Довга дорога до Рясне-2

Тема у розділі 'Життя міста', створена користувачем Alexander Shutyuck, 6 сер 2014.

 1. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  [​IMG]
  А от відповідь на питання попереднього посту. Є у Львові такий дуже відірваний від решти міста район - Рясне, який в свою чергу поділяється на Рясне-1, яке стоїть трохи ближче до міста та навіть має власний супермаркет та Рясне-2, яке знаходиться вже на самій межі міста. Дорога до нього настільки далека, що деякі місцеві мешканці сприймають його, , як окреме місто та, сідаючи до маршрутки в центр, кажуть "я їду до Львова". Супермаркета в Рясне-2 немає - лише кілька МАФів. А ще, як виявилося, великою проблемою є дійти від Рясне-1 до Рясне-2 пішки, адже пішохідного сполучення там практично немає.
  Ось так це виглядає згори. Купка будинків ліворуч - Рясне-2, праворуч починається Рясне-1. Синім кольором позначено більш маршрут, яким треба йти, максимально користуючись наявноми тротуарами (які є далеко не всюди), довжина цього маршруту становить понад 2 км. Потрібно зробити великий гак, вийти на трасу і вже нею через міст пройти до Рясне-1.
  Є й інший маршрут - протоптаними народними стежками, повз приватний сектор, через залізничну колію. На цьому маршруті немає освітлення, подекуди немає твердого покриття, після дощу він перетворюється на суцільне болото. Але довжина його - близько 700 метрів. Тобто він майже на 1,5 км коротший. Різниця очевидна. А тепер давайте прогуляємося цим коротким маршрутом та подивимося, які труднощі чекають на пішоходів, які його обирають.
  [​IMG]


  1. Це кінцева кількох автобусних маршрутів у Рясне-2.
  [​IMG]

  2. На шляху від неї до Рясне-1 немає тротуару. Взагалі.
  [​IMG]

  3. Ходіння пішки не передбачене.
  [​IMG]

  4. Взагалі не передбачене.
  [​IMG]

  5. Нєфіг шастати.
  [​IMG]

  6. Це знак в Рясне-2 біля якого всі фотографуються Цей пішохідний перехід з'явився тут завдяки старанням Мирослава Голяка.
  [​IMG]

  7. А це вже початок народного шляху до Рясне-1.
  [​IMG]

  8. Шлях встелено мозаїчною плиткою.
  [​IMG]

  9. У дворах чоловік лагодить гойдалку.
  [​IMG]

  10. А тепер йдемо в сторону Рясне-1.
  [​IMG]

  11. Вечорами тут, мабуть, не надто безпечно, що не дивно, бо освітлення тут наразі немає.
  [​IMG]

  12. Тунель під залізничною колією.
  [​IMG]

  13. Опори для освітлення на частині шляху є, але ліхтарів на ниж вже давно немає.
  [​IMG]

  14.
  [​IMG]

  15. Якість асфальту поступово погіршується.
  [​IMG]

  16. Погляд назад в сторону Рясне-2.
  [​IMG]

  17. Асфальт повертає до траси, а ми йдемо ліворуч, паралельно з нею.
  [​IMG]

  18. Тут вже асфальту немає зовсім.
  [​IMG]

  19.
  [​IMG]

  20. А ось і перехід через залізничну колію.
  [​IMG]

  21. Місцеві мешканці кажуть, що колись тут було обладнано пішохідний перехід, але з часом його зруйнували.
  [​IMG]

  22. Дорога після колії.
  [​IMG]

  23. Дорожнє, так би мовити покриття. Після дощу тут будуть калюжі та багно. Кількасот метрів багна та калюж.
  [​IMG]

  24.
  [​IMG]

  25. І ось починається асфальт. Як на мене, було б дуже добре облаштувати нормальне покриття на всьому цьому шляху, зробити освітлення, обладнати пішохідний перехід через залізницю. В кого які думки з цього приводу?
  [​IMG]

  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
 2. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Пішохідне Рясне

  [​IMG]
  Продовжуючи тему пішохідного сполучення Рясне-1 та Рясне-2 накинув ескізи того, що хотілося б отримати в результаті.
  Для початку нагадаю маршрут.
  [​IMG]

  Ось так зараз виглядає ділянка №2 (червона).
  [​IMG]

  А такою хотілося б бачити її у майбутньому.
  [​IMG]

  Пішохідна частина ділянки №4.
  [​IMG]

  [​IMG]

  Пішохідно-автомобільна частина четвертої ділянки (безпосередньо перед переходом через заліницю).
  [​IMG]

  [​IMG]

  Перехід через залізницю.
  [​IMG]

  [​IMG]


  Оригінал публікації...
   
  • Подобається Подобається x 1
 3. Alexander Shutyuck

  Alexander Shutyuck Well-Known Member

  Залізнична логіка

  [​IMG]
  Невелика новина щодо облаштування пішохідного переходу через залізничні колії на шляху з Рясне-1 до Рясне-2. Останні два тижні раз на кілька днів спілкувався з кимось з залізничників, які отримали звернення щодо цього та почали його футболити опрацьовувати. Після роз'яснення ситуації кожен додзвонювач обов'язково казав, що це не його компетенція і обіцяв скерувати лист куди треба. За кілька днів все повторювалося знову.
  От і сьогодні була чергова така розмова. Сьогоднішній співрозмовник сказав, що для облаштування переходу обов'язково ставити семафор, а це "сотні тисяч гривень, яких ніде нема". А ще краще зробити тунель або міст, але це ще дорожче. Я почав пояснювати йому, що вся ідея полягає в тому, щоби зробити цей маршрут більш зручним та безпечним для великої кількості пішоходів, в т.ч. мам з візками та роверистів, які там вже фактично ходять і які ніколи не полізуть на міст чи в тунель. Зрештою не витримав та запитав - "Невже Україна зараз настільки багата, щоби викидати величезні гроші на дорогі рішення, якими ніхто не буде користуватися, тоді як можна зробити дешево та зручно?". На це залізничник несподівано вигукнув - "Боже, нарешті хоч хтось мене розуміє!" та почав виговорюватися, що вже давно намагається з цим щось зробити, але нічого тут не зміниш, бо порядок облаштування таких переходів прописаний аж самим кабміном - має бути семафор з датчиком за 800 м від нього, або тунель чи міст. Все інше - незаконно і кожен, хто під цим підпишеться, сяде після першого ж збитого потягом алкоголіка. "Може колись це і зміниться, але - не за нашого життя" - резюмував він.
  Така от фігня. Може раптом хтось тут має номер Яценюка, того що Арсеній Петрович? А то без нього, схоже, тут не обійтись.

  І до речі - як взагалі такі переходи в розвинених країнах облаштовані? Я ось, наприклад, знайшов цілу підбірку фото та відео з прикладами залізничних колій просто по вулицях. Раджу переглянути - дуже цікаво.
  [​IMG]  Оригінал публікації...
   
а де твій аватар? :)