такого не придумував, може ви потенційний більярдер :hi:
     
  6. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А в хаті завжди тепліше ніж на дворі, ми знімаємо енергію з генератора, грієм хату, чим викликаємо ще інтенсивнішу тягу....

    Але справа мабуть не тільки в температурі, в літку на дворі тепліше ніж в хаті, але тяга в комені не пропадає..:sorry:
     
  7. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Вже придумали, принцип ваш, але там ще щось про сонце правлять, на разі не розібрався.

    [​IMG]
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от і працююча установка в Іспанії, але наскільки я розумію без сонця воно фуциклірувати не буде


    View: https://youtu.be/XCGVTYtJEFk
     
    • Подобається Подобається x 1
  9. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Працює і без сонця, від тепла акумульованого грунтом, але очевидно чим більше сонця тим більше енергії
     
    • Подобається Подобається x 1
  10. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    А от цілком домашня установка, після перегляду попереднього відео в принципі все зрозуміло, потужність 500 ват-1 кВа. (маловато)


    View: https://youtu.be/L_KRDJpnVx0
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    З відео видно, що сама установка невисока. Якщо збудувати вищу, то мабуть був би більший ефект.
    Я так прикинув. якби десь в Карпатах пробурити в найвищій горі одну дзюру зверху вниз, а другу внизу паралельно до землі і щоб вони зустрілись, то тяга могла б бути неслаба.
     
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  12. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Це ахує грандіозно... Для "нєвладєющіх язикамі" пояснюю, чувак зробив деревяний рештак, налив туди натягнув зверху звичайну плівку (клійонку), утворилась величезна лінза, покусуємо лінзу на тому що збираємось нагріти і ...опа, консентрована сонячна енергія, да така шо дошка горіти починає....Ціна установки три підесят в роздріб за штуку о_О:good:



    View: https://youtu.be/eeSyHgO5fmQ
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Яку ж тягу можна отримати якщо просто обєднати ці дві прості і дуже дишеві технології, а в середину засандалити ротор Онопка о_О
     
  14. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    О, зроблю собі таке на даху. Буду воду гріти. Тільки треба буде поекспериментувати з висотою.
    Шкода, що працює тільки в сонячну погоду.
     
    • Подобається Подобається x 1
  15. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    Я теж про це думав. У нас море закинутих труб від старих котелень. Там, коли заходиш в середину, волосся дибом стає від сили тяги. От поставити туди б вітряк і прошу дуже - маємо дармову енергію.
     
  16. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Колись в армії на навчаннях довелось гріти воду для потреб санітарної частини апаратом, який працював на солярці і воді.
    Вирішив пошукати, чи є щось на цю тему.
    Знайшов ось таке.

     
  17. Мих

    Мих Дуже важлива персона

    та невже? не вірю!
     
  18. VasMT

    VasMT Дуже важлива персона

    Установка корисна, коли нагріваємий предмет менший за діаметр лінзи.
    Якщо більший чи рівний - ефект пропадає.
     
  19. Hyligan

    Hyligan Іронічний

    Діаметр лінзи обмежений тільки міцністю клійонки )
     
  20. Kaccip

    Kaccip Смерть ворогам

    Можете собі не вірити.
    Але подібна установка в войску була. Я тоді не дуже цікавився технікою,
    солдатові аби поспати і поїсти, тому не можу згадати всі технічні характеристики.
    Але добре пам'ятаю, що закладав в топку цієї установки пару патичків,
    потім кидав на них тряпку змочену соляркою і це все підпалював.
    А через деякий час, відкривав якісь краники, і йшов пар під тиском, який треба було підпалити.
    Ця суміш, згоряючи, дуже швидко гріла воду.
    Крім того, воно служило автоклавом і ще туди вставлялись стерелізаційні бікси і коробки з медичним інструментом.
    Чому знаю, що горіла суміш води з солярою, а тому, що не завжди з першого і навіть не з другого разу вдавалось
    цю суміш запалити, потрібно було регулювати за допомогою краників.
     
а де твій аватар? :)