Дункане. Муйнею не занімайтесь.

Тема у розділі 'ГРАНД vs', створена користувачем ГРАНД, 7 гру 2011.

Статус теми:
Закрита.
  1. tanna

    tanna Дуже важлива персона

    І то правда. Намагаюсь притримуватись традиційної орієнтації.

    Будемо сподіватись.
     
  2. ostrov_stranger

    ostrov_stranger Well-Known Member

    Ну, якщо вже докопуватись до першоджерел, то це Ви своїм безглуздим тролінгом приманили на форум ціле шобло російських тролів. І тепер, крім Вашої маячні, доводиться ще читати, що пише всяка схиблена кацапня. От і йдуть люди з форуму. Низький уклін Вам за це! :sarcastic:
     
  3. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    Чесно кажучі Вам не вгодиш. То всим форумом обурювались на відсутність кацапів, мовляв немає з ким посперичатись. То жалієтесь на кацапську навалу. "Вам шашечки, чи їхати?";) Бо як на мене, краще б кацапи взагалі зникли з поверхні планети і в Світі запанував всеохоплюючий мир та злагода.
    Можливо я приваблюю кацапню своїм "тролінгом", можливо, але ж всі того бажали. Принаймні чимала кількість форумчан. Але за якість тих кацапів ніхто не ручався. Які є, такі є. На те вони й кацапи.

    Ну не всим же дописувати вискокопарним слогом як Ви. Світ цікавий своїм різноманіттям. До речі, моя "мачня" це здебільшого гірка правдонька. А вона маячнею бути не може.

    Це природній відбір. Майже по Дарвіну. але тільки в політичному контексті. Отже , немає за що дякувати.
     
  4. V.P.

    V.P. vegan power

    есть целые клиники для душевнобольных тоже есть. гранд гордись
     
  5. ostrov_stranger

    ostrov_stranger Well-Known Member

    Їйбо, Кертіс якісніших приводив. А взяли й накотились на людину нізащо :)) А сперечатись з опонентами хто ж проти. Але не какашками кидатись.
     
  6. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    А я нікого не приводив. Вони самі виповзають із усих щилин.
    То може карще какашки від кацапів отримувати та втиратись ними мовчки?о_О
     
  7. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=YuLXYX4lzHY
     
  8. V.P.

    V.P. vegan power

    вт она... говноукраинская сущность + старческий маразм+ спермотоксикоз.
     
  9. ГРАНД

    ГРАНД Дуже важлива персона

    http://www.youtube.com/watch?v=lss9lSMPeWo
     
  10. V.P.

    V.P. vegan power

  11. Юрко НОТОЦО

    Юрко НОТОЦО Хлопський фільозоф

    Ну нє,Гєню ,ти супер...Страшиш москалів,як Сагайдачний!
    Я сі тішу,направду!
    А що до назви теми то...Дункане,не занімайтесь мернею!...звучить краще ніж муйнею! Во-о! Вийдеш з буцигарні,виправляй...і продовжуйте в вибраному ключі.
    Файно,єй бо...
    Ляпота!:good:
     
  12. Милена

    Милена Дуже важлива персона

    [ADMIN="Милена"]Ляпота, как и эта "муйнёвая" тема - закончилась и закрыто ! Причина закрытия - темы переносила в раздел п.Гранда - я и буду переносить в этот раздел я . Тишимося !!![/ADMIN]
     
Статус теми:
Закрита.
а де твій аватар? :)