Другий Електрон

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 1 лис 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  Другий трамвай Електрон, на цей раз трьохсекційний, вже вийшов на маршрут.  Оригінал публікації...
   
 2. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  • Подобається Подобається x 1
 3. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Igor Zinkevych разом з Ігором Зінкевичем та
  ще 3
  .

  4 год ·
  Потужності львівського “Електрону” вражають! Якість виробництва - змушує пишатися[​IMG][​IMG]
  Сьогодні мали виїзне засідання транспортної комісії на завод "Електронмаш", де зараз триває виробництво трамваїв, які Львів замовив у 2020 році.
  Зовсім скоро завод поставить нам 10 тридцяти метрових багатосекційних трамваїв. Кажу зовсім скоро, бо вже зараз на “Електроні” триває збір 8 трамваю, що значно випереджає графіки[​IMG]
  Нам їх мали поставити лише у червні та грудні 2022 року (партіями 5 та 5 трамваїв).
  Сьогодні ми самостійно переконалися, що можливості заводу є набагато більші і для його розвитку потрібно лише, щоб були замовлення. Величезний плюсом є те, що 80% запчастин для збору трамваїв українського виробництва. Це піднімає українську економіку. Дуже круто, що ми маємо змогу купувати сучасний екологічний транспорт львівського виробництва![​IMG]
  Володимир Лесик, Андрій Стець, Святослав Товстига
  [​IMG]
  [​IMG]
   
 4. Мих

  Мих Дуже важлива персона

 5. Gyppsy

  Gyppsy :hi:

  Львів отримав третій п’ятисекційний трамвай «Електрон»

  До Львова доставили третій з десяти п’ятисекційний трамвай «Електрон», закуплений за кошти від Європейського інвестиційного банку.

  Решту 7 трамваїв, відповідно до зобов’язань виробника, надійдуть у першій половині 2022 року. Далі, за процедурою, трамвай має пройти обкатку, випробовування та тестування ходових характеристик та гальмівних систем.

  Нагадаємо, перший п’ятисекційний трамвай «Електрон», який місто отримало 10 грудня, вже проходить обкатку та тестування на трамвайних маршрутах Львова.

  Додамо, придбання трамваїв стало можливим завдяки участі Львова в проєкті «Міський громадський транспорт України», що є рамковим кредитом від ЄІБ. В межах проєкту місто отримало 12 млн євро на закупівлю десяти п’ятисекційних низькопідлогових трамваїв.

  У вересні минулого року Європейський інвестиційний банк дав Львову кредит у розмірі 12 млн євро на закупівлю 10 трамваїв. ЛКП «Львівелектротранс» замовив їх у компанії «Електрон». Їх загальна вартість – 20,8 млн євро.

  [​IMG]
   
а де твій аватар? :)